Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kicsifiam megszületett fórum

Kicsifiam megszületett (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kicsifiam megszületett

8. lauren26 (válaszként erre: 7. - Nikkkancs)
2014. nov. 4. 12:30
írok privit
2014. okt. 30. 16:29

Sajnos amikor én szültem az első fiam, nekem is a hasamba könyököltek, pedig amúgy háborítatlan szülésem volt! Nagyon izgultam emiatt, de azt mondták azért csinálják hogy felgyorsítsák a kitolást mert a fiam szívhangja lassult....

Szerencsére nálunk nem lett baj...csak nekem lett másnapra egy baromi nagy lila folt a hasamon!!!

De az tuti hogy most a kistesó születésénél külön kérni fogom hogy ilyen ne legyen ha nem muszáj!!!

Amúgy publikus hogy ez melyik kóházban volt?

2014. okt. 28. 12:03
Köszönöm szépen!
5. hnora (válaszként erre: 4. - Betti.csoka)
2014. okt. 25. 21:14
Ebben igazad van, de én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy mással ne történjen meg...
4. betti.csoka (válaszként erre: 3. - Hnora)
2014. okt. 24. 09:48

honora, szerintem a pereskedés csak plusz teher egy anyukának. egy kis (vagy nagy) penzbirsah a korhaznak nem hozza helyre a kicsi kulcscsontjat, vagy az oxigenhiany miatti esetleges mozgasfejlodesi karosodast.

lauren, mindenkepp beszelj a haziorvossal, ingyenesen is lehet gyogytormahoz jutni es az oxigenhiany miatt akár gyermek neurologiai mozgas fejlesztest is kaphat. pl. a szent margit korhazban deveny modszerrel is dolgoznak, van aki katonával, mindketto nagyon hasznos.

legyen minel tobbet hason a baba!

2014. okt. 20. 22:29
Gratulálok én is! A gyógytorna mellett én beszélnék egy műhibaperes ügyvéddel... nekem elég gyanúsnak tűnik, hogy nem volt egészen minden rendben (a kulccsonttörés például egészen biztosan azért volt, mert a hasadba könyökölt a doki, és ő maga törte el, régebben bevett szokás volt, nem tudom ma pl. egyáltalán szabad e...)
2014. okt. 20. 12:58
Mindenekelott gratulalok! Szerintem keressetek egy Deveny-modszerrel foglalkozo szakembert, sokag segit majd. Es ennek elonyet nem most latod majd, hanem harom-negy ev mulva.
2014. okt. 20. 10:11
Nem tudom, emlékeztek-e még rám. Január 21-én jelent meg az első cikkem "Az én terhességem..." címmel.
Kértétek, hogy írjam majd meg, mi lett a végkifejlet, hát leírom.
Nem volt egyszerű a 9 hónapunk, borzasztó rosszul viseltem, de higgyétek el, amikor megszületett, minden fájdalmat elfelejtettem.
Kivéve a varrás fájdalmát. Na, azt nem felejtem el soha! :D
Mintha szögbelövővel lövöldöztek volna bennem. :D

Ugrás a teljes írásra: Kicsifiam megszületett

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook