Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki hogyan éli meg, hogy kifejezetten magas? fórum

Ki hogyan éli meg, hogy kifejezetten magas? (beszélgetős fórum)


1 2
10. NomNom (válaszként erre: 9. - Mr.Right)
2021. ápr. 8. 08:55

Érdekes? Miért ne tetszhetne nekik akár alacsonyabb nő? A férjem 190, én 168 vagyok. Nem hinném hogy centizett mikor megismerkedtünk. Ha egyszer én jöttem be neki kívül belül...?

Szerintem egy nagyon magas nőnek sokkal nehezebb dolga van. Én nem tudom aterezni de több magas (180) barátnőm is van, mindig kellemetlenül érezték magukat, hogy kiemelkednek mindenhol az emberek közül.

9. Mr.Right (válaszként erre: 8. - L.luiselotte)
2021. ápr. 8. 08:43
Valóban érdekes számomra is, hogy sok magas férfinak a 160 cm körüli nők tetszenek. Esetleg 170. Habár én 24 évesen "csak" 191 cm vagyok, a minél magasabb nők a zsánereim, akiket sajnos alig ismerek.
8. l.luiselotte (válaszként erre: 5. - Mr.Right)
2021. ápr. 7. 23:37

Gyerekkoromban a család kompenzált, szülők nagyszülők magassága, édesapám pld díszszázadban volt katona.Korán megismerkedtem a férjemmel, nem igazán hiányzott a lányok társasága. Gimis és egyetemista koromban már nem zavart a magasságom, tkp nem érdekelt, hogy munkatársak, ügyfelek milyen magasak, férjhez mentem,- többször is -. és már nem volt jelentősége . visszajelzésekből látom, hogy nem kell kétségbeesnem, 50 évesen is sok pozitiv visszajelzést kapok.


A mai fiatalemberek közt elég sok a magas, fiamat nem is érdekli, zavarni meg egyáltalán nem zavarja.Mint mgas nőt egy kicsit sért, hogy nem a magas, hanem a 170 cm. körüli lányok tetszenek ki

Mindent úgy kell nézni, hogy " mihez képest ", néha a fiam végigimér, és szánakozva mondja, anyukám milyen kár, hogy olyan alacsony vagy.- pl izzócserénél.

7. Amaunet (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2021. ápr. 7. 22:25
185 alatt nem tudok felnézni a pasikra.:D
2021. ápr. 7. 22:22

A családban a fiúk 185-190-195 magasak, jóképűek. A lányok, nők pedig 170 alatt asszonyos alkat. Van filigrán is.:)

Meg kell velük "jelenni". Nagyon szelídek és nyugodt természetűek de biztonság a jelenlétük.

5. Mr.Right (válaszként erre: 2. - L.luiselotte)
2021. ápr. 7. 22:01

Nőként valóban még rosszabb lehetett, ha férfiként is nehezen éltem meg a kiskamasz éveim. Nem semmi, hogy már 12 évesen elérted a magasságod. Most viszont már felnőttként más a helyzet, nem? Szerintem magas nőnek lenni kifejezetten előny, de nem vagyok kompetens hogy erről nyilatkozzak. :) :D

A fiad magassága és lábbeli mérete pedig valóban különleges! :D

4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2021. ápr. 7. 21:03
Egyszer volt egy 204 cm magas pasim :D
3. Epresturmix (válaszként erre: 2. - L.luiselotte)
2021. ápr. 7. 20:58
Aztaaa! 206 cm? 😱
2021. ápr. 7. 18:39

175 cm-es nő vagyok, nem túl rózsásan éltem meg. Gyerekkoromban a szüleimen kivül más magas embereket alig ismertem. és rádásul 12 évesen elértem ezt a magasságot. Első férjem I. gimiben még a fülemig ért, aztán 5-6 centivel elhagyott. Minden női társaságban én voltAm legmagasabb, ez zavart. Mikor a fiuk utánamnőttek, már elég kapós voltam, mert magasságom ellenére arányos vékony testalkatom volt. Munkámból kifolyólag sokszor kell idegenekkel hivatalos helyeken megjelennem és bizony zavar, ha egy ffi jóval alacsonyabb. Fiatal koromban barátnőm nem is volt, egymást rontottuk volna egy alacsonyabb lánnyal, szerencére anyukám elég reprezentativ nő volt, 176 cm, vele utaztam , mentünk moziba, amikor nem fiúval voltam.

Egy fiam van, ő az én génjeimet örökölte, 206 cm. Magasságához képest ő is arányos, magas vékony jóvágású fiatalember, 90 kg. Őt a magassága nem zavarja, a férfiaknál azért más, bár 50-as cipőt hord, elég körülményes megfelelőt találni.

2021. ápr. 7. 18:25
Kezdetben, még általános suliban sokszor kellemetlenül éreztem magam, amiért nagyon hamar megnőttem, és több fejjel magasabb voltam a korombelieknél. Sőt, a tartásom is romlott, mivel sokat "görnyedtem", szégyelltem, hogy magas vagyok. Utána viszont a gimnáziumtól kezdődően általában csak előnyét láttam mindig. Ki hogy van ezzel? Nők és férfiak véleménye egyaránt érdekel. :) Ha gondoljátok, csatlakozzatok a Magas emberek klubjához is, a kluboknál.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook