Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kis esküvő szervezés, gyorsan, olcsón, Templomi szertartás pro és kontra.. fórum

Kis esküvő szervezés, gyorsan, olcsón, Templomi szertartás pro és kontra.. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
205. CsillagTM (válaszként erre: 192. - Basset)
2010. ápr. 15. 21:33

ez is heppiendes sztori:)


mi a neve a fórumnak?

204. CsillagTM (válaszként erre: 191. - Mia87)
2010. ápr. 15. 21:31
hú, hát ez nagyon hasonlít az enyémre! ott is volt minden: lelki terror, alázás, szorongatás, nemtom hány megcsalás...fincsi volt...
203. CsillagTM (válaszként erre: 189. - Mia87)
2010. ápr. 15. 21:30
202. CsillagTM (válaszként erre: 187. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 15. 21:30
a legnagyobb akkor is anyuméké: anyu már korábban "nézegette" aput, aztán eccer apu ült a kolesz portáján, mert ott lehetett olvasni a Nemzeti Sportot, anyu meg odament hozzá, h elhívja a vegyész bálra...apu meg aszongya úgy megkönnyebbült, h nem az újságot akarja, h igent mondott :D ezen mindig szakadok a nevetéstől :D
201. Basset
2010. ápr. 15. 20:56

Tényleg! KI hol volt nászúton?


...mi sehol... Ugyanis Londonba szerettünk volna menni, de épp akkor gyilkolásztak a terroristák és nem mentünk. Valahogy más hely nem vetődött fel, mert szerintem Londont se gondoltuk halálosan komolyan. Nem nagyon volt pénzünk se és valahogy elsikkadt a dolog. Aztán meg terhes lettem. Aztán meg megint... Most meg házat építünk...


DEEE! A férjem azt ígérte, hogy abban az évben, amikor költözünk, szeptemberben, amikor a gyerekek napközben oviban lesznek (és csak a maradék időben kell anyósomra bízni őket), megyünk Spanyolországba a tengerhez.


Bár, ha tudtok valami jó helyet, még van idő változtatni... (Ja, és a pénz el van téve rá... :) )

200. Basset (válaszként erre: 197. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 15. 20:51

Engem is csak mások előtt hív a nevemen. Amúgy Műnyű... :) - Ez onnan jött neki, hogy


1. fázis: "olyan vagy, mint a Vizipókban" a Nünüke" = Nünüke.

2. fázis: Nünü...

3. fázis: (nyávogva) Nűűűnűűű...

4. fázis (még inkább nyávogva): Nyűűűűnyűűűű/Műűűűnyűű

5. fázis: (épp sietett) Münyü...


:) :D :) :D

199. Mia87 (válaszként erre: 198. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 15. 20:21
én még nem láttam a tengert soha. úgyhogy mindenféleképp valami tenger part. :) :)
2010. ápr. 15. 19:34
nászút? hová tervezitek/hol voltatok?
2010. ápr. 15. 18:37
engem csak mások elött hív a nevemen...de még anyámék elött is...ciki, mert alkalmanként nem hallgatok rá...de különben csak cicám vagyok...nem szeretem, de megszoktam...inkább, mint a nevem (azzal különben se nem vagyok kibékülve)
196. Mia87 (válaszként erre: 195. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 15. 18:24
engem ha mérges vagyok vagy ő az akkor a teljes nevemen hív. amúgy sose hív a nevemen. :) innen tudom hogy valami van :)
2010. ápr. 15. 17:35
igen, ezek tök jó sztorik! ez tetszik...macicsel...a párom macinak hív, ha morcos vagyok...
194. Mia87 (válaszként erre: 192. - Basset)
2010. ápr. 15. 17:30
Ez aranyos. "Macicsel". :) :) :)
193. Basset (válaszként erre: 188. - Klészi)
2010. ápr. 15. 17:19
Hol volt, melyik helységben? (Környéken).
192. Basset (válaszként erre: 186. - CsillagTM)
2010. ápr. 15. 17:18

Hála Istennek érte... :) Én is egy ilyenből szakadtam ki a férjem miatt, bár engem az exem nem terrorizált és nem csalt, de nagyon rossz hatással volt rám. Pl. minden hétvégén vakrészegre ittam magam... :S Úgy nyomtam a pálinkát felesekben, mint más a tejet... :( Amikor meg berúgott, mindig arról beszélt, milyen kalandjai voltak a régi nőivel... És én se tudtam ott hagyni... Míg nem találtam egy jobbat... (első látásra, szóval majdhogynem az utolsó rúgás volt...). Akinél sajnos majdnem ugyanígy folytatódott minden - pia és féltékenység... De az első alkoholos "bulis" nap után azt mondta, ő nem gyakran csinálja ezt, mert gyűlöli, ha beteg. Vele tartottam. :) És a féltékenységből is kigyógyított, mert az első fél év azzal telt el, hogy terrorizáltam a régi női miatt... Szegény... :( Szakítottunk is emiatt 2 hónapra... De aztán ő hívott fel és fél év múlva már együtt éltünk. És azóta is... :)

Egyébként úgy találkoztunk, hogy egy barátnőmmel közös angolórákra jártunk, és ő utána gépteremfelelős volt a koliban, ahol a férjem lakott. Mindig lenn ültünk, tévéztük, és volt, hogy lejött ő is cigizni. Brutál lepukkant volt - szerintem meg tök szexi... :) Ha nem lett volna az exem, szerintem már akkor ráhajtok... :P De ebből jött, hogy amikor pár hónappal később mentem haza az agyonzsúfolt buszon, csak mellette volt hely és bár amúgy is leültem volna, de volt "okunk" beszélgetni... :) Másfél óráig megállás nélkül járt a szánk, röhencséltünk... - olyan egy hullámhosszon voltunk, hogy namég... :) Mikor leszálltam a buszról, kész voltam... És aztán volt még egy-két "praktikám", "macicselem", mire rájött, hogy mit akarok... :) Ha érdekel, mesélek, de már így is soket brekegtem... ... :)


Egyébként van egy olyan fórum, hogy ki hogy jött össze a férjével, elég jó sztorik vannak rajta.

191. Mia87 (válaszként erre: 185. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 15. 17:10
engem ő rántott ki egy borzasztó kapcsolatból. nem túlzok, ott volt testi lelki bántalmazás. Ő karolt fel abból a társaságból. aztán találkozgattunk mint havarok, és így lett belőle kapcsolat. immáron több mint 4 éve. :) :)
190. Mia87 (válaszként erre: 188. - Klészi)
2010. ápr. 15. 17:07
igen de sajnos nekem sincsenek ilyen ismerőseim. :( ja és gratulálok :)
189. Mia87 (válaszként erre: 183. - CsillagTM)
2010. ápr. 15. 17:05
be linkelnéd? lehet hogy már megtetted de így nem kell keresgélnem. :) :)
188. klészi
2010. ápr. 15. 16:06

Sziasztok!

Nekünk tavaly májusban volt az esküvőnk. Nekünk is kicsi volt.Sajnos nem voltak isemrőseink, akik ezt vagy azt olcsón nekünk adták volna. Így lehetne legjobban szerintem spórolni. Mi előtte félretettünk rá pénzt és abból gazdálkodtunk.

2010. ápr. 15. 15:56
ez aranyos! mi mindenböl nem lehet kapcsolat...azok a fránya sörök...nekünk is a sörrel indult az egész :-D
186. CsillagTM (válaszként erre: 185. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 15. 15:39

nekünk pl. úgy, h nekem volt egy tárgyam egyetemen, amivel 2 évet csúsztam, köszönhetően 2 kedves néni tanáromnak:) (megjegyzem, csak ők ketten voltak nőtanáraim...hát, biztos nem szerettek:D) na és emiatt az alattam kettővel lévő évfolyammal jártam erre a tárgyra. zh-ra szokás szt késve érkeztem, hátra loholtam az előadóban (ott zavartalanul lehet dolgozni;)), és lerogytam egy ismeretlen srác mellé. amint újra levegőt kaptam, odasziszegtem neki: "told már ki lécci középre majd a papírod, én ebből segghülye vagyok"...az illető felvonta a szemöldökét, kicsit pofátlannak nézett, h idegenként leszólítom...de középre tolta :D mindkettőnknek meglett, ugyanannyi ponttal, minek örömére addig nyomoztam, míg megtaláltam iwiwen, és meghívtam egy hálasörre :D végül a piát ő állta, és baromi jót beszélgettünk...a többi már történelem <3 :D


(azért ennél bonyolultabb volt, mert akkor még volt pasim, egy iszonyat barom, aki terrorizált és csalt, de sose bírtam otthagyni...de Tamás "megtörte az átkot" :D)

2010. ápr. 15. 15:18
köszi, igyekeztünk...apropó, nektek hogy indult? (már ha nem indiszkrét..)
184. CsillagTM (válaszként erre: 173. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 15. 13:19
ez menő :D
183. CsillagTM (válaszként erre: 166. - Mia87)
2010. ápr. 15. 13:18
gyűrűt hol néztek? ahol mi vettünk, ott szépek és olcsók.
2010. ápr. 15. 12:11
:-D
181. Mia87 (válaszként erre: 179. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 15. 12:03
valamivel nagyon megfogtad.. :) :) :)
180. Mia87 (válaszként erre: 178. - Basset)
2010. ápr. 15. 12:03
tényleg :) én is imádom tesóm gyerekeit. Kicsit az enyémek is.. :)
179. 7c1de072c3 (válaszként erre: 175. - Mia87)
2010. ápr. 15. 11:50
na igen, ez volt az utolsó, amire gondoltunk, mikor beült az autóba és elindult haza Németországba...annyiban maradtunk, hogy én is most zártam le egy 50 km-es távkapcsolatot, ö is nemrég egy kicsit távolabbit, nem kell ezt eröltetni...valamikor éjjel kaptam töle aztán egy e-mailt, hogy hazaért szerencsésen, és ha nem bánnám, ö lefoglalt egy repülöjegyet x dátummal vissza, mert rájött, nem eröszak ez, de mégis talán megpróbálhatnánk...aztán jól így maradtunk :-D
178. Basset (válaszként erre: 176. - Mia87)
2010. ápr. 15. 11:48

Hát, a hideg novemberi éjszakák... :)


Mi terveztük, hogy a gyerekek nagyjából egy időben szülessenek, bár csak annyit, hogy ne legyen nagy hasam, amikor 40 fok van vagy amikor -10. Az egyik koraszülött lett, 33 hetes, ő július 2-re volt kiírva és május 17-én született meg. A másik meg május 30-ra volt kiírva és május 7-én született. De ez jó, mert az együtt tartott bulik jobbak - nincs irigység, mindenki kap sütit, ajándékot. Olyan, mint egy minikarácsony... A névnapok távol vannak, egyik október vége, a másik március eleje. Így van külön buli is és ők is meglepik egymást. :) Jófejek... :)

2010. ápr. 15. 11:45
Nálunk a családban inkább csak havonta vannak az események feltorlódva, a tesómék esküvöje áprilisban volt, a miénk májusban, az anyuéké júniusban. A tesómék esküvöje kicsit hülyén jött ki, már vagy 10 éve együtt élnek, és mikor bejelentettük, hogy nyáron összeházasodunk, egy marha szót sem szóltak...egyszer csak közölték, hogy áprilisban lesz az esküvöjük...ennek nagyon olyan szaga volt, hogy a 9 évvel fiatalabb hugicája nehogymár beelözze...azért 35 évesen többet néznék ki az emberböl...ráadásul anyósom (aki tesóm férjének a tesója) tölem tudta meg, hogy a bátyja újranösült...nem kicsit volt kínos
176. Mia87 (válaszként erre: 174. - Basset)
2010. ápr. 15. 10:34

Ti meg legalább egyszerre bulizhattok. :) Tesom Gyerkőceinek a szülinapjuk van egyszerre mind a 3 nak.


Az egyik nővérem iker fiai Júli 14

A lánya Júli 15

A másik nővérem nagy lánya Júli 13. Most várja a kicsit, ő meg Júli 17 re van kiírva. :)

Nem tudom hogy hozták össze így .. :) :) :)

❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook