Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kiadó lakást hogyan keressek, tippek? fórum

Kiadó lakást hogyan keressek, tippek? (tudásbázis kérdés)

2013. nov. 7. 16:21

Van egy rakás albérletre szakosodott weboldal, városra kereshetsz, mi anno így keresgéltünk, meg helyi újságban, vagy akár ingatlanirodában is (megtekintő nyilatkozatot kellett aláírni, mint a házvásárlás előtt, és megadták a tulaj elérhetőségét).

Első szempont nálunk az volt, hogy másfél szoba, alacsony rezsivel, alacsony közös költséggel, normális, lakható állapot. Illetve a környék, első nekifutásra egy fősulis kolesz szomszédságába költöztünk, nem kellett volna... :D

2013. nov. 7. 14:13
Én mindig apróhirdetésekben kerestem és találtam. Anno pont 60.000ig gondolkodtunk; azzal a nehezítéssel, hogy lehessen macskát vinni. A 6. és 7. kerület eléggé a belváros szívében van, mindenhez közel. Nagy eséllyel nem akar bejelenteni majd a tulajdonos; pedig csak úgy lehet ideiglenes lakcímed az albérleted (ami jól jön pl. az egészségügyi ellátásoknál is), ezt nem árt tisztázni.
2013. nov. 6. 17:42

hirdetési oldalakat böngészd, aztán ami tetszik, hívd fel, majd szelektálj, mi az ami megfizethető. Telefonban a rezsiről mindenki azt mond, amit akar, érdemes az albérlet megtekintésekor kérni csekket, hogy kb. mennyi a rezsi. Gáz- vagy távfűtéses-e az albérlet, ha panel, mennyi a közös költség...

Észnél kell lenni, és nem elkapkodni a dolgokat!

2013. nov. 6. 17:38
Sziasztok. Teljesen idegen vagyok itt Pesten. Ti hogyan kezdenétek albérletet keresni? mit vesztek figyelembe? Nekem pl a 4 és 13 kerület teljesen bejön. max 60 ezer forintig számolom. Segítetek??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook