Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kicsit lekozmált a lepénybe szánt alma. Mit csináljak, hogy ne kelljen kidobni? fórum

Kicsit lekozmált a lepénybe szánt alma. Mit csináljak, hogy ne kelljen kidobni? (tudásbázis kérdés)


4. kiscsillag73 (válaszként erre: 3. - 4b6a2525df)
2012. szept. 19. 09:09
Köszi szépen,ezt ki kell próbálnom.Szép napot!
2012. szept. 19. 07:52

hát semmi praktika, ha nem is mind, de a kozmás rész mehet a szemétbe, ami nem kozmás, azzal pl csinálhatsz olyat, hogy másik edénybe teszel egy pici vizet(1 dl), és vizzel kikevert főzőpudingot teszel bele (2,5 dl vizbe 1 db (mondjuk vaniliás) pudingot,) kicsit kevergeted, majd amikor már kezd összeállni, lekapcsolod a tüzet alatta, kihülés előtt pohárba szeded. Kis tejszin, pici kakaópor:) Kész a deszert.

Én egyébként ezzel a módszerrel csinálok almatortát.

Csatos tortasütőbe lerakok egy sor babapiskótát (vigyázat, puha legyen a piskóta, ha mégsem akkor almalével meglocsolom, mert a pudingos töltelékből nem szív be semmit) rá a fele almás pudingot, megint piskóta, rá a puding. Tetejére lehet felbert tejszin és csokipor.JÓ HA 12 ÓRÁT ÁLL A HŰTŐBE

Én inkább vettem tejszinhabot, és egy egy szeletre nyomtam rá, mert nálunk egy héti is megvan a hűtőbe, ugyanis csak ketten vagyunk, a tortaformám meg hatalmas:)

2012. szept. 19. 07:20
Vagy mehet az egész a szemétbe?
2012. szept. 19. 07:20
Kicsit lekozmált a lepénybe szánt alma.Van valami praktika?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook