Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek is felelünk meg? fórum

Kinek is felelünk meg? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kinek is felelünk meg?

1 2
21. globus (válaszként erre: 6. - Semleges)
2018. szept. 3. 10:26

Így van! Lehet olvasgatni könyvtárban, regényt, szórakoztató irodalmat. Teljesen kikapcsol, ellazít.

Ezerszer jobb, mint az interneten fellelhető észosztó, fellengzős, áltudományos cikkek zöme.

2018. szept. 3. 10:19
Az okos ember megválogatja, kinek akar megfelelni.
19. c4f5f81270 (válaszként erre: 1. - Zorkóóó)
2018. szept. 3. 05:52

Én is úgy élem az életem, ahogy nekem tetszik, nem követem a mások által jónak gondolt utat. Nem biztos, hogy ami nekik jó, az másnak is az.

Ennek ellenére van olyan ember, akinek a tanácsát meghallgatom, esetenként meg is fogadom, de az nem itt a Hoxán történik :)

2018. szept. 3. 05:30
Elsősorban mindenki magának feleljen meg, kevesebb lenne az önbizalom hiányos, boldogtalan, ember.
17. Amaunet (válaszként erre: 16. - Magdalénia)
2018. szept. 3. 00:32
16. Magdalénia (válaszként erre: 15. - Amaunet)
2018. szept. 3. 00:00

Éppen erről szól a cikk. Hogy hogyan kommunikálunk egymással?!

Ez a rossz példa, pedig van jobb is. :)

15. Amaunet (válaszként erre: 13. - Magdalénia)
2018. szept. 2. 22:59
14. Magdalénia (válaszként erre: 1. - Zorkóóó)
2018. szept. 2. 22:47
Tényleg jó cikk. Legalább a leendő kismamákat is figyelmezteted. :)
13. Magdalénia (válaszként erre: 8. - Amaunet)
2018. szept. 2. 22:44

Ez nem ilyen egyszerű.

Talán az idősebbeknél, rutinosabbaknál működik, hogy figyelmen kívül hagynak valakit.


A fiatalok sérülékenyebbek és sérülnek is.

2018. szept. 2. 22:22

A táplálkozási zavart is a megfelelési kényszer okozza. Tudjuk, hogy tömegesen régen ilyen nem volt.


A közösségi oldalak tálcán kínálják, és mintát mutatnak, hogy egyre többet és többet mutassunk meg magunkból. Az emberek véleménye sokszor eltér a miénktől, esetleg meggondolatlan, nyers és egy pirosra is képesek azt mondani, hogy az zöld.


Az internetes beszélgető partnerek nem biztos, hogy a valóságban egyáltalán szóba állnának egymással, ha szomszédok lennének és jól ismernék egymást.

A neten bárkivel összefuthatunk, nem válogathatjuk meg, mint a barátainkat. Ezzel számolni kell!


Elsősorban saját magunknak kell megfelelni.


De gondolom, saját magának felel meg az az ember is, aki "lehúz" másokat.

11. j357
2018. szept. 2. 20:37

Szuper cikk es nagyon igaz!!!

Sajnos valoban az elet minden teruleten sokan kritizalnak masokat...Pedig elni es elni hagyni

10. Zorkóóó (válaszként erre: 9. - Syria)
2018. szept. 2. 12:00
Igazából nem az itteni fórumokról van szó. A legtöbb babás facebook csoportról. Sokan oltogatni járnak oda másokat. És ezt csúnya dolognak tartom. Viszont nem kell felvenni. Értelme nincsen ott lenni ha folyamatosan csak "görgetsz" mert nem akarod meglátni az ilyesmit. ;)
9. syria (válaszként erre: 7. - Zorkóóó)
2018. szept. 2. 11:52

Azért mindenhonnan nem kellene kilépni, elég figyelmen kívül hagyni egyeseket. :)

Bőven elég magunknak megfelelni, mindenkinek úgysem lehet, és értelme se sok lenne.

2018. szept. 2. 11:41

[link]


... és lépj tovább!

7. Zorkóóó (válaszként erre: 6. - Semleges)
2018. szept. 2. 11:35
Kiléptem szinte mindenhonnan ahol ez megy. De feltűnik sajnos,hogy sokan mindenkinek is meg akarnak felelni.
2018. szept. 2. 08:41

Hát az élet már csak ilyen, senkinek nem kell megfelelni, csináld, ahogy jónak gondolod.

És, igen a mai internetes világban ahol mindent és mindenkit meg-, és ki lehet beszélni, sajnos ez van. Kicsit ne fórumozz és ne olvasgass, ne stresszeld magad valóban, nagyanyáink sem tették és jó volt úgy, ahogy:)

2018. szept. 1. 14:29
Jó kis cikk,érdemes elolvasni!
4. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Zorkóóó)
2018. szept. 1. 14:26
Tetszik! Nagyon igazad van! És sajnos, gyakorlatilag ez megy az élet minden területén, nem csak a gyerek nevelése, de bármilyen más téren is.
2018. szept. 1. 14:13
Végre. Anno én is fórumoztam sokat. Aztán elhagytam, pont ezért. Aztán jött az ovi, meg munkahely. Ott folytatódik. Nem értik, miért nem érdekel a másik. Nem értik, miért nem érdekel mások véleménye. Én úgy akarok élni, ahogy nekem, nekünk jó. Sokaknak nem tetszik ám ez, tudom. Sem az, ahogy élünk, sem az, hogy nem érdekel a véleménye. Egyébként ettől lesz talán még viccesebb 😉
2. syria (válaszként erre: 1. - Zorkóóó)
2018. szept. 1. 10:35
Aranyos cikk. :) A lényeg a végén van: „Élvezd ki... Ne másoknak, magatoknak...”
2018. szept. 1. 09:50
Mióta várandós lettem, sok fórumban megfordultam. Sok véleményt, tippet és rengeteg ítéletet olvastam. Vajon jól van ez így?
Kinek mihez van vajon köze?

Ugrás a teljes írásra: Kinek is felelünk meg?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook