Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek mi segített igazán a hüvelygomba ellen? fórum

Kinek mi segített igazán a hüvelygomba ellen? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2009. máj. 12. 16:07
az ezüstkolloid sokmindenre jó,azt hallottam erre is...de többet nem tudok róla :(((
2009. máj. 11. 18:07

intim lemosóba a colpo cleaner meg a lactacyd, kívülről szülés után is használtam.Ezek tényleg erősítik a hüvelyflórát.A többi lehet csak reklám(nivea stb.)Amúgy meg akkor voltam rá hajlamos ha stresszes voltam esetleg náthás-torokgyuladásos.

De minden testüregünkben cipelünk mindenféle lakókat, szóval semmi sem biztonságos...

66. lexi018 (válaszként erre: 63. - Torde)
2009. máj. 11. 18:03
na,hát akkor én nem tudom mitől kapom erl.Csak pamut bugyijaim vannak,lassan már 3éve ugynaaz a párom,nincs szükségem önkielégítésre:),ujabban szinte csak f.bugyit hordok...húú,hát az orál.Esetleg attól.Más minden rendben van,azt hsitzm:)na de most mennem kell.Ugy döntöttem nem bumlizok be pestre, a neten fent van h van egy gyógyszertár itt a market c-nál is.Húú,de mérges leszek ha nem:(((
2009. máj. 11. 18:01

papírtörlő és lehet összorított lábakkal.

Amúgy meg nem a szín a ludas, hanem az anyag meg a minőség.

64. torde (válaszként erre: 62. - Lexi018)
2009. máj. 11. 18:01
Nem, nekem nem folyt annyira, mint a hüvelykúp, sőt inkább az volt a bajom, hogy kemény, és alíg olvad.Szóval nekem nem, de valki említette, hogy neki igen, jó mélyre helyezd fel:)És tisztasági betétet is viselj!Bár ez a folyás nem vészes, csak kicsit fura, hogy zsibog ott:)
63. torde (válaszként erre: 60. - C066a749d7)
2009. máj. 11. 17:59
Nem tudom, szerintem a festékeknek semmi köze a gombához, gombárt okozhat a bepárlás (Lexi is mondta), mert a gomba szereti a páradús környezetet, sőt nem ajánlott az intim lemosók gyakori használat, mert a hüvely jótékony bacijait is megbontja, nem ajánlott a túl sok orális szex, és önkielégítés, meg a gyakori pár váltást, és persze a fog. gátlók is előidézhetik, meg a nem higíéniás környezet!Ennyi, amit a gombáról tudok, ja és a gyakori antibiotikum!
62. lexi018 (válaszként erre: 61. - Torde)
2009. máj. 11. 17:59
hát igen,ezt sajna tudtam...mármint h okozhat gombát.És ez a canestenes cucc is nagyon folyik???
61. torde (válaszként erre: 56. - Lexi018)
2009. máj. 11. 17:57

Nem csökkenti a fog. gátló hatását!

Ja és még egy rossz hír a fog. gátló is elősegíti a gombát, mert hormonálisan szabályoz!Na mindegy, valamit nem lehet nem kivédeni!

2009. máj. 11. 17:56

tudjátok mit hallottam? Azt h nem szabad színes bugyikat hordani, csak fehéret. Állítólag a sok festék is káros. Szerintetek igaz? Én 3 hete elemnem beszereztem fehéreket, mert talán kettő ha volt,és most azokat hordom, hátha igaz....ha meg nem akkor legalább lett pár új bugyó :)

Mikor januárban volt gombás fertőzésem kaptam gyógyszert, ami mindent kihajtott belőlem, két napig ugy folyt belőlem valami,mintha folyamatosan pisiltem volna.... nagyon durva volt...azóta másfél hónapja ami volt csak valami enyhébb dolog volt szerintem (remélem) :)

Nekem is mondta a doki h itthon legyek bugyi nélkül, de hát ha egyszer folyik a cucc akkor hova folyassam? sokszor kérdezem,miért nem vagyok férfi????? :D

2009. máj. 11. 17:55
nem nehéz.Vékony az aplikátor csak hosszú.De nem vészes.
2009. máj. 11. 17:53
nem tudja vmelyikőtök hogy a ferihegyi market centralnál van e gyógyszertár???
2009. máj. 11. 17:42
Egy időben nálam is kellemetlenkedet, de megszabadultam tőle!
2009. máj. 11. 17:41

amugy nehéz felhelyezni az applikátorral ezt a tabit?

Ja és a fogi.gátló hatása menynire csökken?

55. lexi018 (válaszként erre: 53. - Torde)
2009. máj. 11. 17:41
de nem értem miért engem támad meg ez a szemét kis ....,mikor én mindig ugy vigyázok...Idegen helyen el sem megyek wcre,inkább tartogatom:(--->lehet ebből lett a vesekövem:(
2009. máj. 11. 17:39
bizti jó lenne rá csak akkor nem maradna színes:-)
53. torde (válaszként erre: 50. - Lexi018)
2009. máj. 11. 17:38
Akkor szellősen kell járni, szoknya, vékony anyagból bugyi!Más nincs!
52. lexi018 (válaszként erre: 51. - Ében11)
2009. máj. 11. 17:37
igen,azt szoktam is,mindent vasalok.Én már éjszaka is ugy alszom,hogy alul semmi:)Meg a bugyikat minden hónapban egyszer beáztatom,fertőtlenítőbe,de kár,hogy csak a fehéreket tudom:(Vagy van vmi ami szinesekhez is jó?
2009. máj. 11. 17:35

Ne kenj rá semmit max a canesten.

Ha otthon vagy bugyi nélkül:-)

Sima vízzel mosd le és csak itasd fel a törölközővel

A törölközőt meg ki kell mosni gyakran és vasalni(bugyit is)!

50. lexi018 (válaszként erre: 49. - Torde)
2009. máj. 11. 17:34
de a hintőporról is azt hallottam hogy nem jó:(Semmi se jó,hülye nuni:)
49. torde (válaszként erre: 45. - Lexi018)
2009. máj. 11. 17:28
Egyébként nem ajánlott semmiféle krémmel kenegetni ott, az sem tesz jót!De a popókérmről nem tudom, de a testápoló és hasonló társaik tilos használni!
48. lexi018 (válaszként erre: 44. - Torde)
2009. máj. 11. 17:28
hát persze,értem Torde:)aranyos vagy,hogy segítezs nekem.Sztem is beszerzem ma,mert akkora ma már tudom este használni,és kenni is holnap is meg egyfolytában.Hát ha szex lesz belőle,akkor ugy teszünk ahogy irtad,na meg utána mindenképp hazsnálom a krémet még tovább is,ez természetes.Ja,és a páromat is kencézem majd.Remélem segít.Szerencsére talán még a kezdeti stádiumban kapom el.Meg én mensi után sima vízzel ki szoktam öblíteni a "maradékot" bentről,de most épp otthon (anyukáméknál) van az irrigátorom...:(
47. torde (válaszként erre: 45. - Lexi018)
2009. máj. 11. 17:27
Hintőpor, a fehér nuniért:)
46. torde (válaszként erre: 42. - Lexi018)
2009. máj. 11. 17:26

Bocsi, túrószerű a váladék, mert az gomba!

Valószínőleg tényleg gombád van!

2009. máj. 11. 17:25
és pl t mit hazsnáltok arra,hogy ott ne "izzadjon" meg a nuni???vki már ajénlotta a DM-s baby love popókrémet,merthogy az távoltartja a nedvességet.Valami tuti kellene,mert sztem attól hogy ott bepállik a punci,attól is kijöhet a gomba.De szerencsére annyira nem vok jártas.Szerencse vagy enm szerencse...
44. torde (válaszként erre: 42. - Lexi018)
2009. máj. 11. 17:25

Akkor még ajánlatosabb ma beszerezni!

Figyelj Lexi, csütörtökön ha taliztok tényleg csak óvszer, és no orális, utána gyors fürdés!Vagy kezd el utána szedni.

De nem lenne rossz , ha a párod is kenegetné a krémmel magát!

2009. máj. 11. 17:24
Ha nem múlik valamelyiktől akkor úgyis doki lesz nála belőle,annyira kellemetlen tud lenni...
42. lexi018 (válaszként erre: 40. - Torde)
2009. máj. 11. 17:23

Nme megyek sehova,csak majd a párom jön hozzám 3napra,csütörtökön du.Ezért is lett volna fontos a 3 nap..de igy enmtom mi lesz.

Amugy viszketéses tüneteim vannak,és erősebb,savanyú folyás.

2009. máj. 11. 17:22
Vki ezt ajánlott: Florangin, ez hüvelykúp, nem tudom kapható e vény nélkül és h mennyire hasznos....
40. torde (válaszként erre: 36. - Lexi018)
2009. máj. 11. 17:21

Bocsi, csak annyira mondogattad a 3 napot, azt hittem mész valahova!

Elhiszem, hogy kellemetlen a tünet, de lehet az orvossal kéne megvizsgáltatnod magad, szakszerűbb lehet.

Miért nem mész nőgyógyászhoz?

2009. máj. 11. 17:21

tényleg segít már első nap után jobban éreztem magam.De a szex, még nem ajánlott akkor sem ha jobban vagy mert, tényleg lehetnek még ott páran akik visszafertőzhetnek téged vagy a párodat,és a gumi sem 100% mert ahová a hüvelyváladék eljut, ugyanúgy kijön a börön a gomba.tehát akár testen is!

A combi után használj valami semleges lemosót a zuhany jó ötlet, pár nap után esetleg lehet szex, gumival!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook