Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kicsit köhögök és fáj a mellkasom - ugye nem biztos, hogy tüdőgyulladás? fórum

Kicsit köhögök és fáj a mellkasom - ugye nem biztos, hogy tüdőgyulladás? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 21. 11:58
Azért köszi mindenkinek a választ :) Egy kicsit megnyugtattatok :)))
10. k_nm (válaszként erre: 8. - Linda111)
2012. ápr. 21. 11:13

nekem volt, de én elfeküdtem és becsípödött egy izomszál...mikor nekem tüdögyuszim volt, a hátam fájt mocskosmód és vagy 40 fokos lázam volt...

Köhögni meg amúgy is köhögök, mert bagózok...

A mellkasod különben attól is fájhat, ha ég a gyomrod...

Vagy ha félrever a szived...

ezért nem lehet ezt egy fórumon kitárgyalni...ha csak az allergiától köhögsz, nem biztos, hogy kéne hurutoldó, mert akkor többet ártasz, mint használsz...de köhögéscsillapító sem, mert ha meg tényleg valami lerakódás van, akkor azt meg lenntartod, és ismét csak ugyanott vagyunk...

9. e676663877 (válaszként erre: 8. - Linda111)
2012. ápr. 21. 11:00
Akkor ha orvoshoz nemi s, de valami hurutoldót keríthetnél hétvégére. Én ACC-t szoktam ilyenkor, ha már nagyon muszáj.
2012. ápr. 21. 10:55

Hát eddig már régóta köhécseltem, szárazan, de ez valószinű, hogy allergia (van más allergiás tünetem is), már bejelentkeztem allergológushoz. ma kezdtem el kicsit máshogy köhögni, mintha lenne valami lerakódás, de nem nagyon köhögök, csak néha picit. És ma kezdett el fájni a mellkasom is.

Amugy tudom, hogy senki nem tud biztosat mondani, csak a tapasztalatokra vagyok kiváncsi, hátha valakinek volt már ilyen...

7. k_nm
2012. ápr. 21. 10:41
Az orvos többet tud mondani, ha meghallgat. A mellkasod attól is fájhat, hogy esetleg beszorult a levegö egyik köhögésedkor. Vagy szimplán elfeküdted, ilyen is van. A köhögésed száraz, hurutos, fojtogató, milyen? Gyakran köhögsz, vagy csak köhécselsz néha egyet? Azért a tüdögyuszit megérzed, a hátad is fáj olyankor...Menj el orvoshoz, kapsz valamit a köhögésre, igyál sok teát és jobbulást!
6. e676663877 (válaszként erre: 1. - Linda111)
2012. ápr. 21. 10:37

Van lázad? Mióta fáj? Elhúzódó köhögés, régóta van? Vagy friss tünet?


Nem kell azonnal a legrosszabbra gondolni. A mellkasod az erős köhögéstől is fájhat, meg attól is ha lerakódás van a tüdődben (ami még mindig nem tüdőgyulladás).

2012. ápr. 21. 10:36

Nem értek hozzá, de hétfőn próbálj eljutni dokihoz.

Ma munkanap van hivatalosan, szerintem ne halaszd tovább.

4. b4c06bc553 (válaszként erre: 2. - Linda111)
2012. ápr. 21. 10:35
Van olyan, hogy mellhártya-gyulladás. De az is magas lázzal jár.
2012. ápr. 21. 10:35

nem biztos...ennyi neked elég?

orvos jobb diagnózist fog adni, bátran ajánlom!

2012. ápr. 21. 10:34
Folyamatosan fáj, akkor is, ha nem köhögök...ezenkivül nincs más bajom, nem vagyok náthás, nincs lázam...de kicsit megijedtem, mert a mellkasi fájdalom tüdőgyulladásnál jelenik meg...
2012. ápr. 21. 10:33
Kicsit köhögök és fáj a mellkasom - ugye nem biztos, hogy tüdőgyulladás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook