Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki hogyan éli át a szakítást? fórum

Ki hogyan éli át a szakítást? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2009. okt. 27. 15:28

Keresd a barátnőid társaságát! Menjetek el egy hatalmasat bulizni, kajálni egy jót, v shoppingolni! Lepd meg magad egy új ruhadarabbal!

Soha nem tudhatod, hol bukkan rád az igazi! Lehet h épp a bevásárlóközpontban fogja neked tolni a kocsit! :)

14. e1e9ab571d (válaszként erre: 11. - Marjann)
2009. okt. 27. 15:28
Én is pécsi vagyok gyakorlatilag.
13. kinni
2009. okt. 27. 15:27

Próbálj minél kevesebbet egyedül lenni, foglald le magad, hogy minél kevesebb időd legyen agyalni. Szórakozz, sportolj, tanulj, keress új szabadidős tevékenységet, új társaságot és pasit. Van aki azt mondja túl kell lépni egy kapcsolaton és csak utána kialakítani az újat, de nekem mindig az segített ha minél előbb lett új barátom.

Nincs értelme a múlton rágódni, előre kell nézni. Én is rengeteget csalódtam, 31 éves múltam mikor megtaláltam az igazit.

12. e1e9ab571d (válaszként erre: 6. - Marjann)
2009. okt. 27. 15:26
Nem korrekt, de én őszinte voltam. Amikor megismertem mostani barátom elmondtam neki, ennyi. Persze nem ezzel kezdtem, de volt 1 hét amíg egyszerre találkozgattam az új barátommal és a régivel. Mondjuk az ex barátommal nagyon eltávolodtunk, nem volt sex köztünk több hónapja,és tényleg érzelem is baráti szeretetre degradálódott.
11. Marjann (válaszként erre: 10. - C42aaaac41)
2009. okt. 27. 15:26
És mit tegyek, ha nem igazán vannak ismerőseim a városban?
2009. okt. 27. 15:25
keress új szórakozást,vesd bele magad az életbe.tölts sok időt a barátaiddal.járj el szórakozni,mozi,színház,vagy csak üljetek be ide-oda!
2009. okt. 27. 15:25
Én is pokoli nnehezen élem napjaimat most mertt oplyan se vele se nélküle de elhatároztam ha a mostani barátommal nem élhetek akkor nem klérek mlég az életből sem...
8. c8da8c8bb8 (válaszként erre: 6. - Marjann)
2009. okt. 27. 15:24
igen ezt én is így gondolom.
2009. okt. 27. 15:24
Akkor is valahogy el kell vonnod a figyelmedet. Próbálj ki valami újat, új sport, új hobbi, legyél sokat a barátaiddal. Meséld el nekik, milyen nehéz most neked, biztos nem hagynak majd búslakodni. Ha megszűnt ennyi idő után a dolog a sráccal, lehet, hogy nem is volt valódi, vagy te képzeltél bele dolgokat. Nálam pl. a 3 hónap vízválasztó egy kapcsolatban, utána derül ki minden, addigra tudom kiismerni a páromat.
6. Marjann (válaszként erre: 4. - E1e9ab571d)
2009. okt. 27. 15:22
Ha elmúlik az érzelem, akkor lehet, hogy ez működik, de ha szereted a másikat, akkor nem. Ráadásul mennyire korrekt szerinted az újjal szemben?
5. c8da8c8bb8 (válaszként erre: 3. - E1e9ab571d)
2009. okt. 27. 15:21
Úgy érzem mostanság nem kívánok új kapcsolatot. Amikor őt megismertem, akkor léptem ki egy év együtt élésből. És most megint csalódtam.
2009. okt. 27. 15:20
Ja, és mi 2 és fél évig voltunk együtt, nagyon szerettem de egyszerűen elmúlt az érzelem. Tovább kell lépni, de nekem csak úgy ment, ha van más helyette, én ilyen társfüggő vagyok...
2009. okt. 27. 15:19
Könnyen. Újat kell keresni, vagy más célokat. Menj fel társkeresőre, az is egy megoldás. Lehet, hogy csak az is elég lesz, ha másokkal beszélgetsz, kapsz néhány pozitív visszajelzést, így nem fogod azt érezni, hogy "senkinek sem kellesz".
2009. okt. 27. 15:18
Jó kérdés... Mi hónapok óta se veled-se nélküled vagyunk. Tegnap mondta hogy egy darabig ne találkozzunk. Egyszerűen semmi sincs, ami lekötne.
2009. okt. 27. 15:17

Sziasztok!

Még új vagyok. Próbálom lekötni magam, kevés sikerrel. Nem tudom mit kezdjek a hiánnyal ami bennem keletkezett. Kimondva nem lett, hogy vége, de már nem is keres.Csak pár hónapig tartott, de senkinél nem éreztem még magam ilyen fontosnak. Növelte az önbizalmam, és igazi nőnek érezhettem magam vele.Egy ideje ez megszűnt, és most kevesebbnek érzem magam. Ti hogy éltétek túl?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook