Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki volt a leghíresebb ember, akivel kezet fogtál, megérintetted stb? fórum

Ki volt a leghíresebb ember, akivel kezet fogtál, megérintetted stb? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
108. e178e93bc0 (válaszként erre: 107. - Fda58604ed)
2008. okt. 16. 09:17

New-York-ba kell utaznod, aztán a Central parkba. 59-ik utcánél a nyugati oldalról bemész és keresel egy tókát, ahol csónakot és bringát lehet kölcsönözni. Egy nagy étterem mellett van…

Ott három magyar srác dolgozik és egy fekete fiú. Woody jó idő esetén tőlük bérel bringát elég gyakran, én is ott találkoztam vele!

107. fda58604ed (válaszként erre: 106. - E178e93bc0)
2008. okt. 13. 12:19
Amennyiben Woody kézfogása óta nem mostál kezet...illetve az elég rég volt...:))))))
106. e178e93bc0 (válaszként erre: 102. - Fda58604ed)
2008. okt. 12. 21:51
Megfoghatod a kezem....-))))))))))))))))))))
2008. okt. 12. 21:43
Kasza Tibi, Palcsó Tomi.
2008. okt. 12. 21:35
Farkas Bertalannal szülinapot ünnepeltünk, vacsoráztunk.
2008. okt. 10. 09:01
Nagy Feró csókolt kezet tavaly egy motoros találkozón
102. fda58604ed (válaszként erre: 101. - E178e93bc0)
2008. okt. 6. 18:02
Erre elcserélhetem az enyéimet?:)
2008. okt. 6. 14:46
Woody Allan, de tényleg... Még 2001-ben
2008. okt. 6. 14:44

Hirtelen csak a V-tech ugrik be.


Akiknek nagyon örülnék még életem során: Madonna és Axl Rose! :) Remélem egyszer beírhatom ide a fórumba őket is! :))

2008. szept. 12. 17:54

Kezet fogni...hát inkább puszi volt meg sok autogramm,esetleg fotó:

Kozso,V-tech,Eiffel 65,Groovehouse,LL.Junior,stb...

2008. szept. 5. 13:18
Bocs, de még egye eszembe jutott: Kertész Imrével és feleségével volt alkalmam egyszer beszélgetni egy keveset, 2003-ban, egy biztosító irodájában. Utasbiztosítást kötöttek.
2008. szept. 5. 13:16

Ja, Psota Irénnel párszor együtt sétáltattam kutyát reggelente a Balatonnál (Siófok), egyszer reggelire ittunk egy fröccsöt is az egyik talponállóban.

Én fröccsöt, ő valami kis keményebbet. Bolond a nő nagyon, de édes.

2008. szept. 5. 13:13

2 autóversenyző: Senna és Berger. Az egyik még él:))


Egy fagyizóban dolgoztam nyaranta Speyerben, a repülőtér mellett. Hockenheimben pedig kezdődött a Forma1.

Ez 1991-ben (Senna) és 1992-ben (Berger)történt.

Mindketten kaptak ajándékba egy-egy versenyautó alakú fagyitortát.

Szóval nekem ők ketten "jutottak".

Berger szeme csodaszép!

95. cc9cb5793a (válaszként erre: 86. - Cc9cb5793a)
2008. szept. 5. 11:51

tudtam én hogy kihagytam még valaki(ke)t! :)


- Böjte Csaba

- Ákos

2008. szept. 5. 10:48

En Dolhai Attilanak az osztalytarsa voltam a fosulin.

Szamos hires emberrel alltam mar egy szinpadon, de talan az egyik legmaradandobb Sinkovits Imre volt a szamomra.

2008. szept. 5. 10:44

Hungária

Dolly Roll

Nyilasi Tibor

Zsiborás

Szandi még 13 éves volt :DDDDD

Old Boys zenekar

Csepregi Éva

Bardóczy Gyula

Szűcs Judit

The Prison Band :DDDD

Darrel Higham

Csicsolina anyukája :DDDDD

az állatkerti örvös medve még maci korában 1985ben :DDDDDD

Slapbacks

Chilli and the Barracudas

meg még sok külföldi akiket innen nem ismer senki...

92. pencil (válaszként erre: 91. - 5bastya)
2008. szept. 4. 21:32

Irigyellek!!!!


Én Kányádi Sándorral beszélgettem, s fotózhattam is őt, hargitafürdői háza udvarán.

2008. szept. 3. 20:03
Szörényi Levente
2008. szept. 2. 15:43

juj, aug 31-en Malajziaban a kiraly vip paholyabol neztem vegig a fuggetlenseg napja alkalmabol rendezett felvonulast!


Kezet fogni nem volt ideje, de 5 meterre ult mellettem, es egy csomoszor odamosolygott, meg amikor ment el a kocsijanal valtottunk vele par szot!


Az egyik szolgalojaval viszont kezet fogtam...

89. cc9cb5793a (válaszként erre: 87. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 1. 17:48

Attól nem félek... :D

Szimplán csak beégett csomó ember előtt... vagy inkább én? :D Na ez egy jó kérdés :D

88. tücsimücsi (válaszként erre: 87. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 1. 17:41

Bölcs tett volt ( elnézést Hoxa, ezt nem hagyhattam ki!).


Nálam nincs olyan, hogy híres emberekkel fogok kezet, csupán van 4-5 országosan ismert ember vagy sztár ( úú, utálom ezt a szót) akiket évek óta ismerek, de azokkal nem fogok kezet általában, hanem puszival üdvözöljük egymást.

2008. szept. 1. 17:35

" én meg pont akkor értem oda, amikor Gyurcsány is. . . mellettem ment el pont, nyújtotta is a kezét. . . de én nem fogtam vele kezet. . az arckifejezéséből ítélve szerintem zokon vette. ."


:o)))

máig nem heverte ki :o)))

2008. szept. 1. 16:49

Huh...így hírtelenjében akik eszembe jutnak...

- Még általános sulis voltam... amikor egy kiránduláson Bécsbe mentünk megnézni a Schönbrun (bocs ha nem helyesen írom, nem jó a német tudásom) kastélyt... aminek egy részét... főként az udvart akkor épp elkerítették, mert a REX felügyelő egyik részét akkor forgatták ott... messziről láttam REXet is... és volt szerencsém az akkori gazdájától, Tobias Moretti-től autogramot kérni :)

- Győrben az egyik benzinkútnál egyszerre tankoltunk a TNT zenekar tagjaival... tőlük nem kértem autogramot.. őket nem szeretem :P

- 2006 tavaszán Székesfehérváron volt Gyurcsány Ferenc, az Alba sportcsarnokban ilyen kapánybeszéden.. ahol az egyik akkori szobatársnőm hoestesskedett, aztán írt nekem sms-t hogy vigyek már neki kaját, mert éhes.. és még egy jó darabig nem jöhet vissza a koliba... én meg pont akkor értem oda, amikor Gyurcsány is... mellettem ment el pont, nyújtotta is a kezét... de én nem fogtam vele kezet.. az arckifejezéséből ítélve szerintem zokon vette... Nem szeretek politizálni, így pártatlan vagyok..

- Oláh Ibolyától is van autogramom, meg van vele közös fotóm is...

- Ocho Macho zenekar

- Lagzi Lajos (kövérebb mint a tv-ben:P)

2008. aug. 28. 00:34

Kezet nem mindenkivel fogtam de találkoztam jó pár hírességgel én is:

Kányádi Sándor- tőle puszit is kaptam

ganxta zolee

v-tech -mikor még létezett

kovács kati

Varga Feri , Betty

Rakonczai tesók

Majka-ha hirességnek számit

Mc haver és a teknő

Matyi és a hegedős

Náksi és Brunner

Starriders

master blaster-dj-je

sterbinszky

tahitót lászlo

Eszenyi enikő

halász judit

szandi

lagzi lajcsi és a bandája :D

és még opera énekesekkel és még sokan másokkal akik nemjutnak most eszembe

2008. aug. 27. 22:56

Zsokka74

En sok mindenkivel fogtam kezet,vagy inkabb megorokitettuk a talit egy fotoval.Mint pl.a Desperado egyuttessel,Zoltan Erikaval,Pataki Attilaval,Zsedaval,a Kosa Yvettes Unisex-szel,Betty Love-al,aFiestaval,a Fresh lanyokkal,Fenyo Mikivel,a Groovehouse-al es nagy kedvencemmel,Csepregi Evaval mar otszor.A legutobb mult csutortokon.Nagy elmenyek

voltak mind!!!

2008. aug. 17. 16:42

Lady Diana - tolmácsoltam neki amikor meglátogatta a Pető Intézetet

Alain Prost - az első magyar F1 futamon tolmácsoltam neki,

Al DiMeola - interjút készítettem vele

Carlos Sainz - Angliában egy VB futamon rajtjánál elkérte a tollamat, mert nem volt nála, hogy autogramot osztogasson. A nap végén pedig bűnbánóan meghívott kávézni, mert elhagyta a jó kis Parker tollamat :))

2008. aug. 17. 16:25
2004-ben a sport révén válogatott lettem, és kiutaztam a magyar csapattal az Egyesült Államokba. A gyermek világjátékok megnyitóján 2 méterre ott volt előttem Bush! Sajna nem tudtam vele kezet se fogni, mert a tömeg ígyis majdnem kilapított :D no problem...
2008. aug. 11. 19:27
Gyurkovics Tibor, Kondor Katalin
80. Sirga
2008. aug. 11. 18:51

Ki a híres?

Warwasovszky Tihamér (Szfvár polgármestere), Sohonyai Edit, Zemlényi Zoltán, az Első Emelet tagjai, Csepregi Éva, a PUF tagjai, Oszvald Marika ... hirtelen ők jutnak eszembe.

79. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 61. - Csillubaba)
2008. júl. 2. 22:26
jaj de imádtam a Manhattant:))))egészen odavoltam tőlük:DDDD
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook