Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kínai barát fórum

Kínai barát (beszélgetős fórum)


23. felho33 (válaszként erre: 21. - 0f332c4ec9)
2012. ápr. 24. 21:16
Hogyan van ott? Írd le kérlek amit tudsz róluk
22. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 6. - 35486a5042)
2012. ápr. 23. 23:18
Ne haragudj,de ezek nem igy vannak.
21. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 20. - Felho33)
2012. ápr. 23. 23:16
Nem teljesen igaz,h a nők ott értéktelenek.
2012. ápr. 23. 22:23
Ja és náluk a nők értéktelennek számítanak( bár az én barátoméknál az asszony a főnők, nagyon temperamentumos nő, mindenki fél tőle, a kedves férje is retteg. Teljesen más típus a két ember, nem is értem hogy jöttek ők össze és leginkább, hogy miért kell mindenáron együtt maradniuk, amikor mindenki szeme láttára gyilkolják egymást.
2012. ápr. 23. 22:17
Igen, nagyon finoman közeledett Ő is. Úgy kezdte hogy "én szeret te", azóta már tudja rendesen mondani, hogy szeretlek. Együtt dolgozunk, a kedves neje is a főnököm. Ha kettesben vagyunk a tenyerén hordoz, ha munkahelyen vagyunk akkor nem nagyon mutatja mit érez, de amint az asszony kiteszi a lábát, teljesen felszabadult lesz, vigyorog rám, megérint.(náluk nem szokás egyébként a nőket megérinteni)
2012. ápr. 23. 14:56
Köszi a választ:) Az ismimre egyből rámozdult, de olyan kis finoman :) Becézgeti azóta, randira hívja, nem tud rendesen magyarul, ezért ugye izgalmas is, hogy biztos, hogy azt gondolta e amit mond, pl. már mondta neki, hogy szeretlek.Ők még csak itt tartanak.De ugye szerette volna tudni, hogy milyenek négyszemközt, tisztelik e nőket, stb. :)Köszi a választ, ha eszedbe jut valami, írj nyugodtan ide, mert mások is vannak így vele, csak ilyet sehol nem lehet olvasgatni :)
17. felho33 (válaszként erre: 16. - 474687f420)
2012. ápr. 22. 22:22

Nagyon távolságtartóak a nőkkel és illedelmesek. Hónapokig figyelt messziről, készült rá, tervezte a dolgot.(Ekkor még nem tulajdonítottam neki jelentőséget) Aztán egy nap munka után behívott az irodába akkor, közölte mit érez... A mi kapcsolatunk egy titkos kapcsolat, mivel Ő házas.

Egy boldogtalan házasságban él. Velem nagyon figyelmes odaadó, gyengéd, romantikus, érzelmes. Ha együtt vagyunk teljesen kiszolgál, főz nekem. A szexben úgy éreztem nem volt olyan nagy tapasztalata, de most már az is szuper...

Az Ő kultúrájuk más,nagyon családcentrikusak, náluk nagyobb hagyományai vannak a házasságnak ,a család szent dolog, akármennyire is fáj mindkettőnknek nem hiszem , hogy be merné vállalni a válást itt Magyarországon. Kérdezz nyugodtan amire kiváncsi vagy, akár priváton is.

16. 474687f420 (válaszként erre: 15. - Felho33)
2012. ápr. 22. 14:50

Na végre egy ember, aki tapasztalatból mond, erre lennék kíváncsi, jó lenne, ha tudnál többet írni.Az ismerősömet is a főnöke környékezte meg.És tudni akarja, milyenek kapcsolatban.Azóta is alakulóban van náluk, de nem történt még semmi :)

Köszi ha még írsz!:)

2012. ápr. 22. 11:03
Én a kínai főnökömmel jöttem össze. Elég félénknek tűnnek a magyar férfiakhoz képest,nem tapasztaltam, hogy ápolatlan lenne. Nagyon gyengéd és figyelmes.
14. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 12. - Kyuuketsuki)
2012. ápr. 4. 15:13
Jaj, én onnan sem eszem:)
2012. ápr. 4. 14:28

Először is köszönöm a sok hozzászólást!

Bevallom azt hittem először valaki letorkol a kínaizás miatt, de nem jutott szebb kifejezés az eszembe.Én Budapesten lakom, ők vidéken.Itt már láttam pár kínait, nekem ami először eszembe jut, a sárga fog és szinte lila száj.Rengeteget ugyanis ez jellemzett, amikor láttam.Azért a fórumra írtam, mert igazából nem a szokásokra vagyok kíváncsi, hanem hogy magánéletben milyenek, tisztelik e a nőket, vagy náluk is alsóbbrendűek, mint pár országban.Én imádom a kínai kaját, még nem lettem tőle beteg és nem a legolcsóbb helyeken eszem.Reméltem lesz egy kínai szakács a családban :)Na jó viccen kívül, nekem is mondta már munkatársam, hogy a kuka mellől kiselejtezett sárgarépa, zöldség van a kajába, mert olcsóbb.Nem tudom, igaz e, és sztem nem minden helyen van így.A szagukat én nem éreztem, bár hozzám 2m-en belül még nem voltak soha.Az Ázsiás hozzászólás nagyon tetszett, velem is kedvesek ott.Bár a piacon egyszer alkudni akartunk és a vénasszony elől már szaladni kellett, mert úgy szidott minket.Azt tudom, hogy dolgosak nagyon.Hát ha van valakinek közelebbi tapasztalata szivesen fogadnám még.

Köszi mindenkinek!

12. Kyuuketsuki (válaszként erre: 7. - Ee1dc9ba06)
2012. ápr. 4. 11:33
Akkor te még nem láttál igazi magyar kifőzdét ahol a csótány szaladgál a pultonXD
2012. ápr. 4. 11:32

Szerintem ne itt a fórumon kérdezősködj erről:)Inkább olvassatok utána hiteles forrásokból a kínai családmodellnek, szokásoknak.Az ,hogy az ázsiaiak büdösek ...hááát... biztosan vannak olyanok akik nem szeretnek fürödni de azért nem általánosítanék, mert akkor ezek szerint mi magyarok is koszosak, büdösek vagyunk...tömegközlekedésen igencsak ezt tapasztalom:P...meg ugye a japánok is ázsiaiak pl és náluk tisztaság mániásabb nép sztem nem igen él a Földön:)Egyébként ha már 8 éve jött el Kínából biztosan európaiasodott már:D

A legegyszerűbb megoldás szerintem az ha az ismerősöd megbeszéli ezt azzal a kínai férfival, mármint ha sokat beszélgetnek hasonló témákról.Ki fog derülni, hogy neki mi a fontos, hogy áll hozzá dolgokhoz.Így kifejezetten róla fognak kiderülni dolgok, mert nem lehet népcsoport alapján megítélni az egyént.Nem tudom szerintem ezek alap dolgok ha már úgy néz ki, hogy felvállalunk egy kapcsolatot valakivel.

10. air (válaszként erre: 9. - 9536810fa1)
2012. ápr. 4. 11:23
Drágám :)))
2012. ápr. 4. 11:21
... hát az angoloknak bejött, akkor tán nekünk is. Londonban pl. rengeteg kínai leányt, és angol szőke fiút látni babakocsit tolva, hja, és kézenfogva. :))
8. air (válaszként erre: 7. - Ee1dc9ba06)
2012. ápr. 4. 11:18
XD Talán itthon még túlélhető !
2012. ápr. 4. 11:14
Ezért nem veszek kínai kifőzdéből kaját.... Pedig biztos "finom".
2012. ápr. 4. 10:25

arra számítsatok, hogy neki a rendes család nem ti lesztek, hanem a szülei.. ezeknél már így van bekötve az agyuk :D

il gatto, igazad van, igénytelenek, piszkos kézzel nyúlnak a kajához, nem számít nekik, és örülni kell annak, ha este meg reggel fogatmosnak !

Én biztos nem jönnék össze ázsiaival! Más teljesen az életfelfogásuk, olyan mintha nem is lennél neki fontos. Utcán se kézenfogva mennek, hanem elöl az asszony mögötte a férj, vagy fordítva. Semmi gyengédség.. aztán kitudja milyenek otthon kettesben..

5. il gatto (válaszként erre: 3. - Ee1dc9ba06)
2012. ápr. 4. 10:16
Valóban kellemetlen tud lenni a testszaguk, de ez a fürdés, tisztálkodás hiányától van leginkább. Sajnos rettentő koszos a legtöbb ázsiai.
2012. ápr. 4. 10:15

Szia!


Én sok külföldit, többek között rengeteg kínait, vietnámit ismerek, régebben velük dolgoztam. Egy esetről tudok, hogy egy kínai férfi összeházasodott egy magyar lánnyal, az is azért történt, hogy le tudjon telepedni hazánkban hivatalosan is. Mondjuk ez kb 8-10 éve történt. Később elváltak. A kínaiak, vietnámiak nagyon összetartóak, nem szívesen házasodnak magyar lányokkal. Kivételt képeznek ezek alól a már hazánkban született, nevelkedett kínai emberkék. Ők már teljesen mások, nem ragaszkodnak annyira megrögzötten a saját hagyományaikhoz.

3. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - 474687f420)
2012. ápr. 4. 09:43

Én úgy tudom, hogy a kínai emberek nagyon összetartóak, családcentrikusak. Ráadásul látjuk, hogy a jég hátán is megélnek.

Nekem egyetlen problémám lenne ezzel: szerintem iszonyú erős, büdös testszaguk van, amit az én európai orrom nem bír elviselni. De hangsúlyozom, hogy ez csak az én véleményem.

(Lehet, hogy nekik meg mi vagyunk büdösek.)

2012. ápr. 4. 08:50
A Bruce Lee filmben jól működött :) Egyébként nincs tapasztalatom, csak az Ázsia Centerben találkozom velük szinte. Ott velem mindig kedvesek, de nyilván az más.
2012. ápr. 4. 08:41

Sziasztok!Szeretném tudni, milyen ha az embernek kínai barátja van.Egy ismerősömet 3 nap ismeretség után megkörnyékezte egy kínai nemzetiségű férfi, aki 1 éve él Magyarországon és 8 éve jött el Kínából.Nem tudja, mik a szokások és mit várhat.A férfi egyedülálló, az ismerősöm elvált 2 gyerekkel.Nem tudjuk, hogy a család hogy állna a dologhoz, stb.Milyenek ezek az emberek a párkapcsolatban.A srác nagyon rendesnek tűnik, de mivel a lány nem tudja mit várhat egy kicsit tart az ismeretlentől.Ha volt vagy van valakinek ismerőse, vagy élt ilyen kapcsolatban légyszi írjátok le a tapasztalatokat.Mi nyitottak vagyunk, nálunk nem lenne gond, de nem tudjuk a másik fél reakcióját, szokásait, stb.

(később tudom csak megválaszolni, ha kérdeztek, délután kb)

Köszönöm mindenkinek aki időt szánt rám :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook