Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha előző este meggyúrom a tésztát, hova tegyem vagy mit csináljak, hogy a tészta megkeljen és reggelig kibírja, hogy már csak sütni kelljen? fórum

Ha előző este meggyúrom a tésztát, hova tegyem vagy mit csináljak, hogy a tészta megkeljen és reggelig kibírja, hogy már csak sütni kelljen? (tudásbázis kérdés)


11. Bichi
2011. febr. 17. 10:49

Nem minden pékárunak válik a javára, mert pl a fonott kalácsot nem célszerű "hűtőzni" egy éjszakára.

Viszont vannak kimondottan olyan croissant receptek, aminél elő is van írva, az egy éjszaka hideg hely, viszont ezeknél, amint megformáztad be kell tenni a hütőbe, és nem kell keleszteni előtte...

2011. febr. 17. 10:10
kifli, zsemle, túrós batyu, croissant, ilyesmik.
2011. febr. 16. 22:27
vannak hideg és meleg kelt tészták. attól függ mit akarsz csinálni, de javaslom ilyenkor a hideg keltet
2011. febr. 15. 14:11

éjszakára rakd be a hűtőbe, mert ha meleg helyen marad akkor túl kell és az sem jó

majd mielőtt hozzákezdenél, tedd melegebb helyere

úgy szobahőmérségletre

és ha kiszaggattad vagy megtöltötted(nem tudom mit akarsz csinálni) akkor utána hagyd még 20 percig kelni

7. kacsa mama (válaszként erre: 6. - Bared)
2011. febr. 15. 13:53

igy igaz,meg kell a hütőben a tészta csak reggel át kell 1 kicsit dolgozni és lehet tölteni vagy amit szeretnél késziteni beleőle.

A Bajorok mindent hidegen kelesztenek,én is tölük tanultam a kelt tészta készités fortélyait.

2011. febr. 15. 11:37

tényleg megkel a hűtőben..

én pl még a lángost is ott kelesztem...

2011. febr. 15. 11:37
Vannak direkd ilyen receptek. Pl: Pogácsa és lekvárospapucs.Hvalók:1kg liszt,40dkg zsír (vagy 50dkg margarin), 5dkg élesztő, 1evőkanál só, 1dl vörösbor,1tojás+1sárgája,1pohár(2dl) tejföl.A lisztet a zsirral elmorzsolom, az élesztőt kevés langyos, cukrostejben megfuttatom (amíg feljön a tetejére). Mindent összeöntök és meggyúrom (én ROBOTTAL SZOKTAM). Kinyujtom röktön (poginak vastagbbra, papucsnak vékonyabbra)és elkészítem tepsibe rakom este (be a spájzba). Reggel tojással lekenem előmelegített sütőben sütöm. Az összeállításnál az alapanyagok szobahőmérsékletűek legyenek. TUTI SIKER!!!
4. SF
2011. febr. 15. 11:29
Én egyszer le akartam fagyasztani a keleszteni való tésztát. A mélyhűtőben is megkelt:-)
2011. febr. 15. 11:26
tényleg megkel a hideg hűtőben?
2011. febr. 15. 11:12
ha egy kelt tésztát szeretnénk megkeleszteni langyos helyre kell tenni. a kelesztést a hűtőben lassíthatjuk, így reggelre készen lesz.
2011. febr. 15. 11:08

Nagyon szeretjük a frissen sült pékárukat. De azért nem vagyok hajlandó hajnalban felkelni, hogy meggyúrjam, és kelesszem. Megoldható az, hogy reggel csak bekapcsolom a sütőt és megsül az előre megkelesztett tészta? Ilyenkor ha előző este meggyúrom a tésztát, hova tegyem, vagy mit csináljak, hogy a tészta megkeljen és reggelig kibírja, hogy már csak sütni kelljen?

Nincs kenyérsütő gépem...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook