Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki vagyok bukva idegileg, összeroppanás küszöbén vagyok, úgy... fórum

Ki vagyok bukva idegileg, összeroppanás küszöbén vagyok, úgy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

19. Karmol (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 21:10
Ok
18. Napsugár8 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 14. 13:30
Ja, bocsi! Azt hittem, hogy segítség-kérés céljából írtad ki a vallomást. Igazad van! Nem kérted!
dec. 14. 09:18
irany az orvos,vagy a gyogyszertar.
16. Regin_a (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 18:24
Ne durcáskodjál! Lelki vagy anyagi segitség, empátia vagy csak egy kis erő adás minden hasonló helyzetben jól jön
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Napsugár8)
dec. 13. 18:18

Sehogy.

Nem kértem!

14. Napsugár8 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 08:56

Ha csak annyi pénzed van, ami hó végéig kitart, akkor bizony az komoly gond. Írod hogy van áram és étel. És fűtés?


Ez így nem sok. És ráadásul munkahely sincs.

Család? Egyedül élsz, vagy valakikkel együtt? Valaki tud segíteni, vagy totál egyedül vagy?

Gyerekek, szülők, testvérek?


Semmit nem írsz magadról, akkor hogyan segítsünk?

13. Napsugár8 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 12. 10:27

Sajnálom!

Vedd be a "Lekakilom tablettát", állj fel, koronát igazíts, és indulj el az ügyeidet rendberakni.

- Ha írod, hogy milyen ügyek tornyosulnak előtted, írjuk, melyik hivatalnál, hogyan tudod intézni.

- Az embereket szelektáld, aki nem méltó a figyelmedre, azt töröld a listádból.

- A többire pedig (szedd össze magad!) és mosolyogj! Ahhoz, hogy te is mosolyt kapj, először adnod kell.


Azt írja a kínai bölcsek könyve: csalódás akkor ér bennünket, amikor elvárásunk van másokkal szemben.


Vagyis: ha valakinek adsz valamit, akár tárgyi dolgot, akár figyelmet, segítséget, bármit, add úgy, hogy ne várj el érte semmit. Ha viszonozza megköszönöd, ha nem, úgy is jó.

dec. 12. 04:32

Úgy értem annyi pénz van, hogy kitart hóvégéig,

még van áram és étel.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Napsugár8)
dec. 12. 04:26

Nem, munkahely az nincs,

nincs szükségem pénzre, az van!


(


A Magány..

A Betegségek..

A Motiváció hiánya..

A Segítség, ügyek, bajok megoldásának hiánya,

A Csalódások Emberekben , pedig anno aranyszivem volt hozzájuk, stb..


...vége...

10. Karmol (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 12. 04:07

Amig tudsz gondkodni, addig kerj segitseget!

Ne innen! Ez tenyleg pszichiater ugy. Nincs baj, ha kell.

Magam is elszalltam, meg lattam mast is. Akirol soha nem hitted volna, hogy egy legyet lecsapna, kepes egy szket kiverni az ablakon vagy hasonlok.

Mindenki csak ember.

dec. 12. 02:51
😔
2023. ápr. 15. 02:42
sirjal,mert az segit tovabba mond el vkinek/csaladtag,vagy baratnonek/,hogy mi bant es szedjel vmit ami az idegeidet felerositi.
2023. febr. 1. 14:02
Többet kibír az ember mint gondolnád! Bármi is a gond, beszélj róla valakivel, kérj segítséget, nem kell mindent egyedül megoldani!
2023. febr. 1. 13:17

Mi történt?

Jobbulást neked.

5. Kótyomfity (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 1. 11:29

Én is azt mondom, hogy kérj segítséget. Első lépésben egy olyan embertől, aki közel áll hozzád, akiben megbízol és támaszod. Beszélj neki a téged érintő problémákról, bármi is legyen az, ami ennyire kiborít. Már önmagában az, hogy kibeszéled könnyíteni fog a lelkeden. Illetve ha szükséges a továbbiakban is segítségedre lehet.


Ha pedig régóta fennáll az a helyzet, ami ennyire kikészít, akkor szakértő is segítség bevonását is érdemes lenne megfontolni.

2023. febr. 1. 09:55

"úgy gondolod"..akkor mostantól ne agyalj semmin!!

ÉREZZ,méghozzá jól magad!..,sok barom gondolat nélkül...

Önmagadban a lelkedben találd a megnyugvást,ha mindezt elmélkedéssel teszed nem fog menni.

Egy próbát megér.

3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 1. 08:17

Mi a baj?

Magánélet, vagy munkahely, anyagiak, mi történt?

2023. febr. 1. 06:51
Szia, próbálj meg segítséget kérni. Jobbulást kívánok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook