Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki akar fogyni velem nov. 1-től? fórum

Ki akar fogyni velem nov. 1-től? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
22847. c266838064 (válaszként erre: 22845. - 004e54a7c6)
2011. ápr. 10. 06:47
Legyél határozott, nemá mindig minden úgy legyen ahogyan ő akarja, most állj a sarkadra!!!
22846. c266838064
2011. ápr. 10. 06:46

Sziasztok!

Vásárba készülök, hívott a barinőm. Túrógombit kell csinálnom a tegnapi babgulyáshoz, majd délután takarítgatni fogok, ágyneműt húzni.

Tegnap én is többet ettem mint kellett volna.:( Még két nyavajás kiló kellene az elsődleges célomhoz, és nem vagyok képes ledobni magamról.:(

Nektek is szép vasárnapot!

22845. 004e54a7c6
2011. ápr. 10. 06:21
Nincs semmi, megyek dolgozni, mától tényleg odakoncentrálok a kajára és a futásra. A problémafelhők elmentek, kezdenek megoldódni a dolgok, már csak ezt a munkahelyit kell rendbe tennem, ha kiköhögi az összeget a főnök, na meg az ezzel járó munkaidőt.
22844. keri123
2011. ápr. 9. 22:41

Sziasztok.

Már csak egy nap és vége.A vásár nagyon szar,szerintem az emberek inkább a húsvétra koncentrálnak.Dodóka,nagyon örülök,hogy nem lett semmi bajotok.Ja,és tényleg milyen nagyon jó,hogy sima a pofám csak az a baj,hogy túl méretes......Mind minden hol:(Itt is nagyon viharos szél fúj.Nagyon boldog vasárnapot mindenkinek.

22843. Cseppkő (válaszként erre: 22842. - 004e54a7c6)
2011. ápr. 9. 16:53

:))))))

HOGY ÉN ENNEK MENNYIRE ÖRÜLÖK :)


amúgy tök ideg vagyok ma.. jön a pirinéne. Nem is tudok a kajáknak ellenállni..

22842. 004e54a7c6
2011. ápr. 9. 15:58
Ja és azt nem tudom, hogy mondtam-e már, hogy akin van egy kis súlyfelesleg, annak sokkal szebb az arca, nem olyan csontos, beesett, ráncos, sápadt...
22841. Cseppkő
2011. ápr. 9. 08:43
Jó reggelt!
22840. 004e54a7c6
2011. ápr. 9. 06:18

A mi lakásunkra is ráférne egy alapos nagytakarítás, meg rám is. Fodrászhoz mára voltam bejelentkezve, de lemondtam a bárányhimlős gyerekem miatt, de legalább kozmetikába elmentem.

Én is nagyon várom, hogy mit mond Csepi a krémről, nekem a kék kenőcs nagyon bevált sebekre, adtam kölcsön a barátnőmnek, ő azóta is ódákat zeng róla.

Lassan egyre kevesebbet írunk a fogyiról, úgyhogy nyugodtan átmehetnénk a:"Mi nagyon megszerettük egymást és barátok lettünk" fórumba.

Tegnap nagyon meglepődött a főnököm, mert kijött reggel nyitásra, ami hivatalosan 7 óra, de már háromnegyedkor ott volt, én már rég kinyitottam és volt egy pár vendég is. Mondjuk nem sok reményt látok rá, hogy a nyárban meg tudunk egyezni. Már mindenki utálja, jönnek be a vendégek és panaszkodnak rá, hogy mi történt vele, nagyon bunkó.

22839. c266838064
2011. ápr. 9. 04:49

Jó reggelt! Már vagy egy órája nem alszom, irtózatos szélvihar van, a kutyus liheg, majd összecsinálja magát.:(

Csepike, kíváncsian várom a tapasztalatokat! Megnéztem a termékeket, nagyon jókat írnak róluk. Anyámnak kellene valami jó kis kenőcs, mert örökké fájdalmakra panaszkodik.:( Csak nem tudom igazából, hogy mire, mert szegénynek kívül-belül mindene fáj...((( bármit akarok neki venni, hárít, hogy neki azt nem szabad, mert csak "felbolygatja". Kozmodiscet is akartam neki venni, tiltakozik, hogy az neki ÁRT. És különben sem hisz a mágnes gyógyító erejében, csak a gyógyszerekében, ne is idegesítsem ezekkel a hülyeségekkel..

Áhh, kész vagyok tőle.

22838. Cseppkő
2011. ápr. 8. 21:31
Na hun vagytok mán?
22837. Cseppkő
2011. ápr. 8. 08:17
Itt borzasztóan fúj a szél. Szinte viharos. Elintézem a postát, meg egy kisebb bevásárlást, aztán ki sem bújok a lakásból. EGyébként is ráférne a lakásra egy alaposabb takarítás, asszem ma meg holnap megejtem... Mostanában túl sokat tartózkodtam a kertben, és a ház belsejét meg elhanyagoltam. Vasalni is kéne...
22836. Cseppkő (válaszként erre: 22829. - 004e54a7c6)
2011. ápr. 8. 08:12

Tegnap megérkeztek a termékek.

Este a szappant , meg a sampont ki is próbáltam.

No meg az arckrémeket is bevetettem. A sampon tök jó, majd a férjem is kipróbálja a kissé korpás fejére. A szappan is tök jó, még habzik is, nem úgy mint a mai bolti szappanok. Arról nem beszélve, hogy a bolti szappanok szárítják a bőrt, a tusfürdőkről már nem is beszélve. És hát nem mellékes, hogy természetes, bio anyagból készültek. Az arckrémek már este óta érezhető különbséget produkáltak az arcbőrömön.

A fürdőszoba illata meg teljesen más lett, isteni, és természetes. A sampontól kicsit tartottam, de a hajam tök puha és bársonyos lett. Máskor meg használok külön balzsamot is, és azzal sem ilyen klassz.

Tehát elsőre nekem bejött. Mostantól csak ezeket használom majd egy ideig, s megírom egy hét múlva is a tapasztalataimat. Remélem ugyanilyen jó véleményem lesz. Ja és a fiam bőrét is elkezdhetjük kezelni ma ha haza jön, igazából az lesz az igazi próbája a termékeknek. Ha rendbe hozza az arcát, akkor tényleg vitathatatlan lesz a hatékonysága. Meglátjuk.....

22835. c266838064 (válaszként erre: 22834. - Cseppkő)
2011. ápr. 8. 08:05
Köszi!!:)
22834. Cseppkő (válaszként erre: 22830. - C266838064)
2011. ápr. 8. 07:58
Beírjátok a keresőbe, hogy Kék-Lukács és simán megtaláljátok.
22833. Cseppkő (válaszként erre: 22827. - 004e54a7c6)
2011. ápr. 8. 07:56

Ez nem semmi! Még jó, hogy nem lett bajotok!Istenke vigyázott rátok!


Én mindig nagyon aggódom, ha a férjemmel kettecskén indulunk hosszabb útnak, mert mi lesz a gyerekekkel, ha egyikőnk sem ér haza.

22832. Cseppkő
2011. ápr. 8. 07:50
Jó reggelt :)
22831. Erzsi..
2011. ápr. 8. 07:09
Sziasztok. Nagyon veszélyes már az utakon, mert bizony sokan nem tartják be a szabályokat. Dodóka még szerencse nem történt nagyobb bajotok, az ijedségen kivül. Nekem is elküldhetnéd azt a címet, engem is érdekelne. Cami teljesen hülyének néznek bennünket, tudom amit csinálnak az már nem demokratikus. Jobban hasonlít már a diktatúrára és szerintem lesznek problémák. A kolontári Holczer család is bent volt a Tv-ben. Saját maguk vették meg a telket, amit azok megkapnak akik maradnak a településen. Ők még semmit nem kaptak, ahogy a tévében mondták. Ennyi idő elteltével, még most sem tudom akkor mit ítélnek meg nekünk is, ezt tartom szégyennek. Igy tervezni sem tudunk, mert annyi rémhíreket hallottam már, hogy nekem már ebből van elegem. Másról írok mert ez nem illet már több szót. Szedem a bogyót, és kenem a kezemen a szemölcsöket. Tegnap fodrászhoz mentem, mert nagyon meleg volt a hajam, és levágattam. Megyek iszom egy kávét, és legyen szép napotok.
22830. c266838064
2011. ápr. 8. 05:47

Sziasztok!

Elküldenétek priviben nekem is azt a címet? Szívesen körülnéznék.

Dodóka, rendszámot láttatok-e? Elmehet a p..ba a mocsok állat, szomorú hogy mennyi agresszív disznó van az utakon.:( Még jó hogy nem lett bajotok!

22829. 004e54a7c6
2011. ápr. 7. 21:43
Csepi örülök, hogy neked is megtetszettek ezek a termékek, nekem szimpatikus, mert magyar termék, természetes és nem akarják aranyárban adni. Csak most még nincs pénzem bevásárolni, a téli gázszámlák és a kevesebb fizetésem megtette a hatását, kiürült a buksza. Engem a hajsampon és az arckrém izgatott fel nagyon.
22828. 004e54a7c6
2011. ápr. 7. 21:41

Erzsike igaza van Caminak, tényleg a jogaitokra kéne hivatkozni és nem engedni, hogy az legyen, amit ők akarnak. Ez már tényleg több a soknál.

Próbáld ki a szemölcsre ezeket a dolgokat, aztán ha nem hat, akkor újra beszélünk. Néztem ezen az oldalon is, amit Csepi említett, de ott sajna szemölcsös krém nincs, remélem, hogy lesz majd.

22827. 004e54a7c6
2011. ápr. 7. 21:37

Ma hazafelé Szekszárdról balesetünk volt Som és Sárvár közt. A szemben lévő sávban egy autó előzni akart két másikat, nagyon közel volt, a párom elrántotta a kormányt, és a mi sávunkban landoltunk az árokban. Semmi bajunk nem lett, még csak meg sem ütöttük magunkat. A hibás autós persze elhajtott. VISZONT MINDENKI KIVÉTEL NÉLKÜL MEGÁLLT ÉS SEGÍTENI AKART, LÁTSZIK, HOGY VANNAK MÉG JÓ EMBEREK!

Addig, amíg a rendőrök meg nem érkeztek, addig tényleg minden autós megállt és felajánlotta a segítségét.

22826. Erzsi.. (válaszként erre: 22824. - Cseppkő)
2011. ápr. 7. 19:49
Drága Cseppike én örülök annak ha ilyenekről írsz, és eszedbe ne jusson olyan nem írod, ez butaság. Mert én annak örülök ha valakinek van, és az amiben most én vagyok nem indok arra, hogy te neked rosszul kéne magad érezni, mert én mit gondolok. Meg mondom azt gondolom Cseppike egy nagyon szorgalmas dolgos nő vagy. Nagyon szeretem a szépet, örülni tudok mások sikerének, és azok akik tesznek érte szerintem minden joguk meg van arra, hogy élvezhessék a munkájuk gyümölcsét. Nekem egy nagy bűnöm van, de az óriási, szeretek enni. Soha nem sajnálok senkitől semmit, hála irigy soha nem voltam. Ez biztos nincs belém kódolva, bezzeg a torkosság az triplán is. :( Cseppike erről ami velünk történt, tényleg leírhatatlan rossz dolog. Már csak arra kérem az égieket, segítsenek nekem abban, hogy tudjam újból azt a lelkesedést érezni, mint régen. Nem voltál tapintatlan, jó erőt és egészséget kivánok nektek.
22825. c266838064 (válaszként erre: 22824. - Cseppkő)
2011. ápr. 7. 19:20

Ugyan már, egyáltalán nem zavar, és írj nyugodtan erről! Eszembe sem jutott, hogy ezt így vegyem, de komolyan! Én vagyok a hülye, hogy nyavajgok, holott tudtam, hogy ez lesz. Ez az ára annak, hogy most nyugodt vagyok, csak sajnos elég nagy ár.

Légyszi írj, mert én örülök az erről szóló írásaidnak is, lesz még egyszer nekem is kertes házam, igaz, papíron van is.:)) Megyek anyuékhoz, és ott rendezkedek.:)

22824. Cseppkő (válaszként erre: 22823. - C266838064)
2011. ápr. 7. 18:44

Bocsánat! Biztos rossz Neked, meg Erzsikénknek hogy a házkörüli munkáimról, kertemről írok, és így akaratlanul is eszedbe juttatom, a Te illetve a Ti házaitokat.

Remélem soha nem fogom megtapasztalni, milyen az ha nincs többet házam, kertem. A férjem és én terveztük, saját kezeinkel alapoztunk, falaztunk, burkoltunk, festettünk. A kertet én építgettem, szépítgettem. Azthiszem borzasztóan ragaszkodom ehhez a kis földdarabhoz és házikóhoz...

Mégegyszer bocsánat, hogy tapintatlan voltam!

22823. c266838064
2011. ápr. 7. 17:46
Csepike, Te sem unatkozol, mindig találsz melót. Ilyenkor már én is készítettem a helyet a virágoknak, és ugyanazokat a dolgokat csináltam, amit Te. Nem tudom, mi lesz itt velem a nyáron, be fogok dilizni.:(
22822. c266838064
2011. ápr. 7. 17:44
Zsike, ezt ne hagyjátok annyiban! Mire fel mondják meg, hogy hol vásárolhatsz? A biztosító sem mondja meg, hogy ha kár ér, hogy melyik boltból hozhatsz számlát, vagy melyik szerelővel kell megcsináltatni!! Emeljétek fel a hangotokat, mondjátok meg, hogy tudni fogja a médián keresztül az egész ország, hogy megint egy kiválasztott valaki zsebét akarják így tömni, titeket pedig hülyének néznek,megaláznak! Fogjatok össze, legyen már elég ebből a szemétségből! A saját pénzünkön oda megyünk vásárolni ahova akarunk! Kérd a jogszabályt, hova van leírva, hogy csak azokba a meghatározott boltokban vásárolhatsz??? Ha nincs rá jogszabály, akkor az nem is létezik, átcsesznek titeket!!! Ne dőljetek be a maszlagnak, csak azért mert ők azt írták le, az nem úgy van!!! Jogszabályt kérjetek, hogy azt mondják meg, és utána járunk!!!
22821. Cseppkő
2011. ápr. 7. 09:40

Tegnap fűt nyírtam egész délután, minálunk, meg a tesóm telkén is, no meg az utcán is, ami felér egy teleknyi területtel. Jól elvoltam. Este úgy fájt a farizmom a sok menéstől, hogy alig udtam elaludni.

Ma még nem tudom mit fogok csinálni, de van egy csomó tervem. Redőnyöket kéne mosni, vagy az üzletnél fűvetvágni, fát metszeni ilyesmi. Asszem ma a redőnyöknek ugrok neki.


A zuram elment a korházba, ki kell venni neki 2gyanús anyajegyet. Úgyhogy ma nem dolgozik, itthon rontja majd nekem a levegőt ha hazaér :)


No megyek készítek magamnak reggelit, oszt utána megnézem mit kéne csinálni.

22820. Cseppkő
2011. ápr. 7. 09:33

Dodóka! Tegnap rendeltem a fiam arcára krémet, elvileg ma meg is érkezik, és a hétvégétől már használhatja a fiam. Jó lenne, ha ez használna neki, mert hiába keni a bőrgyógyi álltal felírt kenőcssel, az állapota csak romlik újabban.


Rendeltem még sampont, meg egyéb krémeket, szappanokat, ezekről is sok jót írtak... ELköltöttem 9ezret, meg egy ezresért elhozzák.

22819. Cseppkő (válaszként erre: 22818. - Erzsi..)
2011. ápr. 7. 09:29
jól ki tolt veletek a sors...az meg felháborító, hogy nem tudjátok saját döntésetek alapján felhasználni az ingóságaitok árát..... nem Ti kértétek, hogy öntse el az életetek munkáját az iszap... nem tetszik ez nekem, gondolom nektek mégúgyse tetszik... Sajnálom!!!
22818. Erzsi..
2011. ápr. 7. 07:25
Jó reggelt. Dodóka sikerült nagy nehezen beszereznem ezt a két homeós bogyót. Most reggel kezdem a kúrát. Ecsetelőt is vettem, szóval eldöntöttem három hónapnál nincs több esélye, mert ha nem múlik el, akkor valami brutális megoldással orvossal kiszedetem. Nekem úgy is jó Dodóka ha nevét elküldöd annak a krémnek. Mert olyan nagyon nincs hozzá kedvem, hogy ismét ki keljen égetni. Az ecsetelőm nem tudom mond-e valakinek a neve valamit: Duofilm 15 ml oldat. Olyan kenegető ecset van a végén, mint a körömlaknál. Napi egyszer kell használni, ezt írja a papírja. Dodóka az jó ha valakiben megmaradnak azok a dolgok mi mire jó. Mert akkor minden dologgal nem kell rögtön orvoshoz futni. Még mindig nem mentem el vérvételre sem, de végül is egyikünk sem. Pedig azért ezt a saját érdekünkben meg kéne ejtenünk hamarosan. Ádikától mikor a kórházban volt vettek, és neki minden rendben volt vele. Bár azt nem tudom sima ellenőrzés volt, vagy fém vizsgálatot is néztek. Most azt mondogatják lehet elrendelik az összes érintett embernél a vizsgálatot, akinek köze volt az iszaphoz. Ott volt és próbálta menteni a menthetetlent. Nekem a szemem égett tőle nagyon csípte. Pedig bele sem ment, a védőszemüveg jóval később volt kötelező hordani, már csak akkor mikor megállapították azt a tényt, hogy a szemnek a felülete is képes felvenni az összes káros vegyületet ami a porban van. Mert annyira pici finom szemcsékből áll össze a por, hogy akadálytalanul bejut a szervezetbe. Egyenlőre semmi kifizetés nem volt az ingóságunknál. Igaz a azt mondják az tönkre ment bútorokért csak bútort vehetünk. Nagyon undok dolognak találom, hogy sehol máshol nem nézhetek majd bútort csak ott ahol engedik. Az meg a helyzetnek a csapdája, ugye kaptam ágyat meg pár dolgot adományozóktól. A keletkezett káromat mégis mások mondják meg, mire költhetem majd a saját jogos pénzemet. Nekem jelen pillanatban ezer helye lenne a háznál, villany, víz, fürdő... Persze ezek a problémák nem érdeklik azokat, akik arra hajtanak vegyem meg a francia ágyat, mert nekik az a haszon. Sokra megyek én a bútorral, ha nem lesz biztonságos a villanyom, és a víz sem. Mert ezek nem várhatnának, és fontos is volna előtte megcsinálni, mi előtt oda megyünk lakni. Tegnap már valaki azt kérdezte, már ugye mindent megcsináltak?? Ahhoz varázspálcámnak kéne lenni, mert amíg nem tudom mennyit állapítanak meg nekünk, addig tervezni sem lehet. Szégyen még mindig nem hívattak, már több hónap elteltével mások használják azt ami jogosan a mienk volt. Ezek a korlátozások meg rohadtul ember jogokat sértőek. Mert akinek ez a fejében megszületett annak bizonyára nem az volt a terve, hogy a károsultaknak a választási jogot adjanak. Miért akarják tiltani, ott vegyem a bútort ahol én szeretném. Ezektől hányingerem van, meg abból is semmin nem látni árakat. Én nem szoktam úgy menni vásárolni, hogy nincs rajt ár. Már pedig eddig sehol semmin nincs ott, mindenért kérdezgetni kell, ...én pedig nem szeretem úgy nézni ha nem látom elérhetőnek, akkor mi a fenéért nézzem. miért kell azt majd minden eladónak ott tudnia, hogy nekem arra sajnos nem fussa esetleg. Itt emberi méltóságokat döntenek sárba, nem csak a házunk, mindenünk veszett oda, most még ezzel is szembesülni kell... Mentem mert hiába dühöngök a sok hülyeségeiken, a vége úgyis az lesz, még ezren próbálják megnyirbálni azt ami a mienk volt.
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook