Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek is felelünk meg? fórum

Kinek is felelünk meg? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kinek is felelünk meg?

1 2
51. Guruljka (válaszként erre: 47. - Magdalénia)
2018. szept. 24. 21:27
Akkor nem egyre, de a hasonló is jó! :D
50. dd9dec5381 (válaszként erre: 48. - Syria)
2018. szept. 23. 19:45
Nektek van vmi közös múltatok? Mert ha kell ha nem beleálltok a másikba. Tudom, anyukám jól van :))
49. Ildi
2018. szept. 23. 19:13
Ha jól emlékszem válaszoltam hasonló támában, de akkor ide is..csakis magamnak akarok, aki kedvel, kedvel, aki nem, az nincs érdekelve.
48. syria (válaszként erre: 37. - Amaunet)
2018. szept. 23. 18:41
Konkrétan melyik nem érdekel? Ahhoz képest folyton itt lógsz. :D
47. Magdalénia (válaszként erre: 46. - Guruljka)
2018. szept. 14. 18:44
? Nem értem. Lehet, hogy mégsem egyre gondolunk? :)
46. Guruljka (válaszként erre: 45. - Magdalénia)
2018. szept. 14. 16:35
Csak nem Gaz vagy magad is?
45. Magdalénia (válaszként erre: 44. - Guruljka)
2018. szept. 14. 16:02
Heuréka! Tényleg! Régen jártam ott és azt hiszem töröltem is a regemet, de újra benézek. :) A férjemnek volt ott több földije, de ő nem erre használja a számítógépét. :)
44. Guruljka (válaszként erre: 43. - Magdalénia)
2018. szept. 14. 15:46
Növénybarátos alapvetően, de sok beszélgetős téma is van.
43. Magdalénia (válaszként erre: 42. - Guruljka)
2018. szept. 14. 15:44

Az jó lehet. Én nem ismerek, nem látogatok más közösségi oldalt, mert ez az egy is időigényes. Ha találnék, már nem ide jönnék, hiszen kinek van annyi ideje. Már a keresztrejtvényt is hanyagolom. :)

Az irodalmi portálokon vagyok regisztrálva, ott is jó sok olvasnivaló van. Régen jártam arra.

Te melyik oldalra gondolsz? Hátha elcsábít. :)

42. Guruljka (válaszként erre: 28. - Magdalénia)
2018. szept. 14. 15:15

Én ismerek más oldalt is, ahol több moderátor egymást váltva működik.

Elég nagy portál, a face óta visszaesőben, de alapvetően remek a tagság.

41. Magdalénia (válaszként erre: 39. - Csilla008)
2018. szept. 14. 15:13

Fiatalon még én is ezt mondtam. :D

A "csakis" kicsit túlzó, - helyesebb az "elsősorban" - mert a magunk állította követelmények hiányosak is lehetnek korunktól, tapasztalatunktól függően.

Szerintem nem elég csak magunknak megfelelni, annál az egyszerű oknál fogva, hogy társas lények vagyunk, családban élünk és minden közegben szeretnénk magunkat jól érezni.

Ehhez elengedhetetlen, hogy mást is figyelembe vegyünk.

2018. szept. 14. 02:08
az elottem hozzaszoloval megegyezik a velemenyem!csakis magunknak kell megfelelni!
2018. szept. 6. 21:25
Csakis magunknak kell megfelelnünk.😉
2018. szept. 6. 20:54
Aki mindig mindenkinek meg akar felelni, az állandó sikertelenségben éli az életét, majd kikéri magának, hogy miért is kellene neki pszichiáterhez menni.
37. Amaunet (válaszként erre: 34. - Syria)
2018. szept. 6. 20:19
Nem érdekel.
2018. szept. 6. 19:54
magunknak és a szeretteinknek
2018. szept. 6. 19:50
Csak magamnak, illetve néhány hozzátartozómnak és barátomnak. Hogy az idegenek mit gondolnak rólam, nem igazán érdekel.
34. syria (válaszként erre: 33. - Amaunet)
2018. szept. 6. 19:42

Nem itt éljük a mindennapjainkat hanem a való életben, amibe belefér egy kis hoxázás, ahogy pl. neked is. :D

Van aki törölte innen magát, de megmaradt vele a kapcsolatom.

Nem egymásnak felelünk meg, hanem saját magunknak. :D

Az elenyésző százalékba tuti, hogy nem fogsz bekerülni. :D :D :D

33. Amaunet (válaszként erre: 32. - Syria)
2018. szept. 4. 12:18

Azért a 520 ezer körüli regisztrációból (nem tudom mennyi valós) ez csak azokról mondható el, akik itt élik a mindennapjaikat is.

Mondhatni egymásnak feleltek meg.

Elenyésző százaléka lehettek a tagságnak.

32. syria (válaszként erre: 29. - Amaunet)
2018. szept. 4. 11:59

Tévedsz, nem kicsit. :) Itt többen személyesen is ismerjük egymást, s akik messze laknak, többükkel rendszeresen beszélek telefonon. De van nem egy, akivel levelet is váltotok, tehát a címét is tudom.

(Amúgy: MEGVAN a lehetőség bármire. :D)

2018. szept. 3. 21:32
Az a véleményem,hogy bár azt mondjuk : igenis én elsősorban magamnak akarok megfelelni...valójában igenis a társadalmi elvárásoknak is meg kell felelnünk.Hogy hol húzod meg a határvonalat az rajtad áll.Én így teszek.
2018. szept. 3. 21:32
Az a véleményem,hogy bár azt mondjuk : igenis én elsősorban magamnak akarok megfelelni...valójában igenis a társadalmi elvárásoknak is meg kell felelnünk.Hogy hol húzod meg a határvonalat az rajtad áll.Én így teszek.
29. Amaunet (válaszként erre: 10. - Zorkóóó)
2018. szept. 3. 21:18

Meg van a lehetőséged ezekből a csoportokról leiratkozni, így nem kell olvasni az "oltogatókat". Fb-on saját magad moderálhatod az oldalad.

Ott az ismerősökkel, barátokkal van lehetőség kapcsolatot tartani.

Itt viszont ismeretlenekkel van lehetőség fórumozgatni (majdnem azt írtam beszélgetni:)).

Itt nem ismer senki és te sem ismersz senkit.

28. Magdalénia (válaszként erre: 25. - Syria)
2018. szept. 3. 21:09

Hirtelen nem is tudnék más oldalt, ahol jól működne moderátor.

Itt, ha valamit, valakit törölnek, annak biztosan oka van.

27. Zorkóóó (válaszként erre: 25. - Syria)
2018. szept. 3. 20:41
Nekem sajnos rengeteg a barát/családtag szanaszét. Ha tudni akarom mi van velük muszáj :)
26. Ildi
2018. szept. 3. 19:11
én csak magamnak akarok megfelelni
25. syria (válaszként erre: 10. - Zorkóóó)
2018. szept. 3. 19:05
Örülök, hogy így látod. Itt normális moderátorok vannak. A fb.-on nem véletlenül nem vagyok ott.
24. Amaunet (válaszként erre: 22. - Magdalénia)
2018. szept. 3. 16:10
Vedd már észre magad!
2018. szept. 3. 15:06

Ha szeretnék egy közösséghez tartozni, akkor elfogadom az általuk felállított normákat addig a szintig, addig a mértékig, amíg ez nálam nem okoz belső feszültséget, belső ellenállást. Abban a percben, amikor úgy érzem, hogy a velem szembeni elvárások túl sok önfeladást kívánnak, az már nem lehet az a közösség, ahol nekem helyem van!

Tehát csak egy bizonyos szintig lehet elfogadni mások elvárásait, de önmagunkat teljes mértékben alávetni egy közösség által diktált elvárásnak, az már inkább önfeladás, mint megfelelési kényszer.

22. Magdalénia (válaszként erre: 15. - Amaunet)
2018. szept. 3. 12:24
Látod, nem válik be. Hiába veszed be, nem működik. Gyerekes dolog, mert ezt csak úgy mondjuk.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook