Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki a hibás a félrelépéseknél? fórum

Ki a hibás a félrelépéseknél? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2016. jún. 27. 14:18
Mindhárom fél.
2016. jún. 24. 03:59
hol a ferfi,hol a no.
469. ina87
2016. jún. 21. 22:16
lehet h mindkettö
2016. márc. 9. 00:18
no oka is lehet,de ferfie is.
2016. jan. 18. 08:13
Már olyan mindegy, ha egyszer megtörtént.
2016. jan. 18. 08:08
van amikor mindketto,de tobbnyire a pasik.
2015. okt. 13. 14:09

Én 23 évig éltem egy olyan kapcsolatban, amelyikben a volt férjem mindig félrelépett...Pontosabban: állítólag az első 2 évben nagyon szerelmes volt, akkor nem csalt meg. Előttem már volt nős (nem miattam váltak el, akkor még nem ismertem). A volt feleségét és volt barátnőit, volt menyasszonyát is állandóan megcsalta...Hogy mégis miért maradtam vele eddig? Mert mindig bíztam. Hittem a szavainak, hogy "ez volt az utolsó, soha többet". És szerettem.... Jöttek a gyerekek, építkezések- a közös egzisztenciát is nehéz lett volna feladnom. Ha azt gondoljátok, hogy nem volt kielégítő a szexuális életünk, tévedtek! Ha valami, hát az működött!... Elmentünk szakemberhez. Az ő családjában sajnos vannak szenvedélybetegek, a pszichiáter azt mondta, ő is az. Neki a hódítás adja azt az adrenalint, amit másnak az ital, a kártya... Most van egy "komoly" barátnője,szerintem pont olyan megvezethető, mint én voltam. Állítólag naponta szex, ennek ellenére társkeresőzik, ismerkedik...Ismer valaki még ilyet?

Szerintem a mai fogyasztói társadalomban nagy probléma ez.A hagyományos értékek devalválódnak, könnyű eldobni a társunkat, gyerekeinket, hiszen bármit megkaphatunk, tiszta lappal lehet indulni egy új kapcsolatnál.

Nem vagyok álszent: 23 év alatt engem is volt, aki megérintett. Én gyáva voltam, hogy megtegyem, féltem, hogy szerelembe esek, féltettem a közös életünket, a családomat, és az értékrendembe se fért bele.. sajnos egy idő után mindenki unja a másikat (mondom ezt úgy, hogy én "egyemberes", monogám vagyok). Én még kértem is őt, hogy ha megteszi, legyen tekintettel ránk, mivel járja az országot, oldja meg diszkréten, soha ne tudjam meg.Erre képtelen volt. Megtudtam az összeset, a fél várossal köszönőviszonyban lehetnék.

Hát...a kérdésre a válasz: szerintem van olyan ember, akinél bármit megtehetsz, bárhogyan is iparkodhatsz, félre fog lépni.És ez nemcsak férfi lehet, de úgy gondolom, az a gyakoribb.

2012. aug. 19. 18:58
Mindketten!
463. 537e413e9f (válaszként erre: 462. - Veronika27)
2012. aug. 19. 18:40

Van benne sok igazság!!!:-)) Férfiak agya általában úgy működik, hogy mekkora a mell méret, hogy néz ki és mit visel!...azonban, van az éremnek egy másik oldala...sajnos öregszik a férfi is és beragad ebben az állapotban akkor azt veszi észre egy idő után, hogy ő már nem is annyira sportos..nem is annyira fitt!...ha egyáltalán felismeri!


Ha valaki nem gondolkodik el azon, hogy mit is vár az élettől, akkor nagy gond van!

ha valaki 20 éves nem gondolkodik ezen, 30 éves...ajjaj élehetünk világban..hisz van rengeteg nő aki ránk kattan! 40..megéltem sok sok mindent...jó lenne, ha csak harminc lennék, akkor próbálkozzunk úgy! …..és megpróbáljuk és rájövünk, hogy éppen most jó, de meddig... csak addig a pillanatig, ameddig tart! Aztán telnek az évek bemagyarázzuk magunknak, hogy mi még baromi jók vagyunk..de a valóság egészen más!


Eljön az ötven... és gondolkodunk, talán de nem biztos! Na itt az igény most már?? Egy megbízható biztos kapcsolat, amikor nyugodtabb elengedhetjük a nőt, mivel tudjuk, hogy csak azért megy el, hogy jól érezze magát, de nem egy más férfival. Ehhez irtó nagy bizalom kell és csak nagyon kevés embernél létezik, de ha jön, akkor itt az út vége!


Lehet, hogy most sem fogjuk fel, hogy, mivel azt gondoljuk, hogy mi férfiak vagyunk, tehát rengeteg nő akad! Igen van... de olyan amilyet mi szeretnénk?? Ez itt a nagy kérdés! Mögöttünk rengeteg tapasztalat, csalódás és fájdalom bizalmatlanság, de képesek vagyunk hinni és bízni a másikban???? Ez a legnagyobb kérdés, hogy eldöntsük magunkban, mivel másképp nem megy!


..és utána 60...arról nem tudok mesélni, de majd mások talán megteszik!.-))

462. Veronika27 (válaszként erre: 460. - 635da491de)
2012. aug. 19. 18:20
Akkor meg kell mondani még a félrelépés előtt, hogy drágám, ez a helyzet. Nemde? Azt hittem, ez férfiaknál is világos!
2012. aug. 19. 14:39
senki
460. 635da491de (válaszként erre: 459. - D4a2436008)
2010. febr. 11. 09:53
Van olyan ember aki változatosságra vágyik, más hang, más illat, más mentalitás, más mellméret, két partner egyszerre, stb. Ezt hogy kaphatja meg otthon?
2010. febr. 11. 00:30
Megkell nezni,hogy a felrelepes miert fordult elo.Szerintem,ha mindenki megkapja otthon,amire vagyik,akkor nem tortenhet meg.
458. 635da491de (válaszként erre: 1. - T.panti)
2010. febr. 11. 00:26
A világ, a társadalom, illetve aki kitalálta hogy a megcsalás, félrelépés probléma, bűn, hogy hibást és felelőst kell keresni. A sok ember, aki elítél, kritizál, stb.
2010. febr. 10. 18:53
Szerintem az aki félrelép! Úgy gondolom nem máshoz kell menekülni, hanem a problémákat a párunkkal kell megbeszélni! Tehát a félrelépésért a félrelépő a hibás, a kapcsolati problémáért meg mind a 2 fél aki benne van a kapcsolatba, de arra meg nem a félrelépés a megoldás!!
456. pandi71
2010. febr. 10. 18:47
Mindenki.
455. 76f22ac1f5 (válaszként erre: 444. - Cde569c9a1)
2009. okt. 10. 09:22

Annyi , de annyi kérdés kavarog a fejemben .

De tudom , érzem , hogy lépnem kell , mert fiatalabb már én sem leszek :(

454. jazzpop (válaszként erre: 445. - Cde569c9a1)
2009. okt. 9. 02:22
Hasonlóan érzek én is:össz-vissz volt vagy 8 fickóhoz közöm,lassan 13 év alatt 2 hosszú kapcsolat,mindig hűségesnek hittem magam,és becsületesnek!Hát,szükség törvényt bont!Nincs lelkiismeret-furdalásom,és simán beszélgetek a párommal,igaz,szex nincs,ölelgetés is csak ha ő bújik,ill. sűrűn hangoztatom,hogy hamarosan lépnie kell.Nem vagyunk házasok,gyerek nincs,közös vagyon se sok-és mégis nehéz!De már nagyon várom a végét,minden tőlem telhetőt megteszek,hogy normálisan váljunk el,csak piszok hosszú a folyamat(anyagiak).Mennie kell és kész!
453. jazzpop (válaszként erre: 445. - Cde569c9a1)
2009. okt. 9. 02:12
Ja,én sem merem bevallani..még!SKORPIÓ!!!
452. jazzpop (válaszként erre: 451. - Cde569c9a1)
2009. okt. 9. 02:10
Akkor azért te meg akarod menteni a házasságod?Nem lettezek szerelmesek a szeretőddel?Nálam ez is bejátszik...
451. cde569c9a1 (válaszként erre: 450. - Platty666)
2009. okt. 8. 21:32
Nincs egyáltalámn kezdeményező kedv nálunk...Illetve nála. Mert nálam lenne épp ez a baj.- hogy csak nekem van már az utóbbi pár évben. Persze amíg kicsi volt a gyerek, fel se tűnt. Nme tudnám megmondani mikor kezdődött a probléma.. De az utóbbi években...kétségbe vagyok esve. Mit tegyek...
450. platty666 (válaszként erre: 449. - Cde569c9a1)
2009. okt. 8. 21:12
Kösz, most 51 leszek. Nem ez a fontos! Azt akartam mondani, hogy akkor, amikor azt hittem, a férjen a testi állapota miatt nem tud teljesíteni - akkor újjáéledt! 62 múlt. Mert én újjászülettem. Elhittem, hogy még nem vagyok öreg. Ettől ő is elhitte, hogy van még élnivalónk ebben az életben. Azt mondom, minden 30 évesnek meg kellen ismernie a felszabadultság érzését, hogy ne ebben a korban kelljen ráébrednie, mit hagyott ki. Igen, mindenkinek EGY élete van! És azzal kell kezdenie valamit! Sokat segít egy jó pszichológus vagy terapeuta. Ha megakadtatok, segíthetek, de a Mester mindenkiben benne van!
449. cde569c9a1 (válaszként erre: 448. - Cde569c9a1)
2009. okt. 8. 21:01
Bocsi az életkorod elírtam.- bár ez teljesen lényegtelen. A lényeg hogy boldog vagy és ÉLSZ.
448. cde569c9a1 (válaszként erre: 447. - Platty666)
2009. okt. 8. 20:59

Ez igen, most mondjam azt hogy irigyellek? Egyik barátnőm mondta, hogy a férjem biztos nagy lepedő akrobata, (mert másokat azért könnyen megtéveszt a kigyúrt külseje)meg hogy el tudja képzelni, hogy pörget az ágyon meg minden...Elég bizalmas a kapcsolatunk. A fiai a keresztfiaim, de még neki sem mertem bevallani hogy mennyire nem így van ez...

Tökjó lehet hogy 49 évesen ennyire élsz...én meg csak szeretnék. egyelőre...

447. platty666 (válaszként erre: 446. - Cde569c9a1)
2009. okt. 8. 19:44

Kedves Arabave! Teljesen megértelek. Én 30 éves kapcsolatomat akartam újjáéleszteni éppen emiatt, és SIKERÜLT! Kívánom, hogy Neked és minden sorstársnak megadassék. A történet, dióhéjban:

A férjemmel nem szerelemből házasodtunk, neki én a 2. felesége vagyok. Én inkább támaszt kerestem, apa-pótlékot (mint utólag kiderült), eleinte szép volt az önállóság, az istennó-érzés... aztán kezdődtek a bajok. Ellaposodott a kapcsolatunk, szerelemes lettem másba, szeretőm lett, stb. Végül másodszor is megérintett egy érzés és akkor úgy döntöttem, mellette akarok maradni. A férjemnek volt 2 infarktusa és egy by-pass műtétje. Ezzel magyaráztam a szexuális életünk kimaradását. De én még nem érzem magam öregnek! A fellángolásom, 49 évesen, azt mutatta, vágyom valamire, amit nem kapok meg. A pszichológust azzal kerestem meg, szeretném helyrehozni a házasságomat. Sokmindenre fény derült a terápia során, végül arra jutottunk, keressek más kapcsolatot a testi vágy levezetésére. És mi történt? Amikor megemlítettem a férjemnek - aki 3-4 éve nem elégített ki - hogy nekem még vannak vágyaim, és ha vele nem, hát majd mással - na, ekkor elkezdődött egy új korszak - mintha visszarepültünk volna 20 évet - napi többszöri együttlét, kielégít és én is mindent megteszek neki gyönyörből, fenntartások nélkül. Segített a házipatika.com oldal tanácsadása is, és rájöttem, tényleg két dolog az alap: én engedjem el magam és ő tarsa vissza magát. Ezt ott részletesen leírják. Nagyon drukkolok, hogy minden nő megtapasztalja ezt a beteljesülést! Sok sikert!

2009. okt. 8. 17:51

Dühít is, mert egyébként nekünk jó volt a szexuális életünk, már ameddig volt...és nem értem neki miért nem hiányzik...most sokan arra gondolnak, hogy van valakije és azért nem...de ezt nem hiszem. És néha egész éjjel úgy szorít magához...mégsem történik semmi. Volt egy időszak, amikor szó szerint kurvának éreztem magam, mert ha akartam valamit, azért nekem tenni kellett hogy egyáltalán megmozduljon. Meguntam. Utáltam magam. Bevetettem még a szexi fehérneműket is, de észre se vette...várta a jó pihe-puha ágy. Meg a tv maci.

Én meg sírva, egyedül aludtam el.

Elég volt.

Pedig nem vagyok egy lerobbant konyhalány, akit már nem lehet kívánni...

445. cde569c9a1 (válaszként erre: 426. - Jazzpop)
2009. okt. 8. 17:25

Annyiból más a helyzetem, hogy az én férjem még féltékeny is és biztos hogy hatalmas cirkusz kerekedne belőle ha kiderülne, úgy hogy én titkolni kényszerülök- pedig nehéz a szám szélén megbúvó kis mosolyt eltitkolni, és azt a lebegős boldogságot amit érzek:-))

Régebben azt hittem, hogy jól nevelt, szerény kis feleség leszek, aki tökéletesen szeplőtelen meg minden. De nem . Szenvedélyes vagyok, és ravasz.

Csak sajnos másnak kell megmutatnom azt, hogy mennyire... De nem is sajnos- persze jó volna ha mindezt a férjemmel élhetném át...de most annyira nőnek érzem magam, ahogy már régen nem, és 32 évesen még nem gondolom úgy, hogy cölibátust kellene fogadnom csak azért, mert ő mindig fáradt, meg nincs kedve, meg stb...

444. cde569c9a1 (válaszként erre: 431. - 76f22ac1f5)
2009. okt. 8. 16:39

Félelmetes hogy egy szemernyi megbánás sincs bennem, miközben 11 éves házasság és 15 év hűség áll mögöttem...de ez van.

Boldog vagyok hogy mertem életemben először csak magamért tenni (megtenni) valamit, nem a családért, nem a gyerekért, nem bármi más ügyből, meg mert kötelesség, meg úgy illik...


És megteszem újból:-)) szóval ne halogasd sokáig mert másfél év pont elég türelem.

Én is hittem amikor borult a bili, veszekedések alkalmával, hogy megváltozik valami, de semmi sem történt.

443. agis
2009. okt. 8. 16:35
Szerintem mindkét fél, ki ennyire, ki annyira... (most a topicindító kérdésre válaszoltam)
442. cde569c9a1 (válaszként erre: 428. - 76f22ac1f5)
2009. okt. 8. 16:34
JÉZUSOM kezdem azt hinni hogy az én problémám lassan egyetemes nagyságrendű...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook