Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek, mennyi idő alatt sikerült teherbe esni? fórum

Kinek, mennyi idő alatt sikerült teherbe esni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
70. barbus0501 (válaszként erre: 69. - Massalhangzo)
2016. aug. 31. 14:56
Nem nemzetfuggo. Csak valahogy mindig rossz emberekkel talalkozok. Nem is tudok senkit kozel engedni magamhoz, mert nem jon a szikra. Az ures beszelgetesekre, amik itt mennek ket magyar kozott, nincs szuksegem. Csak arrol tudnak beszelni. Hol dolgozol? Hol laksz? Mennyit keresel? Van-e oda most felvetel. Mert tudni kell, hogy a legtobb magyar Brooklynba, egy zsido kozossrgben el, es dolgozik. Amikor en anno azt mondtam, en nem fogok zsidok kozt elni, es dolgozni, leszoltak es megprobaltak helyre rakni, hogy nekunk itt mas lehetoseg nincs. De van. Es most, hogy en nem abban a kirnyezetben vagyok, es kaptam egy olyan allaslehetoseget, ami egy nagy kavezoban van, most mindenki oda akar jonni. Anno, amikor en hirdettem meg egy allast, szinten kavezoban, akkor meg keves volt nekik a penz. Nekem nem volt keves.... Szoval itt ilyen durvan nyomulnak az emberek. Erre nekem nincs szuksegem. A fogamzasgatlo. Most mar lassan egy eve abba hagytam. Amugy en testileg, lelkileg jol vagyok. Szoval nem vagyok beteges. Nem vagyok sapadt. Jol vagyok. Azert nem erzem most szuksegesnek a kivizsgalast. Vitamint is szedek.
69. massalhangzo (válaszként erre: 68. - Barbus0501)
2016. aug. 31. 13:30

a baratsag nem nemzetfuggo szerintem, az legyen barat, akivel jol erzed magad egyutt


ha evente jarsz szuresekre, nincs panaszod, akkor szerintem nem kell feltetlenul terhesseg elott teljes kivizsgalas


nem irtad, hogy babatervezes elott esetleg szedtel-e fogamzasgatlot, mert van, akinek az kitolja egy-ket honappal a teherbeesest

68. barbus0501 (válaszként erre: 64. - Massalhangzo)
2016. aug. 31. 13:11
Ez igy van. Nyilvan nem az olyanokban leszek konok, hogy a gyerek sir, mert ehes, mas szol, te a gyerek ehes, en meg nem hallgatok ra. Ez most durva hasonlat volt, de kb igy van. Az, hogy nem megyek el kivizsgalasra. Nekem ez nem olyan, hogy fogom magam, bemegyek a korzeti haziorvosomhoz, varok fel orat, kapok egy beutalot, es a heten mar mehetek is vervetelre. Egyaltalan hogy eljussak az orvoshoz, masfel honap. Bemegyek, kerek beutalot. $15 . Ra egy honapra kapok vervetel, vizelet vizsgalatra idopontot. Elmegyek. $15 dollar. Kerjek idopontot az eredmeny kiadasara. Fel honap. $15 dollar. Kerjek idopontot az orvoshoz ujra. Masfel honap $15 dollar. 4 idopont, es $60 dollar. Es akkor meg csak azt akartam megnezetni, hogy minden okes-e. Es melle metrozhatok masfel orakat. Aznap mar nem tudok menni dolgozni. Amire en nem tudok szabadnapot kivenni, vagy igazoltatni orvossal. Viszont, ha terhes vagy, minden ingyenes, es sokkal gyorsabb. Mialatt eljutnek csak az orvoshoz, mar lehet 2x megszulnek. Amugy pedig attol meg lehet valaki a baratom, hogy nem egyezik a velemenyunk. Csak az ember egy ido utan, meggondolja, hogy kit akar baratjanak. Ezt azert nem erthetitek, mert nem vagytok itt kint, es nem latjatok mi folyik az itteni magyarok kozott.
67. barbus0501 (válaszként erre: 63. - Kitti_27)
2016. aug. 31. 13:02
:) en mar aprilisrol kicsit lecsusztam :D
66. barbus0501 (válaszként erre: 61. - 388b941089)
2016. aug. 31. 13:01
Azert kapom fel a vizet, mert egyszer valaki leirja a velemenyet. Oke. Vagy megfogadom, vag nem. De amikor mar hosszu sorokon keresztul van ecsetelve, azt nem szeretem. Es az sem tetszik, hogy azt irtad, felesleges kozvelemenykutatast csinalnom ebbol a temabol. Ha nekem ez esik jol, akkor errol kerdezgetem az embereket. Barmikor szivesen meghallgatok mast is, gondolom te is, de donteni ugy is te fogsz. Nem?
65. barbus0501 (válaszként erre: 62. - Nyuszó123)
2016. aug. 31. 12:58
Tenyleg szerencses vagy :)
64. massalhangzo (válaszként erre: 58. - Barbus0501)
2016. aug. 31. 12:40

barmit mondasz, mindig lesznek, akik pont az ellenkezojen mentek at, vagy mas a velemenyuk. attol meg, mert a baratnod ezt mondta, mar nem is a baratnod? :D


egy kivizsgalas mindig jol johet, fuggetlenul attol is, hogy babat tervezel, mert megnyugtato, ha minden rendben van egeszseg teren. ha te ezt szeretned, csinald


az egesz babavaras, anyasag is majd arrol szol, hogy ezerfele tuti tanacsot kapsz, megis majd azt kell tenned, amit te jonak latsz, mert az lesz a helyes :D persze sok tanacs konnyitheti a terhesseget, babaellatast majd, ezert erdemes sok velemenyt, tapasztalatot olvasni, de csak azt kell belole hasznositani, ami neked szimpatikus

2016. aug. 31. 11:03
Szia. Bő 5 hónap volt, Decemberben kezdtünk neki a próbálkozásnak és májusban már nem jött meg. Tehát április volt a mi hónapunk :)
2016. aug. 31. 10:10
Szerencsés voltam, elsőre sikerült. Álmomban se hittem volna. Érdekel majd, hogy a második mennyi alkalom után fogan meg.;)
61. 388b941089 (válaszként erre: 58. - Barbus0501)
2016. aug. 31. 10:00
Ahogy erzed, meg ahogy gondolod. Kivánom h minèl elöbb összejöjjön kivizsgálás nèlkül vagy kivizsgálással. De tènyleg nem kellett volna igy felkapnod a vizet, nem mondtunk semmi rosszat
60. barbus0501 (válaszként erre: 59. - 427f70e430)
2016. aug. 30. 14:06
Vannak az eletben ilyen hihetetlen dolgok, amiknek meg kell tortennie. Gratulalok a babocahoz 😘
2016. aug. 30. 00:23

Az első terhességemnél elsőre, nem volt tervezve. A 10. héten ment el..

Utána valahogy szóba sem került, hogy próbálkozzunk, ettől függetlenül évekre lepörgött előttem a jövőm, görcsösen stresszeltem magam, hogy biztos soha nem fog sikerülni. Fél év után (hozzáteszem, fog.gátló és gumi mellett:) ) estem teherbe.

Soha nem tudok elég hálás lenni a Sorsnak, hogy ez így alakult. Nagyon várjuk a kicsilányt:)

2016. aug. 29. 23:59
Amugy pedig a baatnokrol. Amikor anno en mondtam egy "baratnomnek", lehet elmegyek, es kivizsgaltatom magam, mielott jon a baba, azt mondta. Mit akarsz kivizsgaltatni? Hogy kifer-e? En nem mentem el orvoshoz, nem szedtem vitamint, meg is itt a fiam. Na akkor igy legyek baratsagos? Meg baratkozo? Ahany ember, annyi velemeny
57. barbus0501 (válaszként erre: 55. - 937a2a883a)
2016. aug. 29. 23:52
Nem tamadok le senkit. Az elozo posztomban Vanesszaval mar megbeszeltuk a teljes kivizsgalas dolgot. Itt nem akarok megint errol beszelgetni. A masik pedig azt irja, hogy a hisztimet betudhatjuk annak, hogy mensizek. Lehet poenkodni. Csak nem biztos, higy en meg az a jellegu ember vagyok, aki igy poenkodik. Utana pedig nem kell a megjegyzes, hogy ezert nincsenek barataim. Nem mindenki lesz mindenki baratja. Ez kb. olyan mint a szerelem. Vagy van szikra, vagy nincs. Aki azt tud normalisan valaszolni, annak en is fogok. En kerdeztem valamit, arra az a valasz, tobbszor is, ne legyek rafeszulve. Mitol lesz nekem jobb, ha tudom, kinek mikor jott ossze. Nem azert kerdezem, hogy nekem jobb, vagy rosszabb legyen. Csak kerdeztem. Ennyi.
56. barbus0501 (válaszként erre: 53. - Massalhangzo)
2016. aug. 29. 23:46
Lehet a stilus nem tetszett.
2016. aug. 29. 20:23
Szerintem tökre normálisan írtak véleményt mindketten. Még kérdés is volt, hogy mi érdekel ebben a témában. Hát elég jól letámadtad őket. :(
54. 388b941089 (válaszként erre: 52. - Barbus0501)
2016. aug. 29. 18:08
Nem voltam rosszindulatú, de mindegy! Sok sikert kívánok nektek!
53. massalhangzo (válaszként erre: 51. - Barbus0501)
2016. aug. 29. 17:57

hat nem csodalom, ha nem sikerult baratokat szerezned az eletben :D


megirtam a kerdesedre a valaszt. pusztan erdekelt, mert sajnaltalak (de minek), hogy ha nincs kivel beszelgetned, mi erdekel meg a babatervezes korul. de ha ilyen korlatolt es halal unalmas vagy, hogy mindossze ennyi erdekel, hogy ki mennyi ido alatt esett teherbe, akkor megkaptad erre a valaszokat :D

52. barbus0501 (válaszként erre: 49. - 388b941089)
2016. aug. 29. 02:33
Vanessza. Legyszives fejezd be. Elegem van mar a sok okoskodasbol. Az elozo forumomnal is volt, akinek nem tetszett az en velemenyem. Az en dolgom, hogy ragorcsolok-e, es nem sikerul. Nem neked lesz rossz, hanem nekem.
51. barbus0501 (válaszként erre: 48. - Massalhangzo)
2016. aug. 29. 02:31
Ha teged ez a tema nem erdekel, akkor miert kapcsolodsz be a tarsalgasba? Igazan nem ertem. Nehogy mar egy tok vad idegen kezdjen el osztani arrol, hogy engem mi erdekel, meg mi nem.... Hat az eszem megall. Baromira unatkozhatsz. Aki akar, az valaszol, aki meg nem akar, az nem.
50. Isabelle002 (válaszként erre: 47. - Barbus0501)
2016. aug. 28. 22:25
Szia barbus😊 Nekem irhatsz nyugodtan privat uzit, ugyanebben a cipoben vagyok es szivesen beszelgetnek ilyen dolgokrol 😊😊
49. 388b941089 (válaszként erre: 45. - Barbus0501)
2016. aug. 28. 18:58

Csak, hogy értsd: ezáltal még jobban rágörcsölsz és még inkább nem fog összejön. :/

Bár kívánom, hogy minél gyorsabban sor kerüljön rá!

48. massalhangzo (válaszként erre: 45. - Barbus0501)
2016. aug. 28. 18:14

a hiszteriat betudjuk annak, hogy bizonyara menstrualsz :D azert kerdeztem, mert kivancsi lettem volna arra, ha nincsenek barataid, mi az igazan, amirol szeretnel beszelgetni a leendo baba kapcsan.


mert gondolom nem szamokat varsz csak, hogy kinek mikor sikerult, mert az eleg unalmas tema. de ha ezt akarod gyujteni, nalam ugy tortent, hogy gyereket akartunk, es rogton csinaltunk is


erdekesebb lenne az esetleg a szamodra, hogy akiknek nem jott ossze rogton, azok valtoztattak-e barmin az eletmodjukban, mennyire nyomasztotta ez oket vagy sem, mikortol kezdtek aggodni stb. vagy tenyleg csak a szamokat gyujtod? mert ha masrol is beszelgetnel, baratokat is gyujthetnel

47. barbus0501 (válaszként erre: 46. - LegyenÉvi.)
2016. aug. 28. 16:56
:) az szuper. En ugy veszem eszre, hogy azert az atlag, fel ev, 1 ev. Es koszonom. Szerintem is jogom van arrol beszelgetni, amirol kedvem van :)
2016. aug. 28. 14:19

3,és 6 hónap, az egyik gyerkőcömnél viszont egyetlen egyszer volt védekezés nélküli, és egyből becsúszott.

Abban pedig teljesen igazat adok neked, hogy azt kérdezel, amire épp kíváncsi vagy, ne mások mondják meg, hogy mit csinálj-kérdezz.

2016. aug. 28. 04:05
Ne kelljen mar megint vitatkozni senkivel. Nem vagyunk egyformak. Senkinek sem kotelezo se olvasni, se irni ide. Azert van ez a forum, hogy barki barmirol beszelgethessen. Miert kell allandoan belekotni abba, hogy engem erdekel, kinek mennyi ido alatt sikerult....
44. 388b941089 (válaszként erre: 43. - Massalhangzo)
2016. aug. 27. 20:20
Igen, ezt akartam írni, hogy egyiket sem jó olvasni.
43. massalhangzo (válaszként erre: 42. - Barbus0501)
2016. aug. 27. 19:53

az mennyiben befolyasolja a te erzeseidet, hozzaallasodat, hogy kinek mennyi ido alatt jott ossze a baba? mert szerintem azt sem jo olvasni, ha tobb ev alatt, vagy azt, ha rogton


ha valaki tervezi, persze hogy csalodott minden honapban, mikor megjon neki

42. barbus0501 (válaszként erre: 41. - 388b941089)
2016. aug. 27. 18:42
Az az igazsag, hogy en szeretnek errol beszelgetni. Nekem itt kincs nincs egy olyan lany, baratno meg foleg, akivel tudnek, vagy akarnek errol beszelgetni. Valakit a kutyak, a lakberendezes, vagy a dieta erdekel. Arrol beszelget.
41. 388b941089 (válaszként erre: 40. - Barbus0501)
2016. aug. 27. 15:01
Ezért mondom, nem kell ilyeneket kérdezni másoktól. Sokunknak azonnal összejön, vagy becsúszik, mások pedig hosszú ideig próbálkoznak. Ne csinálj közvélemény kutatást, árt az egészségnek :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook