Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisbabám elvesztése: másodszor is missed ab fórum

Kisbabám elvesztése: másodszor is missed ab (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kisbabám elvesztése: másodszor is missed ab

13. Bugs02
2014. ápr. 1. 15:58

Nagyon sajnálom:(

Kívánom, hogy éld át azt a csodát, amire vágysz!

2014. márc. 12. 10:54

Szia!

Szerintem is méresd meg a progiszintedet, és csináltass IR (terheléses inzulin) vizsgálatot!

Fel a fejjel, minden rendben lesz!

2014. febr. 6. 14:45

Nekem is volt a vetélésem, 2012 októberben és decemberben, Ők lettek volna az első babáink. Mind a 2 alkalommal semmi jele nem volt,hogy baj lenne,csupán egy halvány vércsík a papíron. Mégcsak barnázás sem.

Aztán 2013 májusában ismét pozitív lett a teszt, már a nemvárt napján a dokinál toporogtam,hogy csináljon valamit, Őt nem akarjuk már elveszíteni!(Na nem,mindtha az első 2 babácskát el akaruk volna...)

Kaptam progit, és most itt szuszog a mellkasomon a kisfiunk :)

Legközelebb kérj Te is progeszteront, ártani nem árt!

2014. febr. 4. 13:29
Nagyon sajnálom, tudom nem vigasztal, de sokan átesünk/átestünk ezen. Borzasztó. Én 2006--ban éltem át ezt a szörnyűséget kétszer is, először tavasszal, azután késő ősszel. Majd vizsgálatok sora, kiderült az ok (Leiden féle heterozygóta mutáció) és 2008-ban nem könnyű terhesség de annál könnyebb szülés után megszületett Hanna a lányom, 2011-ben a fiam Bálint és most 38 hét 6 napos kismama vagyok a 3. gyermekünkkel, Benedekkel. Nekem szerencsém volt a nődokimmal, aki nem hagyta annyiban és továbbküldött vizsgálatokra. Igaz végiginjekciózom a terhességeimet, de ők megérik. Mégegyszer nagyon sajnálom, de ne add fel.
2014. febr. 4. 13:04

Szia!


megértelek maximálisan, én 5 elhalt terhesség utáni műszeres befejezésen vagyok túl. Van egy egészséges 4 éves lányom és szeretnénk testvért de félek. :-(

Nálunk kiderült, hogy genetikai rendellenséggel születtem ez okozza a gubancot. De olyan is lehet hogy teljesen egészséges gyermek születik elsőre, másodikra és utána jönnek a vetélések.

8. Ágio8405 (válaszként erre: 7. - Emese1987)
2014. febr. 4. 12:58
Feelesleges ezen az iagzságos nem igazságos dolgon gondolkozni. Sokan vagyunk itt akik évek óta várják hogy anyák lehessenek és egyáltalán még teherbe sem tudnak esni. Nem mondom hogy inkább azt választanám hogy az elmúlt lassan 5 évben lett volna vetélésem, csak igy talán még reménytelenebb a nehezebb idökben hogy soha nem is sikerült még. Azért azt gondolom annak könyebb ezt elviselni akinek már van gyereke. Abból mint te is irtad sok eröt lehet meríteni. Mivel van már ét egészsges gyereked tuti hogy sikerülni fog a harmadik is. megdöbbentö milyen történetek vannak. Multkor beszélgettem egy növel akinek 7 lombikból 2 vetélése volt és 2 méhenkivüli terhessége. Most már félidös kismama a 7. lombikból, szerencsére minden rendben most ezzel a terhességgel. Nekem ő sok eröt adott ha ö ezt kibirta akkor nekem mondjuk egy szavam sem lehet még. Mindnekinek meg van a maga keresztje és ennek semmi köze ahhoz hogy jó ember valaki vagy sem. Sokan vagyunk ezen az oldalon akiknél jobb helyre nem is születhetne az a baba és meg is fognak születni, csak nekünk ezért kell megszenvedni. Neked ezekkel a vetélésekkel:(. Másnak meg mással.
7. Emese1987 (válaszként erre: 1. - Agibela1989)
2014. febr. 4. 10:50

És ne hibáztasd magadat! Te mindent megtettél amit csak tudtál!

Én is nagyon sokat gondolkodtam ezen, h MIÉRT történt ez velünk!

Ne gondold azt h ez büntetés a sorstól, nem vagyunk mi olyan rossz emberek, h ilyen büntetést érdemelnénk!!! Ez csak vmi véletlen lehetett!!! Mindenki követ el hibákat, rossz dolgokat, de ennyire rossz dolgot nem követhettünk el amiért ekkora büntetést érdemelnénk!!!

Annak aki egyáltalán nem akarja a babáját és mindent elkövet h elvetéljen, v az út szélén áll 8 hónapos terhesen és "fogadja a kuncsaftokat" , nekik nincs ilyen problémájuk... nem ítélkezem senki felett, mindenki maga dönti el h él, de ha ez a sors műve akkor ez nagyon igazságtalan!!! Nekem ez a véleményem!

Ne félj a következő babánkkal már minden rendben lesz!!! ;)

2014. febr. 4. 10:46
Sok erőt kívánok, és rengeteg örömöt a kisfiaidban!!!
2014. febr. 4. 10:29

Szia


Sajnálom ami veled történt!

Tudom mit érzel, nekem is volt 2 missed abom egymást után a tavaly (júniusban az első, októberben a második), nekünk ŐK lettek volna az első babáink! :(

Kivizsgálások sora, most várjuk az eredményeket, eddig (szerencsére) minden rendben van, remélem a többi eredményünk is ilyen jók lesznek!!!

Fel a fejjel!!! Nem szabad feladni!!!

2014. febr. 4. 09:48

Szia :)

A miért-re soha nem fogsz választ kapni,sajnos,de meg kell tanulni előre nézni,ami most még nagyon nehéz.

Meg kell gyászolni az elveszített babát.A fájdalom,amit most érzel,idővel enyhülni fog,de sosem lehet elfelejteni Őket.

A környezeted biztos "osztogatja",amit talán ésszel Te is érzel,de szívvel nem lehet...Hogy jobb így,jobb,mint később...de ez sosem jobb.Ott Volt veled,vártad,és most nincs :(


DE: ott lehet még,és jönni fog,ha itt lesz az ideje.

Volt már két nagy fiam,mikor egymás után volt két spontán vetélésem (2008-ban 9 hetes,2011-ben 13 hetes babák),aztán egy missed ab a 8.héten(2011-ben szintén),így át tudom érezni a fájdalmadat.

Talán ad egy kis biztatást,hogy azóta már megszületett a kicsi fiunk is,aki a család legnagyobb kincse lett.


Bízz benne,és jönni fog,de előtte sírd ki magad,és engedd el Őt,aki a szívedben örökre ott marad!

2014. febr. 4. 09:44
sajnálom ami veled történt! Valószinüleg nem te rontottál el semmit. Viszont egyáltalán nem biztos hogy csak genetikai szelektálódás volt az oka, föleg igy hogy barnáztál. Sok nönek több szülés után alakul ki hormonális probléma pl inzulin rezisztencia ami mellett nagyon nagy a vetélés esélye (kb 70%) ha nincs kezelve, vagy lehet egyéb okból progeszteron hiány. A barnázás nagyon arra utal. Ezt vizsgáltas ki majd ha szeretnétek még babát. Sok erőt kivánok neked a veszteségek feldolgozásához.
2. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 1. - Agibela1989)
2014. febr. 4. 09:42

Kedves!

Azt nem írtad, hogy hány hetes terhes voltál, de ahogy kikövetkeztettem, nem túl nagy terhesség lehetett! HIdd el, mindennek oka van! JObb így elveszíteni, minthogy beteg babád szülessen. Tudom miről beszélek, és átérzem a fájdalmadat, hiszen én egy négy éves kislányt, és egy koraszülött kisfiút is eltemettem már. Be kellett látnom, mindennek oka van. Sok mindent megtanultam a haláluk által, és hiszem, hogy miattuk lettem jobb ember! Sokmindenre megtanítottak, sok mindent kiváltottak belőlem, amit nélkülük, és az elvesztésük nélkül nem éltem volna meg, és nem az lennék most aki vagyok!

Tudom, nagyon nehéz ez Neked, de ennél rosszabb is lehetett volna, vígasztaljon most ez a tudat. Van két gyönyörű gyerkőcöd, akik miatt ki kell tartanod, és hosszú még az élet, szülhetsz még egészséges szép kisbabát!

2014. febr. 4. 09:08
Miért kelett újra átélnem? Mit rontottam el vagy miért büntet engem a sors? Emberi ésszel felfoghatatlan, hogy egy fiatal nő, aki egészséges, miért vetél el, főleg ha már képes volt egészséges kisbabát is világra hozni?!

Ugrás a teljes írásra: Kisbabám elvesztése: másodszor is missed ab

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook