Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki a hibás a félrelépéseknél? fórum

Ki a hibás a félrelépéseknél? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
441. 76f22ac1f5 (válaszként erre: 438. - Ac3869c9a6)
2009. okt. 7. 12:08
Ha segíteni szeretne valaki az kérdezni is szokott ! Könyveket olvastam , hogy hogyan tudnék segíteni neki , a neten böngésztem nap mint nap . Még arra is képes voltam , hogy urologushoz menjek tanácsot kérni miatta. Nem nekem kell változni , hanem neki !!!!! Én már mindent megtettem érte, miatta.
440. 76f22ac1f5 (válaszként erre: 439. - Angyal1971)
2009. okt. 7. 12:04

Szia ! Már nagyon régen képtelen arra , hogy akár kétszer sikerüljön neki elmenni , ezt tudomásul vettem. Orvos persze az Ő részéről kizárva. Aztán egyre rosszabb lett a helyzet , másfél éve minimum a merevedése addig tart amíg be nem rakja és kb 2-3 lök . Ez a legegyszerűbb magyarázat , hogy mindenki megértse !!! Próbáltunk a szexben több segédeszközt ...... , de én nem azoktól akartam csak a csúcsra jutni , ezt egyedül is meg tudom oldani. Tavaly végre elment dokihoz , mert már igenis veszekedtem vele , hogy ez így nem mehet tovább. Kapott gyógyszert , krémet ...... ami nem volt jó. Vissza azóta sem megy , mert esetleg talán én vagyok a hibás. Elmentem én is dokihoz aki szerint teljesen egészséges vagyok , sőt .....

Vele van a baj , de ez eddig is nyilvánvaló volt.

Most itt tartunk, én egyre türelmetlenebb vagyok .

439. angyal1971 (válaszként erre: 437. - 76f22ac1f5)
2009. okt. 7. 09:17

Szia! Szerintem senki sem ítélhet meg/el, főleg 1 év szexnélküliség után.

Az felmerült bennem: a férjednek miért nem kell a szex? Vagy esetleg nincs neki is valaki, akivel viszont van szex?

Ne haragudj a kérdésért, nem bántásból teszem, csak általában (hacsak nem beteg valaki, mert az egészen más eset), valahol csak él szexuális életet. Pláne egy férfi, általában a nő bírja tovább, ha nincs szex.

438. ac3869c9a6 (válaszként erre: 437. - 76f22ac1f5)
2009. okt. 7. 09:11

Nem kell ahhoz senkit megcsalni-hogy eszköznek/tárgynak tekintsük.


Csak segiteni akartam, hogy rágyere, miken kéne változtatnod.

De azt teszel és úgy ahogy akarod.

437. 76f22ac1f5 (válaszként erre: 436. - Ac3869c9a6)
2009. okt. 7. 09:06

Jó , hogy egy-két levélváltás után tudod , hogy számomra mit jelent a szex. Ha végig olvasnád azt amit eddig írtam láthatnád , hogy a mai napig mégsem csaltam meg . Azt hozzá teszem , hogy azért , mert hülye vagyok. Nem hiszem , hogy normális életet lehet élni nélküle , ha Te így gondolod akkor lehet , hogy inkább veled van baj.

Ha valaki azért kefél félre , mert otthon nem akar mindent felborítani , bele értve a gyerekek nyugalmát sem , akkor az miért lenne bűn ???? De nem hiszem , hogy valakinek le kellene mondania róla a másik miatt.

Igen jó lenne , ha eszköznek tudnám tekinteni , hogy kielégítsem a saját vágyaimat miközben otthon sem sérül senki. Mindenkivel egyet értek , legyen az NŐ vagy FÉRFI aki képes ezt megtenni. !!!!

436. ac3869c9a6 (válaszként erre: 435. - 76f22ac1f5)
2009. okt. 7. 08:57
Tudod mi a baj? hogy számodra csak egy eszköz-semmi több.
435. 76f22ac1f5 (válaszként erre: 433. - Ac3869c9a6)
2009. okt. 7. 08:53
Sokat adtam , miközben én nem kaptam semmit . A szexnek nevezett valami után dühömben belerúgtam a falba vagy kiültem a teraszra még le nem higgadt a testem is. Volt , hogy ez napokig is eltartott .Mi ez , ha nem önzetlenség???? Csakhogy egy év után megunja az ember ezt a megalázó helyzetet . Igen most már elvárnám , hogy én is megkapjam . Miért probléma ez?
434. ac3869c9a6 (válaszként erre: 432. - 76f22ac1f5)
2009. okt. 7. 08:45

"Rengeteget tudok adni "


Semmit, amig meg nem tanulod a 433 hsz-omban leirt dolgokat.

433. ac3869c9a6 (válaszként erre: 432. - 76f22ac1f5)
2009. okt. 7. 08:44

"Rengeteget tudok adni , de csak akkor , ha én is megkapom azt amire vágyok ."


Szívből-önzetlenűl, úgy, hogy vissza nem vársz semmit, mikor adtál neki?

432. 76f22ac1f5 (válaszként erre: 430. - Ac3869c9a6)
2009. okt. 7. 08:21
Hogy mit teszek? Már semmit , kértem , hogy menjen orvoshoz. Tisztában vagyok avval , hogy mi jó egy férfinak és mi jó nekem . Velem sohasem volt gond . Rengeteget tudok adni , de csak akkor , ha én is megkapom azt amire vágyok .
431. 76f22ac1f5 (válaszként erre: 423. - Cde569c9a1)
2009. okt. 7. 08:17

Igazad van , hogy merted megtenni !!!

Én még szenvedek , de tudom lassan lépnem kell a saját érdekem miatt . Itt leírhatnám , hogy a szex milyen jotékony hormonkat szabadít fel , de remélem mindenki tisztában van vele:)

430. ac3869c9a6 (válaszként erre: 428. - 76f22ac1f5)
2009. okt. 7. 08:15

Mit teszel azért, hogy ez ne így legyen, milyen nőt adsz neki? Hányszor aláztad meg, hányszor cirkuszoltál vele pld.? Mennyire vagy mesterkélt? mert a mesterkéltség az mindig lelombozza a pasit.


Sok-sok összetevője van egy ilyen dolognak.

429. 76f22ac1f5 (válaszként erre: 416. - Fdóri)
2009. okt. 7. 08:13

Mindkét üzenetemet neked szerettem volna válasznak , de a másik nem úgy ment el.

Hogy szeretem -e? Ez már inkább szeretet tisztelet.

Viszont szex nélkül nem lehet leélni egy életet .

2009. okt. 7. 08:07
Van férjem 15 éve és képtelen megkefélni lassan másfél éve . Jelenleg még nem kerestem mást , de így nem lehet sokáig lenni. Szerinted ki a hibás , ha ilyen esetben félre lép valaki? Hát a harmadik biztosan nem !!!
427. jazzpop
2009. okt. 6. 22:24
És igen:megalázó,mikor magyaráznod,firtatnod kell,hogy Te hogyis szeretnéd,főleg ha azok a dolgok,kérések eddig természetesek voltak!Most abba ne is menjünk,hogy akkor miért nem válunk szét,ezt most hagyjuk!Mindig úgy gondoltam,ha szeret engem,akarja,hogy egy jót élvezzek,akkor félreteszi az esetleges kellemetlenséget,és a kedvemre tesz,csak úgy,mint én neki!De ha nem,hát nem!
426. jazzpop (válaszként erre: 423. - Cde569c9a1)
2009. okt. 6. 22:13
Hát,dettó...Jó a kérdés,én sem értem,miért nem néz utánam,pedig büszke az emberismeretére!Speciel,én már alig várom,hogy lebukjak,és elmenjen.Nem utálom,de már nincs remény a kapcsolat javítására,ráadásul szóltam,hogy mi a helyzet,de elég fenyegetően lépett fel:(Az első 2-3!hónapban a fene se figyelte,milyenek a szexuális igényei,adta magát a hév,ugyebár...Tudom,mindenhol visszább esik a dolog idővel,de nálunk ez hamar megtörtént.Hittem neki,hogy lesz ez még jobb is,de be kell látni:nem egy az elképzelésünk,ő nem szeret előjátékozni,vagy minimálisan,én meg szeretem a "sunyis" megközelítést.Ő olyan steril,nem szívesen nyal-fal,stb...Engem meg ez inspirál.Hiába mondják az okosok,hogy meg kell beszélni a vágyainkat,nem mindenki fogékony rá,főleg 30 felett,amikor már kialakultak a saját hozzáállások.Kíváncsian várom a Te tapasztalatodra is!Veszettül vagyok ebben a helyzetben,őrjítő!
2009. okt. 6. 11:52
Az esetek nagy százalékában mindkét (mindhárom) fél hibás, kivételek nem sokszor akadnak...
424. cde569c9a1 (válaszként erre: 421. - Jazzpop)
2009. okt. 6. 08:41
És nem kíváncsi, hogy MÁR MIÉRT NEM erölteted? Nem tűnt fel neki hogy máshol keresed?
423. cde569c9a1 (válaszként erre: 421. - Jazzpop)
2009. okt. 6. 08:39

Na tessék: mindig kiderül hogy a nő félrelépéséért leginkább a pasas (elalvása)a hibás...


Nálunk is így van ez valahogy pedig szeretem a férjem mert k**a jó ember. De a szenvedély? Hát az sehol nincs.

Nem vagyok hajlandó már megalázni magam zzal. hogy könyörgök neki egy kis gyengédségért.


ÉS AKKOR JÖtt Ö látott...és győzött...és a 7dik mennyországban érzem magam.



ÉS NINCS lelkifurdalássom

422. jazzpop
2009. okt. 6. 08:28
Persze,boldogabb lennék,ha nem KELLENE hűtlenkednem,de ez már így alakult!Már nem áll szándékomban javítani a helyzeten,eleget sírtam az 5-6 év alatt emiatt!
421. jazzpop
2009. okt. 6. 08:24
Sziasztok!A párommal 6 éve vagyunk együtt,ebből 5és fél éve gáz a szex!Most ott tartunk,hogy 1 éve nem szexeltünk,de már nem is erőltetjük,kerüljük a témát,főleg,hogy én mindig annyit hisztiztem.Én őt hibáztatom,ő meg engem-ennyit a megbeszélésről!Majdnem 1 éve meg másnak adtam át a lehetőséget,hogy boldoggá tegyen az ágyban.Ja,próbáltam a hűtlenségem elején szakítani,de nem akar\tud elmenni,sakkban tartva engem.Én meg úgy vagyok vele,akkor azért sem küldöm el a szeretőm!
420. reni79
2009. okt. 5. 13:25
Az ösztönök és a gének
2009. okt. 5. 13:18

Ja és még annyi...hogy ez a megcsalás dolog egy elég nehezen kezelhető téma.

Főleg ez a része, hogy ki a hibás?

Ha értelmes emberekről beszélgetünk, akik mondjuk megcsalták egymást (vagyis egyik a másikat)...nem lehet egyértelműen kijelenteni hogy ki a hibás!

Nyilván hibás aki megcsalt, mert a problémára nem ez a megfelelő reakció.Hibás az is akit megcsaltak....hiszen mint mondtam az esetek többségében valami hiányt (érzelmi, szexuális) pótolnak 3. féllel. A 3. fél...hát neki inkább csak erkölcsi felelőssége van...dehát valljuk be....szerintem az emberek 90 százaléka úgysem tudna pusztán azért ellenállni, hogy jaaaj ne okozzunk fájdalmat a barátnődnek/barátodnak.

2009. okt. 5. 13:14
többnyire mindkét fél, ki ennyira, ki annyira.
2009. okt. 5. 13:13

Szerintem a félrelépések 70 százalékáért a téves vagy hiányzó emberismeret a hibás....!

A barátnőmmel megtették....másfél év után...hányszor mondtuk neki, hogy figyu ez a fiú sunyi,a vérében van...de semmi...rózsaszín köd...aztán megtörtént,kiderült,szakítás lett a vége!


Szerintem abban is van igazság, hogy alapvető különbség van férfi és nő között a megcsalás terén is. Kimutatták, hogy a nők inkább akkor csalják meg partnerüket, ha érezelmi szinten hiányzik valami a kapcsolatukból, illetve hogyha nem tisztelik eléggé párjukat. A férfiak képesek pusztán fizikia vonzalomból megcsalni egy nőt. Vagyis általában a férfiak akkor cslaják meg a nőt, ha pl. a szexuális életükből hiányzik valami.


Lehet húzni a szánkat hogy melyik a rosszabb..de magátül értetődő, hogy mindkét típusú megcsalás elkerülhető lenne, ha a párok tényleg megbeszélnék a problémákat, a vágyaikat, ami nekik fontos és esetleg hiányzik a kapcsolatból.

Az ilyen típusú dolgokra mindig van megoldás.


(persze kivételt képez ez alól az a típusú férfi vagy nő, aki tényleg szórakozásból csalja meg a párját....)

416. fdóri (válaszként erre: 414. - 76f22ac1f5)
2009. okt. 3. 21:51
Ugye neked nincs férjed?! Vagy csak nem szereted?! Avagy te vagy a harmadik??????????
415. 6924121179 (válaszként erre: 407. - Fdóri)
2009. szept. 24. 19:06
Mintha én írtam volna! Leírtad helyettem!:)
2009. szept. 24. 18:57
Ennek semmi köze a tisztességhez , ez pusztán szex . Ha a valakinek a valakije dugni akar akkor nem a harmadik a hibás. Hanem csak Ők ketten , de az is lehet , hogy csak az a hibás aki miatt a másik menne.
413. fdóri (válaszként erre: 409. - 76f22ac1f5)
2009. szept. 24. 17:45
Talán azért, mert egy nő-avagy-férfi társának rossz...empátia, tisztesség, stb...
2009. szept. 22. 08:30
Sziasdztok! Nincs itt valaki, aki volt már swinger klubban? Kíváncsi volnék a véleményére erről a témáról.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook