Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kislány cica ivartalanítása fórum

Kislány cica ivartalanítása (beszélgetős fórum)


1 2
20. Rencike24 (válaszként erre: 19. - Vajola)
2010. febr. 13. 09:17
Már ne is haragudj, de ha egy kicsit is értenél hozzá, tudnád, hogy ezzel nem ártunk az állatoknak, sőt! Egyrészt megóvjuk őket egy csomó betegségtől, pl. daganatos betegségektől, másrészt meg a nem kívánt vemhességtől! Szerintem Te is tisztában vagy azzal, hogy hány kóbor állat szenved ebben a világban! Illetve milyen sok az állatkínzás! Először gondolkodj el ezeken, mielőtt megvádolsz azzal, hogy rossz gazdi vagyok! Elhiheted, hogy én is hezitáltam, mivel az enyém szoba cica, de kikértem előtte az orvos tanácsát! Szerencsére ma már ez egy rutin műtét és nem hiába ajánlják az állatorvosok sem! Ennyit erről!
19. vajola (válaszként erre: 12. - Rencike24)
2010. febr. 12. 17:16
Ugygondolod hogy nem sok eszem ?En szerintem en megmagyaraznam mijelott ijet irok annak akit nem is ismerek!
18. Rencike24 (válaszként erre: 16. - Russodebby)
2010. febr. 11. 14:28
Igen, túl vagyunk! Hála Istennek nem volt semmi baj! Jól bírta az altatást is, a műtétet is! Nem is hányt se előtte, se utána! Egy centis sebet vágott csak rajta! Tegnap még nagyon kis kábult volt, azt se tudta mi merre! :) De ma már jól van, még egy kicsit le van lassulva, meg gondolom húzódhat is a varrat! De erős az én kis Drágám!:)
17. Rencike24 (válaszként erre: 14. - Mártus3)
2010. febr. 11. 14:21
Köszönöm szépen! Túl vagyunk rajta!
2010. febr. 10. 21:47
Hogy van a cicád? Túl van már a műtéten?
2010. febr. 9. 23:52
a mi cicánk nagyon megszenvedte, nekem már szint lelkiismeret furdalásom volt utána... Persze nem bántuk meg, de én nagyon sajnáltam! szegény az ágyra pisilt, mert em tudott elmenni az alomig, hozzányúlni nem lehetett még 1 hétig, mert haragudott, és támolygott.
2010. febr. 9. 21:07

nem mondhatnám hogy élvzet vezette a kandúrig...

Rencike,szorítok cicádnak!jobb lesz neki így!

2010. febr. 9. 21:06
vajola,sztem neked még nem volt lány macskád!!!tudom hogy az ösztön hajtja amikor bakzanak a macskák de nekem kicsit megrázó volt látni amikor egy gonosz kandúr leteperte!!!ráadásul még utána sem hagyta békén!
12. Rencike24 (válaszként erre: 7. - Vajola)
2010. febr. 9. 13:27
De sok eszed van! Te aztán biztos értesz hozzá!
11. Evikeb (válaszként erre: 7. - Vajola)
2010. febr. 9. 12:22
Milyen élvezetet vesz el tőle? Ezután is szexelhet a macskája, csak nem kell azon törnie a fejét, hova tegye a kölyköket. Mert gondolom abban egyetértünk, hogy nem a vízbefojtásuk a leghumánusabb megoldás...
10. russodebby (válaszként erre: 7. - Vajola)
2010. febr. 9. 12:17
Láttál te már macska sexet?! Az nagyon nem élvezet a lány cica számára!
2010. febr. 9. 12:16

Szia!

Ahogy olvastam,ezt kifelejtették az elöttem szólók: Csepegtetni kell a szemét miközben még alszik,nehogy kiszáradjon.

2010. febr. 9. 11:49

Köszönöm a gyors válaszokat mindenkinek!:)

Remélem nem lesz semmi gond a műtét közben és utána sem!

7. vajola (válaszként erre: 1. - Rencike24)
2010. febr. 9. 11:47
Ijen elvezetet el veszel tole ?mijen gazdi vagy te?
2010. febr. 9. 11:39

Nekem 3-at ivartalanítottak. 2 hányt műtét után, hiába nem ettek már előző nap. S tényleg nem szabad engedni ugrálni minden felé, mert szétnyílhat a seb. Az enyém az egyik félkómásan beesett a szekrény háta mögé. Alig bírtuk kiszedni szegénykét. De nem lett semmi baja így sem, jól vart a doki. :) Mindig legyen előtte tiszta víz.

Nekem is vinni kéne megint egy kislányt. De már 2 éve szedi a gyógyszert és nincs probléma. Csak ő kinti cica, s nem mindig akar hazajönni pont gyógyszerbevételes napon.

2010. febr. 9. 11:37

Általában elég gyorsan magukhoz térnek, már ébren van, amikor elhozod, de egy darabig még ügyetlen lesz. Próbáld meg elkerülni, hogy sokat nyalogassa a sebet, vagy kirágja a varratokat, de ezt a doki is el fogja mondani.

Először csak keveset adj neki inni, és amikor már jobban van, akkor kaphat egy keveset enni, de tényleg csak keveset. 24 óra után már ez nem gond.

Mi nem vettük észre, hogy nem az alomba járna, ezzel nem volt gondunk. Viszont néhány napig köztünk aludt, mert úgy nagyobb biztonságban érezte magát. a varratszedésre sem volt gond, mert pont mielőtt menni kellett volna, éjszaka kiszedte magának, úgyhogy a dokinak nem sok dolga volt:)

4. sylb (válaszként erre: 3. - Survivor3)
2010. febr. 9. 11:37

dehogynem, felesleges lenne kínozni az éheztetéssel. ha holnap reggel már nem kap kaját az bőven elég.

tényleg kába lesz órákig; meg gondolom majd kap gallért, amit mindenáron le akar majd kaparni a nyakáról. ha van testvére, akkor a mosdatást majd az megoldja :-)

3. survivor3 (válaszként erre: 1. - Rencike24)
2010. febr. 9. 11:33

Szia!


Úgy tudom előző nap (ma) már nem kell neki enni adni.

2. 4c4743ec7d (válaszként erre: 1. - Rencike24)
2010. febr. 9. 11:32

Szia!


Az én cicám még elég sokáig volt kábult altatás után. Jó pár órát. Nem szabad hagyni, h a sebet nyalogassa, arra nagyon oda kell figyelni.És amíg kábult, ne rakd magas helyre,mert leeshet :) Enyém össze vissza akart botorkálni a lakásban félkómásan:)Jaaaa, és alomba pisilt ugyanúgy.

2010. febr. 9. 11:30

Sziasztok!


Holnap viszem a cicámat ivartalanításra!

Tanácsokat szeretnék kérni, hogy műtét után mire figyeljek oda! Meddig kábult az altatás után? Igaz-e, hogy pár napig nem az alomba pisil...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook