Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki kit tud ajánlani Endokrinológust Miskolcon, törődik az emberrel és tényleg odafigyel a betegre? fórum

Ki kit tud ajánlani Endokrinológust Miskolcon, törődik az emberrel és tényleg odafigyel a betegre? (tudásbázis kérdés)


7. BellaLullaby (válaszként erre: 6. - Birkill)
2013. márc. 19. 19:08
pedig nekem a leglényegesebb, hogy normális, legfőként kedves legyen, eléggé érzékeny vagyok ilyen téren. Remélem azért sikerül olyat találni, aki elég tapasztalt és "emberi" is
2013. márc. 19. 16:41
A Semmelweis endocrin rendelésén elég normális orvosok vannak. Sikó dr. pedig jó szívvel nem tudom ajánlani. Kizárólag a pénzre hajt. És, hogy mennyire barátságos, azt hagyjuk. Én biztosan nem fogadnám meg még magán orvosnak sem. Szakmailag sem tartom jónak. Amit tőle jóval nagyobb gyakrolati tapasztalattal bíró endocrinológusok mondtak, szinte eltorzítva mondta el, aztán csak nézett, amikor rászóltam, hogy egyáltalán nincs igaza. Egy dologhoz ért igazán, hogy a kismamákat ijesztgesse.
2013. márc. 19. 09:14
Magánban jártam hozzá, ott van meghatározott tarifa, attól függ miért megy az ember hozzá.
2013. márc. 18. 21:59

nőgyógyászom az van, de attól függetlenül őt lehet felkeresem majd!

kórházban szoktatok neki adni valamennyit vagy csak magánban, ha van neki?

2013. márc. 18. 21:45
Ha nőgyógyász-endokrinológust keresel, akkor csatlakozom, dr. Sikó Lászlót ajánlani tudom.
2013. márc. 18. 21:35
szia, egyik kismamatársam Dr. Sikó Lászlót dicsérte!
2013. márc. 18. 21:11

Sziasztok! Ki kit tud ajánlani, aki normális, törődik az emberrel és tényleg odafigyel a betegre?

Válaszokat előre köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook