Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiam (13hó) altatás után 1 órára pontosan felébred. Miért? fórum

Kisfiam (13hó) altatás után 1 órára pontosan felébred. Miért? (beszélgetős fórum)


2011. febr. 1. 20:37

1 óra múltán iszik anyatejet, majd alszik tovább. Időjárásfüggő, hogy éjjel hányszor kel fel. Valamikor csak 2szer, valamikor 5ször.

Köszi mindenkinek! Látom nem vagyok egyedül.

2011. febr. 1. 16:23

Sziasztok!

Az én lányom 6 hónapos és nálunk is ez a helyzet!

Az esti alvásnál 21 órakor megetetem, leteszem, majd pontban meghatározott időben felkel.

Már ezt csinálja kb. 3 hete. Persze vannak napok mikor elfelejti. Ja és sírással ébred, ami nála nem megszokott, mert általában beszélgetéssel kel.

2011. febr. 1. 10:17

Nálunk a nappali alvás összevissza megy. Van mikor csak fél órát, de néha (sajnos ritkán) előfordul hogy 2-3 órát is alszik. A legjellemzőbb a 1,5 óra. De eközben is megébred, van hogy 30 perc telik el a lefekvés óta. Ilyenkor iszik egy kicsit és visszaaltatom. Az éjszakai alvásról meg annyit hogy 3-4x ébred inni. Régebben teát kapott akkor megesett hogy 15-20x is megébredt. Aztán áttértünk a vízre, na az már annyira nem fini.:))

De régebben nappal nem ébredt meg sosem, kb. 2-3 hónapja jött ez az újabb őrület.:((

2011. jan. 31. 22:15
Téynleg.Ez napközben van,vagy amikor este leteszitek aludni,azután?Nálunk a nappali alvásnál van csak,de tényleg pontban 1 órára a letevés után.Esti alvásból még sosem kelt fel emiatt.
2011. jan. 31. 22:13
A Suttogó szerint rossz beidegződés. Kér valamit? Enni, inni? Nincs melege?
2011. jan. 31. 22:13

Az enyémben is pont ilyen időzítő van :D

Ennyi most a szükséglete szerintem.Nem hiszem,hogy komolyabb oka lenne.

2011. jan. 31. 22:11
Kisfiam (13hó) altatás után 1 órára pontosan felébred. Miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook