Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kiben lehet bízni ezek után? fórum

Kiben lehet bízni ezek után? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. júl. 3. 12:07

Nálam ez a bizalom kérdés pont fordítva volt. Én nem vagyok az a nagyon bújós- ragaszkodós típus, de ettől függetlenül szerettem a párom nagyon. Én megbíztam benne, nem voltam féltékeny egyáltalán. Megmondtam neki kerek perec, hogy ha esetleg előfordulna, hogy megtetszik neki valaki akkor szóljon... de én nem fogok foggal körömmel harcolni érte. Ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem, csak ha ilyen előfordulna akkor én "könnyen" odébb fogok tudni állni. Nem reagáltam túl a dolgokat sosem. De én ilyen vagyok, mindig is ilyen voltam.

Viszont ő borzasztóan féltékeny volt rám, nagyon szeretett, de a már már szinte beteges féltékenység miatt nem tudott megbízni bennem. Pedig okot soha nem adtam rá. Egyszerűen csak mások voltunk, másképp gondolkodtunk. Ő azt hitte, hogy mivel én nem vagyok féltékeny nem szeretem őt. Van erre egy mondás is: hogy ha valaki nem úgy szeret téged, ahogy te azt várnád, nem jelenti azt, hogy nem szeret a szíve minden szeretetével. Ez a bizalomhiány tönkre is tette a kapcsolatunkat. Nem tudtam neki bebizonyítani, hogy szeretem. Bele is fáradtam...

Nagyon rossz érzés ha nem bíznak az emberben. Főleg ha tényleg semmi ok nincs rá.

27. izmike
2009. júl. 3. 11:47
nem dehogy jön anyukám a sógorom (elég nagydarab) és a fuvaros aki viszi a cuccaim, így talán nem lesz baj.
26. Kylie022 (válaszként erre: 23. - Izmike)
2009. júl. 3. 11:43
Hát ez az. Mindig elhatározzuk, hogy szakitunk, erre ők mézes mázosan kimagyarázzák magukat, hozzá bújnak az emberhez, rád néznek és mi gyenge ,szerelmes nők bedőlünk ennek, pedig tudjuk h nem helyes, de mégis és megbocsájtunk :S
25. Szilvóca (válaszként erre: 22. - Izmike)
2009. júl. 3. 11:38
Én is azt tudom javasolni,hogy ne egyedül menj!
24. supin (válaszként erre: 22. - Izmike)
2009. júl. 3. 11:33
Ne egyedül menj!!!! Vigyél magaddal jó karban lévő ismerőst.
23. izmike
2009. júl. 3. 11:27

Ha nem találta meg bennem atz amit keresett akkor mért kaptam tőle májusban gyűrűt??

Akkor már azt hazudta egy másik lánynak, hogy szakítottunk, Ezért letörölte magát iwiw-ről és beregelt a neve rövidítésével.

Annyiszor el akartam jönni már összecsomagoltam, mert éreztem nme tudok bízni meg cvolt az a bizonyos női megérzés, de nem engedett, mindig meggyőzött, ha akkor erős vagyok ez nme történt volna velem, de ha szerettem...

22. izmike
2009. júl. 3. 11:20
most eltűnt az életemből 4 napja amióta eljöttem nem jelentkezett, nem tudom rájött-e már, hogy feltörtem a gépét, azt kijelentette még hétfőn, hogy otthon akar lenni amikor költözöm, mert látni akarja mit viszek el. nos ami ott van az Szinte minden az enyém vagy anyukáméktól kaptuk, erre ő kijelentett, hogy akkor viszessem ki mindennek a felét, mert azt együtt kaptunk,pfff meg egy frászt. Úgy hogy ebből lehet lesz vita, valószínű vasárnap költözöm és foggalmam sincs mi fog történni, még látni sem akarom, de muszáj lesz,de azután SOHA.
21. Veronika27 (válaszként erre: 20. - Sirga)
2009. júl. 3. 11:17
Csakhogy ha valakit szeretek és állandóan arra gondolok, mikor nincs velem, hogy "és mi van, ha megcsal", akkor abból a kapcsolatból semmi sem lesz hosszú távon. Az embert felőrli az állandó aggódás, és ez nehezen írtható ki. Kísérletezni persze lehet.
20. Sirga
2009. júl. 3. 11:15

Visszaolvastam.

Izmike: én nem gondollak naívnak. Valami hiányzott a párodnak, de ezt így, kívülről nem lehet diagnosztizálni. Bizalomra szükség van, és szerintem meg kell próbálnod ugyanannyi bizalommal fordulni a következő sráchoz is. Legfeljebb légy óvatosabb! :)

Veronika27, nem értelek! Nem azt mondom, hogy jó félelemben élni, de ha valakit szeretek, akkor nem abból indulok ki, hogy "megingott a bizalom, viszlát!". Akkor igenis, újra és újra megpróbálok neki bizalmat "szavazni" - legfeljebb önvizsgálatot tartok: miért került erre sor, mit tehetek, hogy máskor ne így legyen? Persze, úgy könnyű valakit elhagyni, ha nem kötődsz hozzá érzelmileg, de akkor meg minek vagy vele? Bocs, ha durva, de erre jutottam hirtelen.

19. Veronika27 (válaszként erre: 17. - Izmike)
2009. júl. 3. 11:12

Megértelek, a családomban több válás is volt. És a férfiak néha abba hülyülnek bele, hogy mindent megkapnak a párjuktól.

Én is tudnék mesélni durva dolgokat, de nem teszem.

Idő kell, amíg újra bízni tudsz.

2009. júl. 3. 11:12

Szia!

Ez tényleg oltárian durva!

Az exem volt ilyen csak ő a féltesójával csalt na meg a szexpartnereivel,amire csak a szakítás után derült fény.

Nem csodálom,hogy kiborultál és nem bízol meg senkiben én sem tudnék,de aljas volt tőle.

17. izmike
2009. júl. 3. 11:09

Egy ekkor pofon, után újra bízni egy férfiben?? Mind ilyen??

Lehet az volt a baj, hogy mindent megtettem neki amikor éjfélkor hazajött a munkából (szakács)képes voltam még főzni is ha arra kért.

Felvetetett velem egy csomó kölcsönt, autót persze az én nevemre amit most nem tudok egyedül fizetni. Egyenlőre akkora káosz van bennem, hogy nem tudom, hogy fogok kilábalni belőle.

Nem Ő miatta szenvedek hanem azért, hogy annak ellenére, hogy mennyire jó voltam hozzá képes volt ezt megcsinálni velem.

16. Veronika27 (válaszként erre: 15. - Csicc)
2009. júl. 3. 11:04
Sok sikert!
15. csicc (válaszként erre: 13. - Veronika27)
2009. júl. 3. 11:01
Igazából sok minden az önbizalomhiányomból fakad. Ha ezt sikerülne megoldani, akkor talán el tudnám hinni, hogy hűséges, mert amúgy alig jár nélkülem valahova, nincsenek rejtélyes sms-ek, hívások, csak én vagyok paranoiás, de ezt már nagyon sokszor megbeszéltük, és ez semmilyen szempontból nem egy klasszikus eset. Nem fogunk emiatt szakítani, nem fogom ezzel máshoz kergetni, már megvan a terv, hogy mit fogunk tenni a dolog érdekében.
14. fbd0ceb525 (válaszként erre: 8. - Izmike)
2009. júl. 3. 10:59

El sem hiszem!!! Én ugyan más korosztályba tartozom mint Te, de a történet kisértetiesen hasonlít. A társkeresőzés függővé teszi a pasikat?

Tulajdonképpen mit vagy kit keresnek?

13. Veronika27 (válaszként erre: 11. - Csicc)
2009. júl. 3. 10:56

Nem értem, hogy lehet úgy kapcsolatot kezdeni, vagy folytatni, hogy félelemben élsz amiatt, hogy bármikor megcsalhat. Ebből lehet házasság szerinted? Vagy ha nem is házasság, de életed végéig félni fogsz?

Ha nincs meg a bizalom, akkor el van cseszve az egész.

12. Kylie022 (válaszként erre: 8. - Izmike)
2009. júl. 3. 10:55

Ú,ez nagyon durva :S

Én is társkeresőn ismertem meg a mostani palimat. Alapból van köztünk 400 km táv és full jó pasi, akinek előttem /állitólag/ még nem volt komoly kapcsolata. Eleinte minden tökéletes volt, aztán feltűnt, hogy iwiwen, ill.egy másik oldalon más csajokkal is irogat. De csak irogat és senkivel nem találkozik, nem csal meg,stb. Azt mondta, ő nem tud ezen a téren megváltozni, próbált, de vmiért szüksége van arra h másokkal is irogasson. Engem viszont ez is baromira zavar. Igy ,ezek után én se nagyon tudok benne megbizni. Én is regiiztem egy hasonló oldalra, ahol ismerkedem, stb. Tényleg nincs benne semmi rossz ,de én tudom magamról h nem csalnám meg. És itt jön a bizalom . Róla is tudom ezt ilyen biztosra?? Hát sajna nem tenném érte tűzbe a kezem :SS

11. csicc (válaszként erre: 9. - Veronika27)
2009. júl. 3. 10:53

Nem rossz kapcsolat. A vitáink 99%-a ebből fakad. Más baj abszolút nincs, ezt meg az évek során talán le tudom küzdeni. Próbálkozunk :)

Az én bizalmamat az előéletével cseszte el. Lehet, hogy hülyeségnek tartod, de így van. Ld. előző hsz-em.

10. csicc (válaszként erre: 8. - Izmike)
2009. júl. 3. 10:52

Az én párom az előző barátnőjét minden héten (!) csalta bulikban. Mikor mennyire. Így ismerkedett meg velem is. Utólag nézve buta voltam, tudhattam volna, hogy ez lesz belőle... Nem jöttünk össze rögtön, hónapokig "barátkoztunk", közben sok mindent elmesélt, sztorizott rengeteget a csajozásairól. Akkor és ott vicces volt, most már azt kívánom, bár sose tudtam volna meg, hogy miket csinált. Most meg félek, hogy mi van, ha velem is ezt teszi. Ő azt mondja, hogy nem, mert szeret, más vagyok, mint az exe.

De hogy is van... kutyából nem lesz szalonna? Félek, de szeretem, és nem tudom, nem akarom elhagyni. Ha mégis okot ad rá, akkor viszont szó nélkül megteszem.


Durva, amit a pasi veled csinált... :S

9. Veronika27 (válaszként erre: 6. - Csicc)
2009. júl. 3. 10:49

Elég rossz kapcsolat lehet.

Én megbízom a páromban. Amíg nincs rá okom, addig él a bizalom. Ha elcseszi, akkor meg úgy járt.

Egyébként nem az összes férfi ostoba. A nagy része mérlegeli, hogy mit miért dob el.


Izmike: valószínű a párod vagy örök vadász, vagy megrögzötten keresi a másik felét, akit nem benned talált meg. Biztos rossz érzés ez most neked, de szerintem inkább örülj neki, hogy megszabadultál tőle. Inkább most, mint évekkel vagy babákkal később.

2009. júl. 3. 10:45

Sziasztok már írtam egyszer, hogy nem bízom a páromban állandóan féltékenykedem, Ő azt mondta üldözési mániám van és nem csal meg.

E hét hétfőjén csörögött a kaputelefon: egy lány volt és az ex páromat kereste mondtam nincs itthon, kérdezte a huga vagyok?? Akkor már sejtettem aztán felhívtam és elmesélte, hogy 3 hete együtt vannak egy társkeresőn ism. meg ( mi is annó 2 éve) Én rögtön eljöttem, de a cuccaimat még nem tudtam elhozni. Rá 2 napra addig próbálkoztam amíg feltörtem az e-mail címét. És amit ott láttam!!! mellettem még 5 lánnyal ismerkedett, szépen írtam mindnek, hogy szabad préda, de vigyázzanak, mert sorba kell állni érte. Közben felvettem egy másik lánnyal is a kapcsolatot, akivel 4 éve voltak egy pár és elmondta, hogy vele is ugyan ezt csinálta.

Rá kellett jönnöm, hogy egy idegennel éltem 2 évig.

Filmbe illő ami velem történt.

Mielőtt azt hinnétek naív vagyok, mind ezt a munkahelyéről bonyolította a laptopjáról.

Ezért szeretném tanácsolni mindenkinek aki ilyen társkerin van fenn, hogy legyenek résen, mert én is azt hittem oltári szerencsém volt, hogy rátaláltam.

Mennyi ilyen beteg ember lehet??, mert szerintem ez az betegség, főleg, hogy köztünk minden rendben volt "boldogok" voltunk.

Ezek után vajon kiben BÍZHAT az ember??

7. supin (válaszként erre: 4. - Veronika27)
2009. júl. 3. 10:43
Igy is igaz..Elismerem.
6. csicc (válaszként erre: 2. - Veronika27)
2009. júl. 3. 10:43
Ez nem ennyire fekete-fehér. Én sem bízom meg a páromban, ezt ő is tudja. Mégis együtt vagyunk, mert szeretjük egymást. És ez a legfontosabb. De ha túlmegy egy határon, akkor kénytelenek leszünk elengedni egymást.
2009. júl. 3. 10:41
Nehéz dolog a bizalom,és nagyon rossz,ha meginog!
4. Veronika27 (válaszként erre: 3. - Supin)
2009. júl. 3. 10:40
Ha az ember csak magában bízna, akkor nem lenne se család, se házasság.
2009. júl. 3. 10:39
Csak magadban bízz!!!!
2009. júl. 3. 10:38
Miben? Egy párkapcsolatban elengedhetetlen. Az elején meg kell előlegezni, a későbbiekben odafigyelni rá. Ha pedig nem megy, akkor nem kell erőltetni és el kell válni.
2009. júl. 3. 10:33
Bízni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook