Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elrontottam valamit? fórum

Elrontottam valamit? (beszélgetős fórum)


29. Scherlock (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 3. 13:04

😃😃😃😃😃


Azok a fránya elvárások.

28. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 2. 22:54
Azt rontottad el, hogy bejelölést vársz bárkitől is, aki nem is ismer téged. Ott van a nevében:ISMERŐSNEK JELÖLÉS. Nem ismerek valakit - nem jelölöm.
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Andi6020)
2020. aug. 2. 20:51
Normális kérdés volt.
26. Amaunet (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 2. 20:46
Miért kéne visszajelölnie? Nem ismer. Egy vásárlója vagy. Ennyi.
25. andi6020 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 2. 20:45
A normális válaszhoz hiányzott a normális kérdés.
24. Guruljka (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 2. 20:37

Nem szapulunk.

Mások mit nem adnának az általuk tisztelt személy egy dedikált könyvéért. A saját szemedben fontos értéket szalasztottál el, és nemhogy sajnálkoznál ezen, még örömködsz rajta, sőt még kivételes elbánásra is igényt tartanál, hogy jelöljön ismerősnek?


(Teljesen függetlenül attól, hogy kicsoda az illető személy és milyen általános irodalmi értéket képvisel a könyve.)

2020. aug. 2. 20:32
AKI HÜLYE AZ HÜLYE . Normális válaszokat vártam ,megértést nem szapulást azért köszönöm a sok együtt érzést.
22. Guruljka (válaszként erre: 21. - Scherlock)
2020. aug. 2. 16:14
Erre ki sem tértem, hát kikészült, no. :D
21. Scherlock (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 2. 16:10

Értem, csak azt nem, hogy emiatt miért kell kikészülni"?


Művész ÚR!??? :DDD



Hát öööööö asszem", nagyon le vagyok maradva.

20. Guruljka (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 2. 14:31

Hát ha a két dedikált könyvére azt írod, hálistennek sikerült másutt megvenned, akkor nem tudom, mit vártál.

Ő beszerzi, dedikálja, te meg azért hálistenezel, hogy már megvetted másutt. Hát legalább sajnálkoztál volna, hogy lemaradtál a dedikált példányokról.

Ettől biztosan nem leszel az ismerőse a facén, miért is lennél?

19. NomNom (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 2. 14:30

Nekem eszembe nem jutna egy ismert embernek írni. Van jobb dolga mint minden egyes üzenetre válaszolni. Szerinted hány ilyet kap naponta? Nem foglalkozik ilyenekkel szerintem.

Hol jelzett neked? Nem valami körüzenet volt amit mindenkinek elküldött aki követi mondjuk FB-n?

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Scherlock)
2020. aug. 2. 14:22
Az történt, a múlt héten szombaton Váradi József jelzett nekem, hogy sikerült szereznie két könyvet nekem ami dedikáva volt, ha,megrendeltem volna múlt szombaton, akkor ajándékot is kaptam volna, de következő héten szerdán Meg válaszoltam neki,az alábbit:Üdvözlöm Művész Úr! Köszönöm szépen a vissza jelzést, de hála Istennek sikerült azóta az mind a 3 könyvét megvásárolnom, majd ezután még belinkeltem neki a Facebook profilomat és megértem, hogy jelöljön vissza, de nem tette meg, ezen kívűl még fel tettem egy kérdést, egy másik könyvéről a Facebook üzenetemben, ezt szerdán délután olyan 12:30-kor írtam neki, ezt ő Meg nézte csütörtökön éjfél előtt 5 perccel, de nem válaszolt semmit rá. Ez esett nekem nagyon rosszul, meg főleg az, hogy megkértem, hogy jelöljön vissza a Facebook profilomon, de nem jelölt vissza. Teljesen kikészített engem ez. Remélem, hogy most már érted az öszzefügést.
2020. aug. 1. 20:35
Kérem, valaki fordítson! Nem értem, mi a gond?
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - NomNom)
2020. aug. 1. 19:12
Te írtad, még most tudod ki ő feltetettem ezt a képet, hogy lássátok ki ő. Más részt az egészet nem tudtam mire vélni, amit a beszélgetés elején írtam. Nagyon rosszul esett ez tőle. Nektek nem esne rosszul, hogyha akár, vagy bárki ezt csinálná?
15. NomNom (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 1. 17:15
És mi az összefüggés?
14. andi6020 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 1. 17:09
És?
2020. aug. 1. 16:46
Nem tudom teljesen értelmezni a problémát. 🤔
2020. aug. 1. 16:44
El.
2020. aug. 1. 15:53
És cigány igen.
2020. aug. 1. 15:26

[link]

Ő itt Váradi József.

9. Epresturmix (válaszként erre: 8. - NomNom)
2020. aug. 1. 13:00
8. NomNom (válaszként erre: 6. - Epresturmix)
2020. aug. 1. 12:59
Arról lemaradtam. 😂
7. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 1. 12:57
Mit írjon? A könyvet már megvetted máshol, más dolgotok nincs egymással.
6. Epresturmix (válaszként erre: 5. - NomNom)
2020. aug. 1. 12:56
Igen. Amikor a magyar csaj is felizgult, hogy írt neki J.Lo enyhén röhögtem. :D
5. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 1. 12:55

Nem, még így sem tudom ki ő. 🤷‍♀️

De ha minimális szinten is ismert ember, szerintem van jobb dolga mint mindenkinek írogatni. Amúgy lehet nem is ő viszi a profilját hanem valaki más.

4. Epresturmix (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2020. aug. 1. 12:54
Gondolom a művész úr is az, a Váradiból kiindulva. Te tudod ki ez? Te vagy Majkâs. :)
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 1. 12:48
Szerinted ő azért aggódik, hogy nem vagy é cigány?
2020. aug. 1. 12:13

Hát ez kardinális kérdés 🤔

Szerintem rendben van a dolog így.

2020. aug. 1. 11:56
Az történt velem, Kicsi Tyson Váradi József, aki esetleg nem tudná, hogy, ki ő Majkával járt fel lépni, rapper, producer, író.Visszajelzett nekem, hogy sikerűlt két könyvet be szereznie, dedikálva,és, hogy ajándékot is kapok, ha még ma megrendelem ezt múlt héten szombaton írta nekem. Én vissza írtam neki a következőt :Tiszteletem Művész Úr! Nagyon szépen köszönöm a válaszát, de hála Istennek sikerült a könyveket megvennem, ezt szerdán írtam neki, de ő csűtörtökön :00:53-kor nézte ezt meg, megkértem őt arra is hogy, jelöljön be a profilomon engem, meg kérdeztem őt még egy könyvéről fel tettem ára a profilomra a képet ahol ő engem visszaigazolt, hogy lássa, hogy nézek ki, hogy nem vagyok cigány, kíváncsi vagyok, hogy fent hagy e az ismerősei között. Meg nézte az üzenetet, de semmit nem írt rá.Én rontottam el valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook