Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kinek volt része 1 éjszakás kalandban? fórum

Kinek volt része 1 éjszakás kalandban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
2007. szept. 23. 21:27
kinek nem?:)
2007. szept. 23. 21:19

A folytatás. Szóval nála kötöttemki ott már nem volt flőrt meg duma csak a lényeg, egy baj volt, gumival védekeztünk amiből csak egy volt, sajna nem mertünk ismételni. Megbeszéltük, hogy nem lesz ebből semmi komoly, neki is volt bnője nekem is volt barátom, úgy viselkedünk mint eddig.Sikerült, ha találkoztunk folytattuk a dumát meg a flörtöt.

Nekem is bebizonyosodott nem feltétlen szükséges a szerelem.

5. fe20557d00 (válaszként erre: 2. - Linn)
2007. szept. 23. 18:41

Köszönöm Linn,hogy megosztottad velem :))

Ha már ketten is megtiszteltetek én is elmesélem az élményemet.

Egy hétvégét töltöttem a barátnőmnél és szombat este elmentünk bulizni.Jó kis buliba voltunk,ahol megismerekedtünk két sráccal.A vége az lett,hogy a barátnőmnél kötöttünk ki és vittünk fel kaját..így négyen.

Nem voltam addig soha ilyen helyzetben,nagyon furán éreztem magamat főleg úgy hogy tudtam a srác mit akar....

Aztán kettesben maradtam vele,és ahogy vetköztetett a szemeivel kezdtem én is belemenni a játékba....na a vége az lett,hogy több órán keresztül kényeztettük egymást,több menet besikerült...és hihetetlen módon felhúzott,olyan volt ha ismerném évek óta.Reggel mondta is nagyon finom nő vagyok...hát ő se volt kutya...:)Aztán elkérte a számomat,de mondtam neki én csakis ezt akartam,valahogy talán azért is sült el jól mert tudtam ez csakis erről szól.Azért kikönyörögte a számom és hívott is telcsin,de többet nem taliztunk....

Ez azért is volt furcsa történet nekem mert amúgy akárhány komoly kapcsolatom volt általában 1 hónapig húztam míg ágyba kötöttünk ki...itt talán ez volt a pikantéria...valahogy annyira jó volt elengedni magam..és átadni a csupa ösztönöknek....és van jó szex szerelem nélkül..nekem ez bizonyította be.

Sajnálom Linn a csalódást,de a történeted valóban kicsit másról is szólt:)

4. fe20557d00 (válaszként erre: 3. - 54ec386d0c)
2007. szept. 23. 18:30
:)))de aranyos.Ez tetszik!!! Várom a folytatást;)
2007. szept. 23. 17:57
Nekem volt már részem egy éjszakás kalandba. Egy pincér sráccal mindig jókat dumáltam, amikor ő dolgozott én meg vendég voltam. Beszéltünk a barátnőjéről, az én barátomról meg minden féléről, közben persze ment a flört is, pl: tudnák ujjat mutatni, meghoznám a kedved, ne menj mindig vele, mikor nincs itt ennyi vendég jó lenne már kettesben. Oda vissza alapon. Aztán egyszer zárás előtt is ott voltam a bnőmmel, amikor megkérdezte : meg tudnám e várni, mindjárt bezár. A bnőmet meg küldjem haza. Igy tettem, és megtőrtént, elvitt magukhoz (megkérdezte előtte) haza jött a párom majd folytatom
2. Linn
2007. szept. 23. 14:50

Szia!

Nekem volt már ilyenben részem, de az én helyzetem igazából nem erről szólt.

Szerelmes voltam egy nálam 5 évvel idősebb pasiba, és ő sem volt közömbös irántam, viszont nem volt szerelmes belém. Baráti viszony volt közöttünk, sokat dumáltunk mindenről. Egyik este többet ittunk, mint kellett volna, és megkívántuk egymást.

Nekem az az éjszaka nagy csalódás volt, nagyon megbántam, de titkon azt reméltem, hogy lehet ebből több is, mint barátság. Végül annyira rossz élmény maradt ez az éjszaka számomra, hogy már a barátságunk is veszélybe került.

Mint utóbb kiderült, neki jó volt az az együtt töltött éjszaka, és még több ilyet szeretett volna, ebbe viszont nem mentem bele.

Nagyon sokáig nem is beszéltünk (én kerültem őt). Most már beszélő viszonyban vagyunk, de már nem vagyunk barátok, csak ismerősök.

Nagyon megbántam a dolgot.


Amúgy alapban azt gondolom az egy éjszakás kalandokról, hogy nem tudnak annyit nyújtani, mint egy párkapcsolati szex. Az első éjszakán még nem igazán tudod, max. sejted, hogy mit kedvelhet a másik, és vagy bejön a sejtésed, vagy nem.

Viszont az igaz, hogy ott van az az izgalom, hogy egy "idegnnel" vagy együtt.

2007. szept. 23. 11:43

Kiváncsi vagyok az élményekre...

Azt tartják,hogy a szex igazán akkor jó,ha szerelmes az ember!Ez kétségtelen:)

Na de egy 1 éjszakás kaland mit tud nyújtnai???Saját élményekre lennék kiváncsi...

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook