Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kerültél már kiváncsiságbol kinos helyzetbe? fórum

Kerültél már kiváncsiságbol kinos helyzetbe? (beszélgetős fórum)

8. caffi (válaszként erre: 5. - Manul)
2010. júl. 20. 17:52
Hááát ennyire még sose.....de azért egy két kellemetlen percet szereztem már magamnak:)
2010. júl. 20. 17:27
sajnos igen...
6. linus79 (válaszként erre: 5. - Manul)
2010. júl. 20. 16:57
na erre mondják hogy ciki :-)
2010. júl. 20. 16:24
Most nézem,hogy kíváncsiságból!Na ilyen is volt!Véletlenül belenéztem a főnököm (férfi)könyvébe és egy fotó volt a könyvjelző.Félreérthetetlen szituáció képét láttam egy másik fiúval.Azonnal hívtam az akkori barátomat,hogy elújságoljam a nagy hírt és miközben szaftos jelzőkkel illetve ecseteltem a látványt észrevettem,hogy a főnök visszajött az ott felejtett könyvért és éppen mögöttem áll!:DDDDDD
4. manul (válaszként erre: 3. - Linus79)
2010. júl. 20. 16:20

Én a legbanálisabb helyzetekbe vagyok képes beleesni.Pl mint a Beépített szépség című filmben,amikor a főnökről van szó és ott áll a hátuk mögött.Na ezt én is eljátszottam egyszer.:DDD

Vagy amikor a Váci utcában sétálgattunk,persze írgalmatlan tömeg és én észre veszem,hogy a talpamra ragadt egy rágó.Hírtelen lehajoltam,hogy eltávolítsam és a mögöttem lévő bámészkodó túrista át is esett rajtam menten!

És még ezer ilyen!:DDDDDD

3. linus79 (válaszként erre: 2. - Manul)
2010. júl. 20. 16:15
na jo de azéééé ennnyire, ismered a doklert?
2. manul (válaszként erre: 1. - Linus79)
2010. júl. 20. 15:55
Erről vagyok híres!:DDDDDD
2010. júl. 20. 15:33
egyik ismim chetelt kiváncsi voltam milyen oldalt néz,ö azt mondta ugyanolyan oldal mint a hoxa vagy más forumok csak ezen chetelni lehet, kiváncsiságbol vesztemre megkérdeztem az oldal cimét még soha nem hallottam rola azelött,este leültem begépeltem a cimet,rá mentem a chetre erre olyan üzik jöttek hogy hirtelen szohoz se tudtam jutni,megmutattam páromnak is ö meg jot röhögött rajta nekem meg égett a po...fám, neked volt hasonlo kinos szitu mikor szohoz se tudtál jutni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook