Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kiben lehet bízni ezek után? fórum

Kiben lehet bízni ezek után? (beszélgetős fórum)


1 2
58. Veronika27 (válaszként erre: 57. - Kylie022)
2009. júl. 22. 20:26
Egyetértek:)
57. Kylie022 (válaszként erre: 55. - Veronika27)
2009. júl. 22. 20:01

:-O Uhh, bocsi, ezeket az előzményeket nem olvastam, nem tudtam. Hát igy nem.

Én konkrétan ilyet nem tudok h megcsalt volna, de ha kiderülne, akárhogy szeretek valakit, úgy p.csán rúgom, hogy a lába nem éri a földet.

56. 78826dc958 (válaszként erre: 8. - Izmike)
2009. júl. 22. 18:57

Ez nagyon kemény basszus!

Mi egy éve vagyunk együtt a párommal és mi is társkeresőn ismerkedtünk meg!

Megmutattam neki amit itt leirtál!Ledöbbent ő is!

Bár nálunk bizalom van.Tudom a jelszavait de nem lépek be titokban sehova.Ha okom lenne bármire is gyanakodni valószinű nem mondta volna meg a jelszavait!Ezért én bizom benne.Remélem nem csalódok!Vagyis ajánlom neki!!!

55. Veronika27 (válaszként erre: 54. - Kylie022)
2009. júl. 22. 18:53
Miután 5 nővel kavart a háta mögött, és elhallgatta, hogy van neki 2 éve barátnője, akivel együtt él?!
54. Kylie022 (válaszként erre: 49. - Szilvóca)
2009. júl. 22. 18:44

Ha időt kért, ne keresd. Mert azzal csak ártasz.

Én pasim is időt kért pár héttel ezelőtt, azt hittem, bele halok. Nehezen, de kibírtam hogy ne írjak, ne hívjam. Még msnről is letiltottam , hogy ne legyen meg a kísértés hogy beszélünk.

Most már ott tartunk h tegnap küldött egy szerelmes üzit, hogy szeret és örül h kitartok mellette...

Nos, nem hiszem hogy ez a kapcsolat olyan lesz mint azelőtt volt. De ha szereted a pasidat, akkor adj neki egy kis időt, míg átgondolja a dolgokat.

53. tenkne_helga (válaszként erre: 52. - Izmike)
2009. júl. 22. 08:12

Szia!

Biztos,most nagyon nehéz neked,de legyél erős!Hidd el,hogy ha vissza fogadod,csak idő kérdése mikor lesz megint olyan,mint volt!!!A bizonytalanságodat próbálja kihasználni!Olyan fiatal vagy még,miért akarsz magadnak még nagyobb fájdalmat?!Ne legyél saját magad ellensége!Hidd el (kamaszkori tapasztalat)!Mindenki maga dönt a sorsa felöl!Adj egy esélyt magadnak,hogy megtaláld a TE igazi párodat!

52. izmike
2009. júl. 22. 07:35
Most érkeztünk el ahhoz a részhez amikor könyörög és arra kér, hogy legalább találkozzak vele, nem arra kér, hogy költözzek azonnal vissza csak randizzunk, mart nagyon hiányzom neki. Sajnos Ő is nekem mindazok ellenére amit megtett velem, tudom hülye vagyok. Az a baj hogy hullámzóak az érzéseim van amikor undorodom tőle, de van amikor majd megveszek, hogy nincs velem. Ezért arra gondoltam, hogy talizok vele a jövőhéten, mert ezen a héten nem érek rá ;) és akkor majd kiderül, hogy képes vagyok-e úgy együtt lenni vele, hogy ne az járjon folyton a fejemben ami történt és ha így lesz akkor talán elgondolkodom a jövőnket illetően. Nektek mi erről a véleményetek?
51. SZK207 (válaszként erre: 50. - Veronika27)
2009. júl. 15. 12:07
Mi viszonylag közel lakunk egymástól, ráadásul a szomszédban dolgozik. Ezért úton útfélen egymásba botlunk és nagyon tud fájni a hiánya. Ha úgy ébredek, hogy ma erős leszek és míg a munkahelyemen vagyok úgy ahogy el is vagyok, de mikor hazaérek és látom, végem van. Nem találom helyem, iszonyatosan szenvedek és vele akarok lenni, folyton a telefont nézem, hogy mikor hív... de nem akar hívni. Bár tegnap este beszéltünk mert a kislányom is szenved, de időt kér és azt, hoyg hagyjuk békén...:-(
50. Veronika27 (válaszként erre: 48. - SZK207)
2009. júl. 15. 11:17

Szia!

Akár magamat olvasnám, életem első szerelmével, csak nálunk én szakítottam, és milyen jól tettem. Folyton összevesztünk-kibékültünk, túlságosan különbözőek voltunk. Rá kellett jönnöm, hogy a szerelem nem elég, és akárhogy is fáj, de inkább külön kell boldogulnunk, ha már együtt nem megy.

Sokáig nem tudtunk elszakadni egymástól, a kapcsolatot máig tartjuk, de csak msn-en beszélünk néha, hogy ki hogy van. Ő 31 éves, mindene megvan, mégsem találja azt, aki kell neki valójában. Én férjhez mentem, külföldre költöztem, távol tőle, és ezt most így van jól.

2009. júl. 15. 11:12
Sziasztok!Én is hasonló cipőben járok!A férjemmel már jó pár éve együtt vagyunk.2éve házasodtunk össze.Egyik karácsony előtt betegállományba ment,mert a munkahelyén áthelyezték egy másik osztályra,és az nem tetszett neki.Én folyamatosan mondtam,hogy keressen munkát,közben szülői segítséggel vettünk egy házat.Letelt a fél év betegácsi,és még akkor se keresett munkát.Elment munkanélkülire.9hónapig volt munkanélkülin.3hónapig viszonylag normális pénzt kapott,de utána 3xezret.Közben kiderült,hogy terhes vagyok.A doki egyből kiírt betegállományba.Csináltuk a házat.Azt mondta,majd ha kész lesz a ház keres munkát./egy kertesház sosincs kész valljuk be/Ráadásul olyan helyre költöztünk ahova én nem szerettem volna,mert régi haverjaival van tele akik nincsenek rá jó hatással,se kutyájuk,se macskájuk,se munkájuk,és folyton nagyon ráérnek.Hivogatták is a párom,hogy nem ugrassz át,meg hasonlók.Rendszeresen eljártak bulizgatni,én meg egyedül otthon.Köv.kifogása az volt,hogy majd ha lesz net akkor keres munkát,meg különben is majd apám megoldja/mármint az ő apja/Közben beleugrott egy autóba,persze hitelre,majd kapott egy jobb ajánlatot egy másikra,persze azt is hitelre,az előzőt meg egyszerűen nem bírja eladni.Majd egyszer csak az egyik autóval balesetet szenvedet tkra törte,a saját hülyesége miatt,mert sztem kezdő vezetőként nem szabadna túl erős gépet venni,ha nincs rutinja az embernek,meg drága autót,ha egyszer baszik dolgozni,így szépen gyültek az adóságok.Nagynehezen talált munkát,de sajna nem jött be,mert nem úgy fizettek ahogy arról szó volt.Tehát megint ott álltunk pénz nélkül.Szüleink segítettek ahol tudtak,meg amiről tudtak.Én azt éreztem,hogy van férjem,de mégsincs,folyton egyedül voltam,mert a haverok fontosabbak voltak.Rám szakadt minden,mert otthon se csinált semmit,hogy csinált volna,mikor otthon se volt.Órákra eltűnt.Egyszer kezembe kaptam a telefonját.Találtam benne érdekes smst egy csajtól.Aztán azt mondta a párom,hogy a csaj csak zaklatja,de ezt nem vettem be,mert nem zaklatós szövege volt az smseinek.Abban a pillanatban összecsomagoltam,és a gyerekkel együtt eljöttem.Azóta kiderült egy 2 hazugsága még.A csajról azóta annyit mondott,hogy régi ismerős,1-2x találkozott vele munka előtt,és amikor 1x elkszönt tőle a csaj állítólag adott a szájára egy puszit.Korábban sokszor beszélgettünk arról,hogy meg kéne változnia,és fel kéne nőnie.Mindíg csak ígéret maradt.Amióta eljöttünk eltelt egy kis idő,és rádöbbent,hogy fel kell nőnie,és velünk akarja leélni az életét,és szeret és igazam volt mindenben.És fel akar nőni tényleg.Nagyon sok hitelünk van amit neki kéne fizetni,de az én nevemen van,így nehéz megélni.Közben találkoztam egy másik sráccal,vele tök jó minden,de ugyanakkor még azért a férjem is számít és néha elbizonytalanodom.Nem tudom mit tegyek.Úgy érzem hülye vagyok,ha nem adok magunknak egy esélyt,de néha meg azt érzem,hogy hülye vagyok ha igen.Rövidesen lezs még egy komoly beszélgetésünk,szülőkkel együtt,mert ugye a hitelek matt,meg nem árt ha vannak tanuk.Szóval nem tudom mit tegyek.Van aki azt mondja adjak még egy esélyt,van aki azt,hogy ne.Azóta állítólag nem jár el sehova,nem bír aludni,fogyott 10kgot.Sokat sír,előttem is amikor találkozunk,hogy lássa a gyerekt.Minden nap hív,és kéri,hogy menjünk haza,küldi a szerelmes smseket.......
48. SZK207
2009. júl. 15. 09:59

Sziasztok! Én 2,5 évig votlam együtt a párommal akit mai napig imádok de sajnos a múlt héten elköltözött. Mi nem társkerin ismerkedtünk meg, hanem a való életben. Egy kisvárosban lakunk és már látásból ismertük egymást de semmi konkrétat nem tudtunk egymásról. Egyszer egy benzinkúton együtt fizettünk és akkor tetszettem meg neki igazán, majd ismerősökön keresztül elkezdett üzengetni nekem, elkérte a számom és szépen lassan kiakólakult a dolog. Állítása szerint nála szerelem volt első látásra, nálam kissé lassabban alakultak ki az érzelmek. Az ismerkedési fázisban elmesélte az előéletét, bár ne tette volna. Elmondta, hogy nagy kanállal ette a nőket és a két előttem lévő "komoly" kapcsolata mellett is folyton csajozott mert egyik barátnőjébe se volt szerelmes. Folyton azt mondta, én vagyok az első akit igazán szeret és tisztel mert az előző barátnőivel mindegyikkel tiszteletlenül bánt. 1 évig csak "jártunk" de minden nagyon jó volt, szinte tökéletes annak ellnére, hogy néha-néha ott motoszkált bennem, hogy nehogy én is így járjak... Figyelmes volt, aranyos, kedves, velem töltötte minden szabadidejét, esély se volt arra, hogy félrelépjen. (Számítógépet nem használ:-))

1 év után összeköltöztünk. Az elején semmi gond nem volt, de kb. fél év múlva kezdődtek a problémái. Én boldog voltam, hogy a 2004-es válásom (egyedül maradtam egy kisgyerekkel) után és a sok csalódás után végre van egy normális pasi az életemben akivel szeretjük egymást és aki a gyerekemet is elfogadja. Sőt mi több, nem én kerestem, ő kezdeményezte a kapcsolatot. Még annak ellenére is boldog voltam és imádtam, hogy éreztem: az együttélést nem neki találták ki. Még nem élt együtt egy nővel sem előttem, fogalma sem volt arról, hogy a közös élet bizony nem mindig csak a pozitívumokat produkálja. Egyszerűen nem tudta elfogadni, hogy egy élettársi kapcsolatban vannak bizonyos szabályok amiket kölcsönösen be kell tartani ahhoz, hogy működjön. Ezzel ő nem értett egyet és míg ő mindenová elmehetett ahová csak akart, engem még pl. tankolni se szívesen engedett el a benzinkútra nehogy más is szemet vessen rám ugyanúgy mint anno ő. Képes volt napokig nem szólni hozzám ha pl. oda elmentem. Szörnyen féltékeny volt rám pedig sosem adtam rá okot. Sokkal jobban szerettem és ma is szeretem annál, hogy bárkivel megcsaljam... Aztán bosszúból elmászkált meg sértődöttet játszott (egyke gyerek, nagyon egoista) és sűrűsödtek a viták. Amikor valamin összevesztünk mindig azt volt a legkönnyebb rávágnia, hogy ok, akkor ő elköltözik és nem lesz aki engem idegesítsen... Persze mindig visszakönyörögtem. Egyre és egyre jobban féltem attól, hogy előjön a régi énje és nekiáll csajozni mert úgy éreztem kezd hanyagolni. Egyre többet volt a haverokkal, egyre későbben járt haza és flegma volt velem. Megfordult a kocka: én lettem szörnyen féltékeny és ő kevésbé. Folyamatosan azt mondta, hogy szeret és sosem csalt/csalna meg de nem adott nekem tiszteletet pedig mindent megtettem érte. Gondos társa/párja/háziasszonya voltam, nem lehetett rám egyetlen rossz szava sem ilyen téren. Ráadásul az ágyban is nagyon jó volt mindkettőnknek kölcsönösen egymással. Szinte minden nap voltunk együtt még a balhék ellenére is. Egyzserűen nem tudtam kiűzni a fejemből a féltékeny gondolatokat... de nem voltma egy hárpia, nem szóltam neki mindenért, csak olykor-olykor cseszegettem amikor már nem bírtam cérnával. A végére nagyon eldurvult a helyzet, de ennek ellenére próbáltam megmenteni a kapcsolatunkat, mindent megtettem érte, ezt ő sem tagadja. Mégis elment... bár azt mondta szeret még mindig csak nem tudunk együtt élni. Én pedig nem értem, hogy miért nem ad még egy esélyt akapcsolatunknak ha tudjuk, hogy mindketten szeretjük a másikat??? Nem hiszem, hogy nem érdemelnénk ezt meg... Jelenleg szabadságra van szüksége azt mondja, majd gondolkodik de én beleőrülök ebbe. Annyira szeretem. Minden éjjel vele álmodom. Folyton más nőkkel látom álmommban. Egyik éjjel ordítottam a nevét és zokogtam hangosan. Erre ébredtem... nyitott ablaknál hajnali fél 3-kor... gondolhattak valamit a szomszédok. S a legszomorúbb, hogy a kislányom is nagyon szereti és tgnap felhívta sírva, hogy jöjjön vissza, de elutasította...Bocs, hogy ilyen hosszúra sikerült a mondandóm.

2009. júl. 7. 10:41
Szerintem ez a kapcsolat már meghalt... Aki képes volt több nővel is... Mások az egyet sem bocsájtják meg, hát még a többet. Szerintem gyógyulj lelkileg, neki meg ne legyél elérhető.
46. izmike
2009. júl. 7. 08:34

Igen, nem volt semmi gond miután elmentek sógoromék megkért, hogy maradjak. Beszélgettünk, volt sírás, hogy sajnálja és bár vissza csinálhatná és persze , hogy ne mennyek el, mert szeret. Nem tudom már eldönteni, hogy igazi könnyek voltak-e, de az tény, hogy 2 év alatt nem láttam sírni. De eljöttem azóta nem jelentkezett, ha nagyon kellek neki akkor majd teper, de akkor mi a biztosíték rá, hogy nem csal meg többet??

Annyira meg vagyok zavarodva.

45. Veronika27 (válaszként erre: 44. - Izmike)
2009. júl. 6. 13:56
Na mi volt, rendben lezajlott a költözés?
44. izmike
2009. júl. 4. 10:49
persze, hogy nem akkor nen maradtam volna vele, sajnos olyan szakács elég sokat dolgozik s amikor otthon lehetett volna akkor is mindig volt vmi programja ahova én nem mehettem ez lett gyanus ezért el is akartam hagyni, de mindig meggyőzött, hogy értsem meg stb,.. agy szeret úgy szeret meg gyűrű...
43. kanawiosta (válaszként erre: 42. - Izmike)
2009. júl. 4. 10:43
Hát gondolom,hogy kivagy.Ne egyedül menj oda,hanem vigyél valakit,nehogy történjen valami,ezektől kitelik.De nem ilyennek ismereted meg ugye?
42. izmike
2009. júl. 4. 10:41

persze ő nem is ismeri azokat a lányokat, ha nem én olvastam volna a saját szememmel, engem már nem tud megvezetni.

De azért tartok a holnaptól :S

41. kanawiosta (válaszként erre: 40. - Izmike)
2009. júl. 4. 10:36

Szia!

Még mindig tagadja?

Rémálom ez az egész!

40. izmike
2009. júl. 4. 10:24

Most mond meg mindent tagadott...

Amíg vasárnap nem jövök el, addig nem fogja fel, hogy mindennek vége...

39. Veronika27 (válaszként erre: 38. - Izmike)
2009. júl. 4. 09:43
Még van pofája ilyeneket írni...
38. izmike
2009. júl. 4. 08:59

Tegnap éjjel írogatott, ilyen dumával jött, hogy HOL RONTOTTUK EL? MÉRT NEM SIKERÜLT EZ NEKÜNK?

Erre írtam neki, hogy talán nme kellett volna 5 nővel megcsalnia egyszerre, persze mindent tagadott ami még undorítóbb amikor valaki a nyílvánvalót sem ismeri el.

Vasárnap véget ér ez a rémálom és örörkre eltűnik az életemből!!

37. Zaya86 (válaszként erre: 8. - Izmike)
2009. júl. 3. 21:04

Sajnálom, ami Veled történt, nem lehet könnyű...

Én nem értem, hogy miért csinálják ezt egyes emberek már szinte módszeresen...nem érzik magukat sz.rul attól, hogy átvernek embereket, nőket?! Nincsen bűntudatuk?!

Nem azt mondom, hogy 1 botlás normális, mert nem az, de hogy egyszerre 4-5 nő és közben Neked otthon adja a szépet, meg elvárja, hogy tiszteld, mint Párodat...undorító!

Amúgy az Ő családjában a szüleinek jó a házassága, lehet tudat alatt rossz férfi mintát követ... :) ?

36. izmike
2009. júl. 3. 20:40
Igen nálam is próbálkozott ma is, mert megírtam neki a költözésem dátumát, és rögtön beszélni akart velem, írtam , hogy akkor hívj fel, erre ő hát nem telefonon gondoltam. Jah akkor majd beszélünk miközben pakolok és várom a költöztetőt. Bár sztem ő még nem tudja, hogy rájöttem a többi nőre is.
2009. júl. 3. 18:54
Még annyit elfelejtettem, hogy mikor megmutattam neki, hogy én is tudok ám másmilyen is lenni és átmentem gonoszkába leste minden kivánságom, azt sem tudta mit tegyen meg értünk..csak nálam ilyenkor már késö, egyébként a mai napig békülne, de már rosszul leszek a gondolattól is, soha többet nem kéne.
34. Crystall (válaszként erre: 17. - Izmike)
2009. júl. 3. 18:50
Drága Izmike! Sajnos velem is ugyanez megtörtént. Én is a neten ismerkedtem meg egy pasival, bár nem társkeresön és az elején azt hittem megtaláltam végre az igazit. Az elsö 8 hónapban fel sem tünt, hogy mindent én fizettem, mert az elején szerettem. Az egész ott kezdett kibukni, hogy a szüleinek nem akarta elmondani, hogy nekem már van egy fiam, anyukájától nagyon félt, egyetlen fiú volt (25 éves). Aztán mikor tavaly nyáron két nap alatt kb 20 000ft-ot költöttem el, még a parkolójegyre sem volt pénze, belenéztem a tükörbe és jól szembe köptem magam. Megmondtam neki, hogy nem vagyok sem olyan öreg, sem olyan csúnya, hogy nekem kelljen eltartanom egy pasit és különben is a fiamon kivül nem is fogok soha senkit eltartani. Na akkor hirtelen elment dolgozni a pénzem amit ráköltöttem 3x-osan vissza szereztem de végig irogatott más nökkel is és hazudott. Igy van ezek a pasik valamilyen szinten függök lettek, bár ö másokkal nem találkozgatott (de ha igen az sem érdekel) viszont folyamatos hazugság volt az az idöszak. Én úgy megyek bele egy kapcsolatba, hogy bizom a másikban amig ki nem derül, hogy hazudik és félrevezet akkor viszont mehet...már nem tudok annyira szerelmes lenni, hogy elnézzek ilyen dolgokat. Itt is ahogy kezdtem megismerni egyik percröl a másikra elmúltak az érzelmek.
33. izmike
2009. júl. 3. 15:04

Nem bánottál meg mindeki másképp látja a dolgokat s ez nem rossz dolog.

Abban én is reménykedem hogy megtalálom.

32. Humor Helga (válaszként erre: 31. - Izmike)
2009. júl. 3. 14:54
Félre ne érts nem megbántani akarlak csak ez a véleményem, remélem h a közeljövőben megtalálod a hozzád illő társat és boldog leszel:)
31. izmike
2009. júl. 3. 14:52

Szia Helga!

Nem tudok mit mondani arra amit írtál csupán annyit, hogy nem tudod hogyan éltünk.

Az e-mail feltörésről csupán annyit, ha nem teszem meg akkor sosem tudom meg, hogy egy gerinctelen féreg. Ha nem kellettem neki mért nem mondta, hogy mennyek.

Nem az a bibi, hogy nem találta meg a hozzávalót csupán zsigerből képtelen egy párkapcsolatra.

Ha őszintén és tizsta szívből keresne egy másik lányt akkor neki sem hazugsággal indítana."ez alatt nem azt értem , hogy nincs barátnője" hanem durvább dolgokra...

30. Humor Helga (válaszként erre: 8. - Izmike)
2009. júl. 3. 13:14

Szia izmike!

Szerintem ha megcsalt nem lehettetek olyan nagyon boldogok, a megcsaláshoz általában két ember illetve nem is, hanem három a kapcsolatban élők akik kialakították azt a légkört egymás közt és a harmadik vagyis nálatok a többi 4-5!

Szerintem az h belenézel vagyis feltöröd a mail-jait...ez is nagyon uhh nem is találok megfelelő szót amit találtam azt meg inkább nem írom le.

És h van egy pár nője az nem feltétlenül betegség csak annyi h nem találta még meg azt a társat akiért ezt az életformát fel akarja adni!

Most biztos mindenki azt fogja mondani h milyen rossz ember vok de ezt gondolom...és nem azért mert nincs bennem empátia, biztos vok benne h nagyon szar neked most és ezért teljes szívemből sajnállak is.

2009. júl. 3. 13:13
A féltékenység gyakran önbizalom hiányra vezethető vissza, Sajnos a női és a férfi egónak is szüksége van a visszajelzésekre. Ezért nem jó ha valaki nem mutatja ki az érzelmeit a másik felé,mert akkor egy idő után a szükséges dícséretet és visszacsatolást máshol keresí. Előszőr talán játék az egész de komollyá,függőséggé is vállhat. Persze ez csak az én véleményem és nem minden esetre igaz.Az erkölcstelen gerinctelen gondolkodásra ez sem magyarázat.A másik dolog ami eszembe jutott az az,hogy abban látom még a bajt ha valaki a másikat a tulajdonának tekinti,és nem hagy elég szabadságot,hanem minden percével elszámoltatja.Talán ez is oda vezethető vissza ,hogy magában nem bízik igazán.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook