Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kikkel érdemes beépített szekrényt készíttetni? fórum

Kikkel érdemes beépített szekrényt készíttetni? (tudásbázis kérdés)


2014. dec. 12. 20:20
én is tudok jót, országosan ingyen szállnak ki, megbízhatóak www.zsinatkft.hu nézd meg! :)
5. ancsika688 (válaszként erre: 1. - Bagater)
2014. dec. 12. 18:00
Hol keresel,melyik megyében?
2014. dec. 12. 17:15

Sziasztok. Én a neten találtam egy céget. Elfogadható áron kiváló munkát végeztek. Én a tolóajtós szekrényekre kerestem és így találtam.

10 év garanciát adnak. Ezért volt bizalmam hozzájuk.

3. syria (válaszként erre: 1. - Bagater)
2014. dec. 12. 16:54

Céggel nem kezdenék, csakis mások által ajánlott asztalossal. Pesten tudok egyet.

Nézz bele az 1-es naplómba, s láthatod, miket alkotott nálam. (Csak a macskáimon kell átküzdened magadat.) :D

2014. dec. 12. 16:34

Szia. Én tudok egy nagyon jó asztalost. Nekünk Ő csinálta a fürdőszobabútort, illetve most tavasszal én is beépített szekrényt szeretnék majd vele csináltatni.

Mivel nem cég, olcsóbb is, és rugalmasabb is kicsit. És nagyon jó ötletei vannak. Ha gondolod, privibe megadom az elérhetőségét. (Pestről van szó, nem tudom te helyileg merre vagy...).

2014. dec. 12. 16:17
Egyedi beépített gardrób szekrényt szeretnék csináltatni, de nem tudom melyik cég lenne a megbízható. Van valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook