Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisbaba és nyaralás fórum

Kisbaba és nyaralás (beszélgetős fórum)


1 2
7. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 7. 06:55

Én repültem 3 hónapossal (kis híján 4 volt). 💩 volt.

Tedd ahogy jobb nektek.


Van kérdés?

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 7. 06:53
Miben segíthetünk?
5. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 7. 06:02

Eldöntötted, leírtad, megosztottad velünk.

Ennyi...a te dolgod...jó pihenést !

2021. aug. 7. 06:00
Azt csináld ami neked és a babának a legjobb,ne másokhoz igazodni.
3. Borian (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 7. 05:59
Szíved joga, mindenki úgy éli az életét, ahogy szeretmé. Én ettől függetlenül kirepültem Rómába a 4 hónapos fiammal, amikor a férjem munkaügyben kint volt 3 hónapig. Nem kellett sok mindent vinni, cici kellett, pelus és néhány babaruha.
2021. aug. 7. 00:49
Mi a kérdés?
2021. aug. 6. 22:48

Sziasztok!


Jó lenne,ha kioktató,utálatos hozzászólások nem jönnének-mindenki másképp gondolkodik a gyereknevelésről. Csupán kíváncsiságból teszem fel a kérdést. 3 hónapos lesz a kisbabám,akivel itthon maradok,míg férjem a nagyobb gyereket elviszi a nagyszülőkhöz nyaralni.Egy hét múlva. A nagyobb sincs még 3 éves,ősszel lesz az. Nekem így lesz kényelmesebb,a nagyszülők majd 400 kmre laknak-nem akarom cipelni a picit a nyári melegben. Ami viszont még jobban igaz,az hogy nekem sokkal kényelmesebb minden itthon. Nem kell a fél házat elvinni,itt mindent rutinosan tudok csinalni. Ráadásul egy csecsemővel a nyaralas is csak ugyanolyan,mint bármelyik nap. Tudom,most sokan a repülőgépre is felszállnak a 2 hetessel-de szerintem az a túlzás és korai.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook