Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kezdjük együtt Húsvét után-KEDDEN!!!!! fórum

Kezdjük együtt Húsvét után-KEDDEN!!!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
109. doboseva (válaszként erre: 104. - Pimpi3)
2008. márc. 29. 09:43
gratulálok!!!!!!
2008. márc. 29. 09:42

Na megvolt az ünnepi vacsi! Hát nem volt egyszerű eset! Egy lovagi étteremben voltunk, ami nagyon klasz volt, de a középkorban még nem volt fitness menü :-) úgyhogy amit rendeltem abból csak a husit és a salit ettem meg, és nem kértem desszertet!! Annyi kaját kaptunk hgy még haza is hoztunk belőle, megvan mára az ebéd a férjemnek. Én persze csak valami könnyűt!

Jó az idő, irány ki a szabadba! Megyek futni! Ki tart velem?

107. timi,, (válaszként erre: 106. - Pimpi3)
2008. márc. 29. 07:03
Az nagyon jó a 4 kiló!!!Reméljük mindenkinek sikerül elérni amit akar!!
106. pimpi3 (válaszként erre: 105. - 4916977221)
2008. márc. 28. 21:20
Köszi,ezeket megnézem holnap!
105. 4916977221 (válaszként erre: 103. - Pimpi3)
2008. márc. 28. 20:59

Amaranthot én is ettem. A natúrboltban biztosan van natúr buláta, vagy puffasztott bioköles, az is jó rágcsa helyett. Elég jól telítenek is.

Sok sikert!

104. pimpi3
2008. márc. 28. 20:57
Képzeljétek,ma megmértem magam ott ahol elösször!11.-e óta 4 kilot fogytam !Tudom,hogy mások többet fogynak,de én ennek is nagyon örülök!
103. pimpi3 (válaszként erre: 102. - 4916977221)
2008. márc. 28. 20:47
Ma megoint megnéztem a dm-be!Barnás szine volt és telivolt kokusszal!És sajna cukor is van benne!Másfajta nem volt megint!Holnap megnézem a naturába is,mert kéne valami rágcsa!Ma vettem viszont 199ft-ért amaranth-ot!Ez a neve,valami puffasztott bogyokbol áll!Nagyon fini volt és elmult az egész napi éségérzetem!
102. 4916977221 (válaszként erre: 85. - Pimpi3)
2008. márc. 28. 20:18
Van csokis és cukros buláta is. De van teljesen natúr. Eléggé eltelít. Hogy finom-e? Már megszoktam, sőt mostmár szeretem is.
2008. márc. 28. 18:35

Sziasztok!

Noémi, jó munkát!

Sajna nekem ez a munkaterápia nem jön be. Ilyenkor hullafáradtan este jól bepótolom, amit napközben nem tudok megenni:-)

Szóval jól telt a mai nap, de még veszélyzónában vagyok. Éjjel tanulnom kell a vizsgára és ilyenkor, főleg hogy egyedül vagyok itthon, nagyon elvetemült dolgokat tudok művelni:-(

100. Nono84
2008. márc. 28. 16:24

Jó szórakozást! És gratu a Párodnak.....


Kitartás, de Igaza van Pumanyuszinak, nagyon finomak a grilezett, párolt ételek is, finom tavaszi salátával. Csak a jó éttermekben mindig van finom desszert is.....én ilynekor tejes kávézni szoktam édesítőszerrel. Én nagyon szeretem és az nem akkora bűnőzés....:)))

99. doboseva (válaszként erre: 98. - PumaNyuszi)
2008. márc. 28. 16:04
Köszi, úgy lesz! :-)
98. PumaNyuszi (válaszként erre: 97. - Doboseva)
2008. márc. 28. 16:01
Rendelj száraz pezsit grillezet husit salival, vagy halat és nem lesz semmi baj :)
2008. márc. 28. 15:05

Veszélyben van a diétám! Férjem sikeresen levizsgázott és este elmegyünk megünnepelni. De gondolni fogok rátok és csak valami könnyűt fogok enni megigérem!!! :-)

Nem hagyhatom cserben a sorstársaimat, ha már együtt kezdtük csináljuk tovább együtt!!

96. Nono84
2008. márc. 28. 11:41

Ja még annyit szeretnék, hogy én a mozgásra esküszök....


Karatéztam 6 évig (kockás has...jajj sajna rég volt) hastáncoltam 3 évig, és most lassna 1 éve a tárastánc. nem vagyok vékony, de a mozgástól a bőrőm feszes és a tánctól (elég széles a csípőm) de a derekam keskeny....ez főleg a hastánctól van.


Én mindig jobabn szerettem a zenés, táncos dolgokat, mint az aerobicot...de ugye kinek mi tetszik.


Csak a tánctól is ment le pár kg.....de ami fontos szebb lett a bőrőm, jobb lett a kedvem, a közérzetem, megy a lépcsőzés, nem fáj a hátam......


De vallom mindnekinek meg kell találni a saját "sportját" mert én pl szobabiciklitől begolyóznék, valaki meg arra esküszik (pl. a Barátnőm:))

95. Nono84
2008. márc. 28. 10:42

Horgászni az én Párom is szeret.......de mivel gyerek korban táncolt ezért most is rávehető volt, bár vannak napok mikor otthon maradna, de nem engedem, annyira kikapcsol és feltölt a tánc. És Őt is csak nehezen indul, bár bevallom néha én is , de utána oylan jó:))


A Nővérem párja sem szeretne táncolni, ezért a Nővérem az Iringóhoz Lady Dance re jár........itt nem kell pár...most salsázni tanulnak....:) (bár nem tudom mennyi baj ha a táncstúdio Százhalombattán van :((((

94. pimpi3 (válaszként erre: 92. - Nono84)
2008. márc. 28. 10:34
Sajna az én uramat nem lehet ilyesmire rávenni!Csak a horgászat édekli!Most értem el nagynehezen,hogy mig én v tornázok ö usszon kicsit a gyerekekkel!
93. Nono84
2008. márc. 28. 10:33

Legjobb diéta: ÉPÍTKEZÉS...:)


De nem egészséges :( tegnap alig ettem pár falatot, este egy kis képoszta salátát az Anyós jelöltemnél és ennyi.....


Sajna a héten nincs tánc és még jövőhét hétfőn sem.......jó lenne otthon táncolni, de a dobozoktól pofára esek :((((


Helyette ma kipakoljuk a kamrát és holnap lehordjuk az össze cuccot az emeletről :)))

92. Nono84 (válaszként erre: 81. - Erika0313)
2008. márc. 28. 10:32

Szia!


Südi iringóhoz járunk, társastáncra.....:) Esküvő miatt indult, most meg hobby lett és a kedvenc tevékenységünk :) És tudunk együtt táncolni is...széepn.....imádom...

91. Nono84
2008. márc. 28. 10:21

Ne haragudj h megbántottalak, nem ez volt a célom és nem a számon kérés...semmi közöm hozzá, csak a naracsbőr után nézelődtem és atlűltam ezt, én nem értettem, az összefüggést (műtét stb) világossá vált.


Nagyon sajnálom h új forumot kezdtél....mert örültem h itt vagy velünk.


Igaz, a tócsni nem diétás....de a 90 naposba beilleszthető...egyébként......de nem akakrom magam kivágni,építkezünk...stb, egyszerűen nem tudtam belevágni a diétába......de mivel enni sinc sidőm így is fogyok....csak nem normélis módón:)


a tánc szuper és az elején sem volt nehéz, mert nem ugri bugri (mondjuk most már hogy tanulunk jive-ozni) igen.......:) de nagyon szetetjük és szuper aközérzetünk és a mozgás élménye ugye:)))


Noémi :)

90. Nono84 (válaszként erre: 80. - PumaNyuszi)
2008. márc. 28. 10:13
Fére értesz, ne viccelj, örülök h itt vagy és KÖSZÖNÖM A TANÁCSOKAT!!!! Egyszerűen néztem az oldalát azoknak akik itt vannak és érdekelt h a naracsbőr ellen én mit tudok tenni vagy mit ajánalsz és találtma ezt én nem értettem. mert én uyg érteleztem hogy te most 53 vagy és csak atnácsot adsz, azt nem h most csinalod.....egy szó mint száz sztem jó a diétád, én is csinalni fogo......és marad itt velünk mert színesíted a forumot :)))))
89. pimpi3
2008. márc. 28. 08:17

Sziasztok Lányok!

Látom tegnap mindenknél sikeres nap volt!

Sajna én elég kivános voltam,de nem bünöztem!Csak nehéz volt!Elvoltam sétálni vagy 2 órát,de nem tornáztam!Majd ma,ha lesz elég eröm hozzá!Kicsit nyügi vagyok!

Nektek viszont szép és kitartó napot kivánok!

2008. márc. 28. 08:12

Én ha ennék valamit, akkor általában iszok egy kakaót (édesítővel). Meg van itthon diabetikus kenyér, alma, sajt, diétás szörp, joghurt stb. Tegnap vettem Norbis kalácsot féláron. Ma lejár a szavija, de addig csinálok belőle somlóit. Itt a Hoxán a receptek közt találtam egy Norbis somlói receptet. Igaz, ahhoz piskótát kellene sütni zabkorpából, de én annak nem állok neki. Megcsinálom a kaláccsal, szerintem finom lesz. Múltkor vettem Norbis sós kockát is. Olyan, mint a sós stangli, csak kockákra van darabolva, tele van szezámmaggal és lenmaggal és nagyon-nagyon finom. Mondjuk drága, de be lehet osztani pár napra nasinak.


Amúgy nem vagyok Norbi-mániás, de sok jó terméke van szerintem. Bár a kalácsot magában nem szívesen enném, mert annyira azért nem fini.


Tegnapi napom sikeresnek mondható kajálás-ügyileg. Nem vacsiztam, mert este elaludtam szoptatás közben, utána meg már nem volt kedvem.

87. timi,,
2008. márc. 28. 06:53

Jó reggelt!

Én is sikeresen túléltem a tegnapot!!!!:)Igy kell ezt csinálni!Mondjuk csak hulahoppozni 10 percet sikerült,,de ma ugyis megyek tornázni!

Szép napot nektek!!!Zsírfalóknak meg jó munkát!!:)

86. mse79
2008. márc. 28. 06:34

Jó reggelt kívánok mindenkinek!:)


A tegnapi napot is sikerült túlélnem, nem bűnöztem semmivel, csakhát sajnos az este nagyon kritikus volt, de eltelt.

Tornáztam tegnap is, elkezdeni nagyon nehezen szánom rá magam, de 10perc után belejövök, aztán meg olyan jó érzés hogy aznap is megcsináltam.

85. pimpi3 (válaszként erre: 84. - 4916977221)
2008. márc. 27. 22:09
Köszi,de ha egyszer eszem valamit amikor már nemszabad akkor nem birom többet ki!Tényleg,néztem ezt a bulátákat a dm.be!Finomak ezek?De az volt ráírva,hogy cukros is!
84. 4916977221 (válaszként erre: 83. - Pimpi3)
2008. márc. 27. 21:39
Ha így estefelé nagyon rámjön a kajálhatnék, akkor megeszem egy maroknyi biobulátát és megiszom rá egy pohár meleg teát. Általában segít.
83. pimpi3
2008. márc. 27. 20:16
Én nemtudom mi van velem de ugy ennék valamit!:((
82. PumaNyuszi (válaszként erre: 68. - 4916977221)
2008. márc. 27. 19:06

Szia!

A diétámat megtalálod a Pumanyuszi sikerdiétája kezdetű fórumom 2. hozzászólásában és be is kapcsolódhatsz a fórum életébe ha szeretnél. Szívesen látnálak téged is. :)

Üdv:Timi

81. erika0313 (válaszként erre: 76. - Nono84)
2008. márc. 27. 18:55

szia!


Hol táncoltok?

2008. márc. 27. 17:37
Tehát még egyszer: elnézést Nono, remélem nincs harag, nem a fórumodról szerettelek volna kitúrni, csak egyszerűen túl sokan kértek hogy segítsek aminek nagyon örülök, de nem lehet fórum nélkül több tucat emberrel tartani a kapcsolatot, de kicsit eltúloztam az itteni karakterszámokat. Remélem a te diétád is sikeres lesz, sok sikert kívánok hozzá. Aki pedig úgy érzi, hogy az én módszeremmel próbálkozik szívesen látom immár a saját fórumomon :). Még egyszer bocsika
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook