Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ginoxyn és Canesten segít a hüvelygomba ellen? fórum

Ginoxyn és Canesten segít a hüvelygomba ellen? (tudásbázis kérdés)


2022. ápr. 11. 18:51
Nekem a Canesten kúp sosem segített fiatal koromban sem. Most estére viszont elmúlt a viszketés, vár azért még a Canesten krémezést nem hagyom abba minimum holnapig,míg az utolsó Ginoxyn kúpot fel nem teszem. Utána pedig jöhet az Idelynes hüvelyflóra helyreàllítàs.
4. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 14:36

Ha ezek nem segítenek, akkor nődoki. Szóval most már fel kell keresned.

Én canesten kúpot veszek csak, van ami 10 db-s drogériában kapható. Bár erős tünetekre az már kevés.

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 11:59

Azok a gyógyszerek/kúpok, amiket a doki ír fel sokkal hatásosabban (nem véletlen). Én biztos nem kísérleteznék magamon, de mondjuk én inkább a kétszer megyek feleslegesen orvoshoz, mint egyszer későn típus vagyok...

Biztos ír valaki aki próbálta, de mivel mindenkinél más a probléma és a kezelési idő, azért mert neki elmúlt 3 nap alatt, vélhetően neked teljesen más lesz az eredmény...

2022. ápr. 11. 11:28

*állagra más kicsit....

Ezt akartam írni.

2022. ápr. 11. 11:27

Sziasztok. Két napja több év utan újra kijött rajtam a hüvelygomba. Először Idelyn Belimat használtam,mert az engem mindig helyretesz ha valami nem oké ott lent,de végül úgy döntöttem, hogy inkább megveszem ezt a Ginoxyn 3db hüvelykúpot és mellé Canesten krémet ajánlottak,mert iszonyúan viszket.Egyebkent a folyásom nem gáz, szinre,szagra ugyanolyan mint szokott lenni, állatra más kicsit,de ha ez a viszketes nem lenne, nem is gondolnék gombára.

Szóval most ott tartok, hogy egy db Ginoxynt már elhasznaltam és még két db van belőle,de a viszketes a szörnyű.

Ha valaki használta ezt a kúpot, neki mennyi idő alatt hozta helyre a problémát? Vagy inkább térjek vissza az Idelynre? Dokihoz abban az esetben akarok menni, ha nem javul a dolog napokon belül. És a legrosszabb, hogy mostanában kellene megjönnie is és nem tudom, hogy olyankor mi van.

Köszi a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook