Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kínai asztrológia fórum

Kínai asztrológia (beszélgetős fórum)


2018. dec. 6. 20:06

2018 decemberi előrejelzés (jang fa-patkány hónap)


Ebben a hónapban a jó hír, hogy a kapcsolatteremtés sokkal egyszerűbb lesz és könnyebben fogunk tudni ismerkedni. Ez főleg a párkapcsolat keresőknek fog kedvezni igazán. De munkahelyeken, családi összejöveteleken is sokkal egyszerűbb lesz megtalálni egymással a közös hangot.



A HÓNAP ENERGIÁI DUPLÁN IS TÁMOGATJÁK EZEK MELLETT AZ ÖNMAGUNKÉRT VALÓ KIÁLLÁST. Mit is jelent ez konkrétan?



Ha valamivel vagy valakivel nem vagy megelégedve, most kapsz egy olyan energetikai hátszelet, hogy kiállhass azok mellett a dolgok mellett, amikben te hiszel. Ez főleg azoknak szól, akiknek a személyes képletében ott van a patkány, kutya vagy a kakas szimbólum. Viszont érdemes arra figyelni, hogy csak azokba a dolgokba szóljunk bele, amihez személyesen közük van (és ezt se nagy felhajtással tegyük)



Decemberben egy olyan állás is aktiválódik, ami abban segíthet, hogy képesek legyünk olyan szituációkat és problémákat megoldani, amikre eddig nem volt energiánk. Ezt viszont egyedül kell megtennünk. Most senki ne várjon arra, hogy mások majd segítenek neki, ugyanis most mindenkinek önállóan kell hegyeket mozgatni, ha szeretnének valamiben célt érni! Megsúgom, képes is lesz rá az, aki igazán változtatni szeretne valamit az életében, hiszen minden támogató energia ott lesz mögötte!



Ha a személyes képletedben megtalálható a sárkány, majom, bivaly vagy disznó szimbólum, akkor ez a hónap hozhat számodra utazást és/vagy költözéshez is remek időzítés.



Azoknak, akiknek pedig van ló, a képletükben, ez a hónap az érzelmi megtisztulásról fog szólni. Képesek lesznek rálátni rég eltemetett sérelmekre és megtalálhatják a miértekre a válaszokat.



Szívből kívánok mindenkinek szeretetben és békében gazdag Karácsonyi ünnepeket!

25. ed70d9df2d (válaszként erre: 24. - Roxa)
2018. nov. 19. 16:25
Ahogy lesz időm, válaszlok!
24. Roxa (válaszként erre: 22. - Ed70d9df2d)
2018. nov. 18. 23:32
Irtam neked uzenetet , de nem valaszolsz.
2018. nov. 17. 16:03

Az asztrológai képleted a születésedkor fennálló bolygóállások pillanatképe. Így amikor egy asztrológushoz fordulsz első körben a lehető legpontosabban kell megadnod a születési adataidat (Születési hely, Év, hónap, nap és ha tudod óra és perc) Az ebből kapott képlet rengeteg mindent mesél rólad. Milyen erősségeid vannak, mik azok a hozott életfeladatok, amikkel az életedben találkozhatsz, mire érdemes odafigyelned a fejlődésed érdekében, milyen típusú munka illik hozzád, milyen párkapcsolatra vágysz stb) Szóval elég sok mindent elmesél rólad.

De mivel az asztrológia nem jóslás, így az olyan típusú kérések, amik abba merülnek ki, hogy „Itt a születési időm, mondj valamit rólam” vagy „A szerelmi életem érdekel” Hiszen a képletből nem látni, hogy most párkapcsolatban élsz-e vagy keresed még a nagy őt. Viszont azt jól látni, hogy milyen típusú párkapcsolati hibákra vagy hajlamos (ha nem jön össze sokadjára a hőn áhított nagy szerelem) vagy például, hogy ott vannak e körülötted azok az energiák, amik jelzik egy esetleges kapcsolat jövetelét. Na de ezért tenni is kell. Hiszen ha a képletedbe ott van, hogy esélyes egy párkapcsolat, az csak úgy megy ha kimozdulsz, ismerkedsz és nem otthon várod, hogy becsöngessen Mr. Igazi!

Tehát ha valódi segítségre vágysz, fontos tudnia az asztrológusnak, hogy jelenleg milyen élethelyzetbe vagy, mibe is kell konkrétan segítség? Mert ez ott lesz a képletedben! Munkát keresel? vagy jelenleg van, de váltani szeretnél? Alkalmas e az idő belevágni valami újba? Nekem való e, hogy vállalkozzak?

Háttérinformációkra szüksége van az asztrológusnak, hogy megfelelő segítséget tudjon adni. És ami nagyon nagyon fontos még. Senki se fogja helyetted megoldani a problémákat, így ezt ne is várd. Egy igazi segítő nem fogja megmondani neked A-t vagy B-t válaszd. Mindkettőről kapsz információt, de a végső döntés a TE kezedbe marad!

22. ed70d9df2d (válaszként erre: 21. - Roxa)
2018. nov. 17. 15:43
Szia! Tudnál picit konkrétabban fogalmazni? Kire/kikre gondolsz? Milyen probléma van? Érint e téged? Mert csak veled kapcsolatban tudok ránézni a te képleted alapján.
21. Roxa
2018. nov. 15. 23:47
Szia. Tudnal irni arrol hogy hogyan fognak alakulni a kapcsolatok a csaladunkban? 1995.05.14
20. gyorgyi6740 (válaszként erre: 16. - Gyorgyi6740)
2018. nov. 15. 13:27
Hárman élünk együtt két éve elváltam. Nagyobbik fiam két sikertelen kapcsolat után feladta és nem keres új párkapcsolatot.Azt mondja ő most jól érzi magát igy.Másik fiam autista, a tesójával nagyon jó kapcsolatban vannak. Én mint szülő aggódom mi lesz velük ha én már nem leszek,félek nagyon magányosak lesznek ketten.Szeretném ha nagy fiamnak lenne egy olyan társa aki a tesóját is elfogadja.Van-e erre remény?
2018. nov. 15. 13:17
Bocsánat a helyes időpont:1992.03.20. 23.30.
18. ed70d9df2d (válaszként erre: 15. - Eerika75)
2018. nov. 15. 13:12

Nem semmi személyiség lehetsz :) A fejlődés és tanulás egész életedet végig kíséri. Egy alapjáraton optimista személy vagy. Viszont ott van benned a hirtelenség is.


A férjeddel való kapcsolat nagyon intenzív lehet érzelmileg. Ezt úgy értem, hogy ha nagyon dícséritek egymást nagyon felemel, ha elmondjátok egymást mindennek akkor nagyon mélybe képes rántani titeket. Ebben a kapcsolatban a fontos (ha probléma van kettőtök között) előfordulhat, hogy lyan szituációkon rágódtok, ami nem is volt kimondva..."Biztos ezt meg ezt gondolja" és hajlamosak vagytok pörögni ezen. Magyarul az érzéseiteket kommunikáljátok egymás felé <3

17. ed70d9df2d (válaszként erre: 16. - Gyorgyi6740)
2018. nov. 15. 12:58
Szia :) Tudnál picit mesélni, mi is az az élethelyzet és hogy kapcsolódik a fiaidhoz? Ugyanis egy dolog egy általános elemzés, amikor megnézem ki milyen és az is más, ha van egy életheyzet és az érdekel, hogy hogy reagálhat rá vagy mire kell jobban odafigyelni velük kapcsolatban :)
2018. nov. 15. 12:37
Szia,én is kérhetnék elemzést? Elég érdekes élethelyzetben vagyunk ezért lennék kiváncsi mit tudsz mondani a két fiamról. 1988.10.13 reggel 8.00 és 1992.03.20. 11.30. Köszönöm.
2018. nov. 15. 11:53
Ha nem gond, megnéznéd majd a sajátomat is? 1975.11.16.
14. ed70d9df2d (válaszként erre: 13. - Eerika75)
2018. nov. 15. 11:40
szívesen :) bár csak úgymond azokat írtam meg, amik elsőre is láthatók, de sokkal több van ebben, mint az ember gondolná :)
13. Eerika75 (válaszként erre: 12. - Ed70d9df2d)
2018. nov. 15. 11:38
Köszönöm szépen! Nagyon illik rá a jellemzés.
12. ed70d9df2d (válaszként erre: 11. - Eerika75)
2018. nov. 15. 11:21
A férjed egy jang fa-majom napon született. Amit látok a képletében, hogy egyrészről nagyon makacs tud lenni, magas szinten viszont védelmező társ. Van benne egy nagyfokú érzékenység is. Ha alacsony szinten éli az életét, akkor sokszor belefuthat olyanba, hogy elvár bizonyos dolgokat, mert hiszen ő segített és másokat hibáztathat azért, mert neki nehezebb az élete.(megnem értettség érzés erős lehet) Viszont ha magas szinten éli a benne levő energiákat, akkor hihetetlen segítőkész és csupaszív ember, akinek erősek az intuiciós képességei.
2018. nov. 15. 11:13
Én is kérhetek hasonló elemzést? :-) férjemé érdekelne. 1976.06.01-jén született. Köszönöm ha írsz!
10. ed70d9df2d (válaszként erre: 7. - Euthimya81)
2018. nov. 15. 10:01

Szia :) Teljes elemzést nem fogok azért csinálni :) De ami kirivó a képletedből, hogy egy nagyon gondoskodó, odaadó ember vagy. Amúgy a jegyed jin föld-disznó (mármint ilyen napon születtél.) Elég mozgékony vagy, mivel nem ismerlek vagy sokat utaztál vagy sokat költöztél, de a mozgás, a változtatás ott van az életedben.

Amire érdemes figyelned ebben a hónapban (és a jövő évben) hogy lehet egy tendenciád arra, hogy szétforgácsolódj és úgy menjenek el napok, hogy belekaptál ebbe meg abba, de semmi sincs igazán elvégezve. Kicsit szétszórt lehetsz. Amit javasolnék egyrészről, az egy határidőnapló, másfelől gondold végig először, hogy valóban van e elegendő kapacitásod arra, amibe belevágnál és ha igen, csak akkor kezd el!

9. ed70d9df2d (válaszként erre: 8. - Roxa)
2018. nov. 15. 09:51
Szia :) Ha asztrológiával kapcsolatos, akkor nagy valószínűséggel igen :)
8. Roxa
2018. nov. 15. 00:15
Fel teszek egy kèrdèst ès te tudsz rà vàlaszolni?
7. Euthimya81 (válaszként erre: 3. - Ed70d9df2d)
2018. nov. 14. 11:16
..a horoszkópomra. 1981.01.21. pontos órát sajnos nem tudok.
2018. nov. 14. 10:00
irtam privátban!:)
5. ed70d9df2d (válaszként erre: 4. - Andilaci)
2018. nov. 13. 19:07
Van esetleg kérdésed? :-)
4. andilaci (válaszként erre: 1. - Ed70d9df2d)
2018. nov. 13. 14:37
Engem is érdekelne.
3. ed70d9df2d (válaszként erre: 2. - Euthimya81)
2018. nov. 13. 08:36
szia :) Értek hozzá de egyben mindig tanulok is valamit :) Mire vagy kiváncsi?
2. Euthimya81 (válaszként erre: 1. - Ed70d9df2d)
2018. nov. 13. 08:18
Szia! Én szeretnék. Főleg ha konkrétan "értesz" az asztrológiához :-) Én sajnos nem....
2018. nov. 12. 15:07

Sziasztok :) Láttam volt már egy hasonló topik, de a felhasználó kilépett, illetve nekem is van egy ebben a témában indított fórumom, de engem nem enged kommentelni :( Teht itt folytatnám illetve kezdeném újra :)

Ha esetleg van kérdésetek, vagy beszélgetnétek róla itt vagyok :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook