Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kiráz a hideg a vendégpapucs fogalmától is. Mindig viszek... fórum

Kiráz a hideg a vendégpapucs fogalmától is. Mindig viszek... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
11. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 12. 13:02

Jól teszed, hogy viszel!

Én olyan helyre megyek vendégségbe, ahol tudom, hogy nincs lábgomba;)

Simán felveszem a papucsukat, akár vendég, akár nem.

Illetve, én is viszek magammal, ha eszembe jut.

10. Channa* (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
2023. okt. 12. 13:01

Nálam le kell venni, akkor is, ha se az előszobában, se a nappaliban nincs szőnyeg. most, hogy házunk van már a szélfogóban ledobja mindenki a cipőjét;)

A hálókba még papucsba se lehet bemenni, mert nekem is fehér és van ahol hosszú szőrű szőnyegem van.

9. libikóka (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
2023. okt. 12. 12:23

Nyilván van mindenkiben annyi hogy nem csosztat rá ilyen kényes ,szép holmira.

Tegye mindenki a belátáshoz képest.


Pont múltkor voltam így,,nem volt rajtam zokni,,csak cipő,,elnézést kértem hogy nem vetem le,,használtam a lábtörlőt,,arra van,,és a járólapos nappalinak semmi baja nem lett.

8. levarosbukta (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
2023. okt. 12. 12:15
Itt nem a beugrásról van szó, hanem kimondottan a vendégségről.Tesóhoz, ismerőshöz ha csak beugrom akkor kérés nélkül is lépek ki a cipőből ha beinvitál a szobába. Ha csak az előszobába, vagy a konyhába megyek akkor nem. De azt én sem várom el.
7. michelle.r (válaszként erre: 5. - Levarosbukta)
2023. okt. 12. 12:08
Abszolút életszerű, hogy minden nap, miután beugrik valaki, takarítunk. Nálunk pl. fehérek a szőnyegek, imádnám, amikor valaki az utcáról hozott kosszal végig trapplna rajta.
2023. okt. 12. 12:07
Én nem adok senkinek vendégpapucsot. Van, ha valaki szeretne, de inkább cipővédőt adok, amit a kórházakban is használnak.
5. levarosbukta (válaszként erre: 4. - Libikóka)
2023. okt. 12. 12:06
Én sem huzatom le sose senkivel sem a cipőt. Ahol meg lehuzatják oda többet nem megyek ennyi! Fel lehet a vendégség után takarítani is, vagy ne csináljanak vendégséget.
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 12. 12:02

Nem viszek és nem veszem fel.Max egy vastagabb zoknit.


Volt már ilyen téma,,erről mindig az jut eszembe,,szépen felöltözöl (esetleg) aminek része egy szebb cipő,,aztán jön a vendég papucs,,és bumm kb..agyon van csapva a szép ruha.

Kicsit szélsőséges de így van.

Én sosem vetetem le a cipőt nem is szeretem ha leveszik.

Feltakarítok,,sárosan meg úgy sem trappog be senki.

2023. okt. 12. 12:01
Vannak akiknek sajátbejáratú férjeik vannak arra a szükségre.
2023. okt. 12. 11:57
Én is, tök jót szórakoznak rajtam :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook