Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki emlékszik Kovács Kati : Régi srác című számára? Honnan szerezhetném meg? fórum

Ki emlékszik Kovács Kati : Régi srác című számára? Honnan szerezhetném meg? (tudásbázis kérdés)


5. geridina (válaszként erre: 4. - C95c921ae7)
2009. márc. 30. 09:04

Nem tudom, miért tűnhetett el, igazából nem tűnt fel, mert rádiót én egyáltalán nem hallgatok, tv-ben meg való igaz, hogy nem ezt nyomják. Pedig nagyon jó kis dal. Sajnálom, hogy Kati is eltűnőfélben van, sokakat irritál is valamiért.

Én mint őt "személyesen ismerő" (hú de csúnya szó) csak jót mondhatok róla.

4. c95c921ae7 (válaszként erre: 2. - Geridina)
2009. márc. 30. 08:43
Igazából magát a dalt szeretném megszerezni valahogy. Nem tudod miért tűnt el ez a szám? Mert azért a többi számát meg lehet találni cd-n, itt ott.
2009. márc. 30. 08:43
2009. márc. 30. 08:40

Szia!

Elég a szövege is?

Én gyerekkoromban nagyon sok koncertjén voltam, az unokatestvérem volt a személyi menedzsere:)

Talán megvan valami régi kazettán, de ha nagyon megerőltetem magam, még lehet, hogy kívülről is menne:)

2009. márc. 30. 08:37
Anyukám sokat hallgatta ezt a dalt (..soha soha nem kéne más, csak az a régi srác..Vele volt egy az utunk..tovább nem tudom) Se cd-n se sehogy nem találom. A youtube-on sincs. Olyan mintha letiltották volna, hogy bármilyen formában, bárhol előforduljon. Pedig nagyon szeretném megszerezni, aki tud segítsen légyszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook