Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kínos helyzetbe kerültem fórum

Kínos helyzetbe kerültem (beszélgetős fórum)

1 2
30. Bucóka20 (válaszként erre: 26. - Mazsinka)
2013. márc. 29. 20:05

Teljes mértékben igazad van.

Talán az utazásra fogva majd bepróbálkozok,aztán ha vissza adja vissza adja,ha nem akkor nem.

29. simple (válaszként erre: 25. - Bucóka20)
2013. márc. 29. 20:04
Én mindenképpen megpróbálnám ezt, hátha meg lehet beszélni. Mi az a rossz megérzésed?
28. zzmm (válaszként erre: 15. - Bucóka20)
2013. márc. 29. 19:59
esetleg menjetek el 1-2 szalonba és kérjétek ki az ott dolgozó véleményét.. hogy hogyan látja az elkezdett remekművet.
27. zzmm
2013. márc. 29. 19:57

Én tartós szőrtelenítésre fizettem be, jó pár alkalmas bérletet vettem. Még akciósan is nagyon drága volt (kb. 50 ezer).

Majd megszűnt a munkám, elköltöztem 100 km-re arrébb és ugrott az egész. Nagyon bosszantott a dolog, mert a szőr is megmaradt és a pénz is elúszott..

Van ilyen.. :(

2013. márc. 29. 19:55
Már egy ideje rajtatok van a tetkó egy része, és most jut eszetekbe reklamálni? Eddig is csúnya volt, vagy nem? Ez olyan, mintha levágatnám a hajam, kifizetném, majd egy hónap múlva visszamennék, hogy kérem vissza a pénzem, verném az ajtót, hogy elcseszték a frizurámat.Egy kis fáziskésésben vagytok. Előre nem fizettem volna, és igen, ciki a pénzt visszakérni, és szerintem nem is adja vissza, függetlenül attól, hogy milyen a tetkó. Legközelebb meg ne bízzátok kocatetkósra magatokat, ha el szeretnétek kerülni a kellemetlen helyzeteket.
25. Bucóka20 (válaszként erre: 24. - Simple)
2013. márc. 29. 19:54

Lehet igazad van.Adni kellene egy esélyt.Mondom én páromat féltem nem magamat.

Van egy rossz megérzésem ezzel az egésszel kapcsolatban.


Nem profi,ez biztos.

Rajtam meg ne próbálkozzon senki.



Inkább maradjon félbe érted,minthogy egy elrontott tetkó villogjon rajtam.

24. simple (válaszként erre: 21. - Bucóka20)
2013. márc. 29. 19:52
Értem. Hát kár volt előre odaadni a fizetséget... De miért nem mondjátok meg neki őszintén, normálisan, hogy nézd ez és ez van, így és néz ki a tetoválás, nem ezt beszéltük meg...
23. Bucóka20 (válaszként erre: 13. - Krisz42)
2013. márc. 29. 19:51
Ezt a gyógyulás után kellett volna.De buták voltunk,hibáztunk.Ennyi idő elteltével...már ,,hiába,, reklamál az ember.Hiába jogos lenne,mert ennyi idő után sem szabadna így kinéznie!!!!
22. Bucóka20 (válaszként erre: 20. - Noozimanoo)
2013. márc. 29. 19:49

Ha azt adja vissza,akkor sem 20.000ft-ot bukunk,hanem csak 10.000-



A pénz most csak azért számít,mert abból tudnánk finanszírozni,hogy itt helyben megcsinálják.

21. Bucóka20 (válaszként erre: 14. - Simple)
2013. márc. 29. 19:48
Láttunk előző munkáját,ami jó volt.....
20. noozimanoo (válaszként erre: 12. - 880331b0ba)
2013. márc. 29. 19:47
Én nem azt mondom, hogy nem járnék utána, hanem azt, hogy szerintem a pasi nem adná oda a pénzt... Max a széket adja vissza, bár én még azt is kétlem...
19. Bucóka20 (válaszként erre: 13. - Krisz42)
2013. márc. 29. 19:47

Nekem is van másik tetoválásom,meg is lehet nézni az adatlapomon!Na az szép munka!!Az szalonba készült.


Én kis körítésre gondoltam,mert nem akarnám megbántani.

Annyit mondanék,h nincs pénzünk a leutazásra , de a pénzre meg szükség lenne.


Úgy lenne pénzünk,hogy lemegyünk és ott alszunk,ahol laktunk.



De félek,hogy nem lenne kész vele,meg javítgatni kellene!!!!!!

18. simple (válaszként erre: 15. - Bucóka20)
2013. márc. 29. 19:46
Én elhiszem neked, hogy nem szép. De nem láttátok előtte munkáját? Ha igen, hogyan mehettetek hozzá? Én ezt nem értem csak...
17. simple (válaszként erre: 12. - 880331b0ba)
2013. márc. 29. 19:46
Én megnézném előtte, hogy kihez megyek tetováltatni. :)
16. noozimanoo (válaszként erre: 10. - 880331b0ba)
2013. márc. 29. 19:45
Persze, hogy visszamennék.
15. Bucóka20 (válaszként erre: 9. - Simple)
2013. márc. 29. 19:45

Hát szerintem ez neked sem tetszene.:)

Mondjuk mondhatta volna,hogy figyu,ez nekem még nem megy,így nem vállalom el!!!

14. simple
2013. márc. 29. 19:45
Szerintem ott a baj, hogy a tetoválás nem olyan mint egy gépi autómosó, hogy beugrok ha éppen van időm... Én legalábbis biztosan kérnék referenciákat, hogy lássam az illető munkáit, nem mennék sintérhez hogy aztán utólag siránkozzak meg kérjem vissza a pénzt. De ez én vagyok persze. :)
2013. márc. 29. 19:44
Egyâltalán nem ciki.Mond meg,h pocsék a munka,nem kell ahhoz erteni,csak rá kell nézni.Mond meg,h ki van kopva,nem dolgozik szépen és te minőségi munkát vártâl,de ne tetovâljon,ha nem tud.Azért,mert kifizetted,nincs joga ilyen munkát végezni,főleg,h a testeden van.Én is tetovâltattam,de ha elszúrta volna,nem hagytam volna magam.Szerencsére nekünk egy nő csinálta és mindenfêlét nagyon jòl csinâl,kreatív,mindent megold és tökéletesek a munkái.Ez a normâlis.
12. 880331b0ba (válaszként erre: 9. - Simple)
2013. márc. 29. 19:44
ez most komoly??? te a boltban nem reklamálnál ha silány minőséget kapnál a pénzedért??! Komolyan nem értelek titeket!!!
11. Bucóka20 (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2013. márc. 29. 19:44

Igazad van.Nem tudom,még kicsit mindig gondolkozok rajta ,hogy el kellene menni.Nem is magamat ,,féltem,, hanem páromat,mert neki egy egész karos a tetoválása és nem szines...szóval gondolhatjátok,mekkorát lehet hibázni.

Igazad van,nem ciki,hanem nem illik.

10. 880331b0ba (válaszként erre: 8. - Noozimanoo)
2013. márc. 29. 19:43

ez nem úgy van azért!!! Az elvégzett munka minősége nem áll arányban a fizetségért...

Te is vosszamennél (mert én tuti) ha valaminek nem olyan a minsőgége, mint kéne, és ez csak később derülne ki...

2013. márc. 29. 19:43
Szerintem nagyon gáz lenne. Előbb kellett volna gondolkodni... Most ő mit tehet erről az egészről, meg hogy neked nem tetszik?
2013. márc. 29. 19:41

Szerintem nem adná oda nektek a 20ezret... :/

Indoka az lenne, hogy ez már nem az ő gondja... :(

2013. márc. 29. 19:41

Hát, tényleg nagy butaság volt (bocs) előre fizetni, de eső után köpönyeg...

Viszont egy magyarán szar minőségű munkáért sok volt a fizetség, naná, hogy visszajárna!!! Az már más kérdés, hogy ha az utazással többet költötök, akkor már lehet nem érné meg...

Ha csak úgy

nem, hogy valakit megkértek. Viszont ez nem túl korrekt, (amúgy tudja, hogy milyen silány munkát végzett) ??! Látta már az eredményt (tetoválást) ??

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2013. márc. 29. 19:39
Nem ciki, csak nem illik. Amit odaadunk, nem kerjuk vissza. Jogilag, az ajandekot is visszakerheted, ha nem erdemes ra valaki, de mivel nincs meg kesz a "mu" nem tudhatod milzen lenne.
5. Bucóka20 (válaszként erre: 2. - Mese)
2013. márc. 29. 19:36
Nem személyesen kérném vissza.:)
4. Bucóka20 (válaszként erre: 3. - Megi04)
2013. márc. 29. 19:36

Én is bizonytalan vagyok,mert nem tudom eldönteni.Tény és való,hogy nem kellett volna előre ,,fizetni,, de akkor ez tűnt a legjobb ötletnek.

Most mondhatnám,h a mai világban 20.000Ft nem kevés és ez igaz is,minek fizessek olyanért,amit nem kaptam meg.

És az is a pénz mellett szól,hogy szeretnénk befejeztetni,csak nem vele.Igaz,ahhoz meg pénz kell!

2013. márc. 29. 19:33
Ne haragudj,szerintem,ciki...Nem ő tehet arról,hogy elköltöztetek,és arról sem,hogy "menet" közben úgy döntesz,mégsem vele akarod befejeztetni..A legjobb az lett volna,ha "nem fizettek előre" és akkor meg lehetett volna dumálni,hogy amennyit csinált,azért mennyivel tartoztok...De így már...? Szerintem,ciki...
2. mese (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2013. márc. 29. 19:32
Nem lenne ciki, csak az utazás költsége miatt nem érné meg.
2013. márc. 29. 19:28

Érdekelne a véleményetek,hogy Ti mit tennétek ebben a helyzetben.

Párommal elkezdtünk csináltatni egy tetoválást,nem szalonban,hanem egy volt munkatársa által.

Úgy beszéltük meg,hogy a tetoválás értékében adunk neki egy kozmetikusi kezelőágyat(ami hibátlan állapotban volt).

A tetoválást elkezdte,a széket már régen oda adtuk,ahogyan azt megbeszéltük.

A szék ára:kb 30.000Ft

A tetoválásunk úgy alakult,hogy a párom tetoválásának csak a körvonala van meg plusz ami ki van színezve,az már most 3-4 hónap után ki van kopva.És a kontúr sem olyan szép.

Az én tetoválásom,ami színes,egy az egyben kikopott.Olyan mintha rágógumiból való tetkó lenne a lábamon.Annyi,h az enyémnek a kontúrja szalonban lett elkezdve,így azon nem lehetett rontani,mert ,,csak,, át kellett ütni + kiszínezni.


És most jön a kanyar.Mi a tetoválótól 15-20km-re laktunk és mentünk volna folytattatni,de idő közben elköltöztünk,így már majdnem 60-70km-re lakunk a tetoválótól.


Mondtam páromnak,hogy én már nem szeretném a férfival befejeztetni,mert félek,hogy nem olyan lesz,mint amilyet szeretnénk és nincs ,,kedvem,,(pénzem) húszezreket kifizetni majd a javíttatásra.


Arra gondoltam,hogy vissza kellene kérni a pénz egy részét,mert igaz dolgozott a tetoválással(azt leszámítva,hogy nem olyan mint amilyet akarok/akarunk)...így a 30.000ft-ból 20.000ft-ra gondoltam hogy vissza kellene kérni.


Nem tudom,dilemmában vagyok.Vissza nem megyek,én biztos nem,ha én nem akkor pedig párom sem.Az útiköltség is benne lenne jó pár ezerbe.


Szerintetek ciki visszakérni a pénzt???:-S

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook