Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kinek van olyan kávéfőzője, amelyik nem oldalkaron habosítja hozzá a tejet, hanem tartályból? milyen márka, mennyibe kerül? fórum

Kinek van olyan kávéfőzője, amelyik nem oldalkaron habosítja hozzá a tejet, hanem tartályból? milyen márka, mennyibe kerül? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 11. 13:02

kosziiii

esetleg, ha kiprobáltad még azt megirhatnád


AMugy én is néztem pont ezt, de leiras meg kép alapján sem tudtam eldonmteni, h tartályos-e, uh jo h irtal!

2013. febr. 9. 20:42
mea culpa, tényleg ki lehet venni a tartályát, de ettől függetlenül sosem használtam, csak kávét főzök vele! Holnap (öt év után) kipróbálom!
2013. febr. 9. 20:37

De'Longhi EC-9 cappuccino kávéfőző

ez az, ami nekem van. Ha a google-ba beírod a típust, akkor meglátod, hogy néz ki!

az a baj, hogy a linkbe a hoxa tesz valahova egy szünetet, azt ha kiveszed az előző linkből, akkor "beadja"!

11. Bolha11 (válaszként erre: 5. - SzeszakAdri)
2013. febr. 9. 20:31

erre a megromlásra tényleg nem is gondoltam


de jo h irtatok, na!

10. Bolha11 (válaszként erre: 3. - Evamaria0803)
2013. febr. 9. 20:30

Evamaria, nekem valami nem stimmt, mert kiirja h nem találhato. Léci ha még erre jársz, ird már le a tipust. Már ami a delonghi után jon.

nagyon koszi!

2013. febr. 9. 20:27

koszi, csajok a válaszokat.

éppilyen aggodalmaim vannak.


Nekem volt oldalkaros, de lehet h tul régi tipus, de absz nem habositotta fel a hideg tejet. Lehet kicsi volt a nyomás. Plusz motiválo a lehetoség, h egy gomnyomásra megfoz egy habostejeskávét a gép. DE a tartályossal semmi tapasztalatom, meg ez a tisztitásdolog is tényleg aggaszt.

Jo lenne valakitol hallani h nekem ilyenésilyen van és imádom.

8. evamaria0803 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2013. febr. 9. 16:55
teljesen nyugodt vagyok. Most megnéztem, és igaz, hogy azt írja, hogy közvetlen a kávéba megy, de tényleg külön kifolyó nyílása van, de a tejet a tartályba kell önteni! Sosem próbáltam, és ennek egy oka van, hogy fogalmam nincs, hogy kell kimosni a tartályt, mert az nem kivehető!
7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Evamaria0803)
2013. febr. 9. 16:22

Elhiszem.

Nem tényként közöltem, hisz írtam, hogy szerintem. De ezek szerint tévedtem.

Nyugalom :)

6. evamaria0803 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2013. febr. 9. 16:19
már csak látom, hogy tartálya van, hisz nekem is ilyenem van!
5. SzeszakAdri (válaszként erre: 1. - Bolha11)
2013. febr. 9. 15:15

Nekem Saeco Exprelia van, ez olyan, de a drágább kategória. Tapasztalatom, hogy nem jobb a tartályos. Az enyém tartályát nehéz tisztítani a formája miatt, ráadásul amikor a gép kiereszti a gőzt, azt vissza is fújja a tejbe, ami mindig marad a tartály alján. Ettől a tartós tej is megromlik fél nap alatt.

Miért nem szereted az oldalkarost? Nekem olyan volt az előző, imádtam.

A Delonghi, amit ajánlottak kivehető tejtartályos, tehát olyan, amit keresel. Az oldalkaron csak kiereszti a tejet.

4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Evamaria0803)
2013. febr. 9. 14:53
Szerintem ez is okdalkarral habosít
2013. febr. 9. 14:46

[link]


22900.-Ft, vagy valami ilyesmi

2. esztike1978 (válaszként erre: 1. - Bolha11)
2013. febr. 9. 14:37
Miért nem jó az oldalkaros? Én is a közeljövőben tervezem ilyen kávéfőző vásárlását, ezért érdeklődöm az előnyök-hátrányok után. Köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 9. 14:11
Kinek van olyan kávéfőzője, amelyik nem oldalkaron habosítja hozzá a tejet, hanem tartályból? milyen márka, mennyibe kerül?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook