Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kezdi vki velem a 90 napos diétát jún.22-től? fórum

Kezdi vki velem a 90 napos diétát jún.22-től? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
131. trixi.... (válaszként erre: 128. - Gabicsa)
2009. jún. 23. 10:50

mi minden van benne?? sok e betűs sz.r :-))))

de most ezt is lehet mert ugye mindenről nem lehet lemondani

2009. jún. 23. 10:46

:-))))

ez igen le lettél figyel ve :-DDD


ciromtortát ide is kűldhetsz de csak minuszosat :-)) és köszönjük a lelkesítő szavakat :-)

129. Setna (válaszként erre: 125. - Gabicsa)
2009. jún. 23. 10:24

ANYAAAAAAAA! Mit keres egyáltalán nálad a gépem??!! A fiúknak hagytam otthon, mert nekik ugye nincs irodai, erre te kalózkodsz vele a központiról letiltott iwiw-en meg youtube-on? Nagggggyon nem szép ám, küldök is mindjárt galambpostával pár tálca citromtortát.


És elnézést, hogy csak úgy belefecsegtem a fórumba, csodás karcsúsodást és rengeteg kitartást mindegyőtöknek, és tartsátok a lelket az anyukámban is, köszi :-)

128. Gabicsa (válaszként erre: 126. - Trixi....)
2009. jún. 23. 10:19
Szerintem nincs komoly akadálya, de nézd meg azért, mi minden van abban a kockában, biztos, ami biztos.
2009. jún. 23. 10:16

öregem mennem kell rakodni mert seggberug az uram.még a kajának sem álltam neki.


én asszem ma lecsós rizst eszek . meg este is mert azt olvastam hogy ugyan azt kéne enni ebédre mint vacsira

126. trixi.... (válaszként erre: 124. - Setna)
2009. jún. 23. 10:15

ok de gyümölsöt sem szabad mindíg enni csak reggel nem??

A másik ami most felötlött bennem hogy levest (kockából zöldséggel nem lehet minden nap enni?

125. Gabicsa
2009. jún. 23. 10:09
Jaj, a lányom nem lépett ki a laptopon, automatikusan nála jelentkeztem be, most hogy átjöttem ide az irodából. Persze, hogy ő is hoxás, családi vonás... ki más csábított volna ide :-)
124. Setna (válaszként erre: 123. - Trixi....)
2009. jún. 23. 10:06

Nyugodtság van, Trixi, hidd el, elég éhes vagyok - lehet, hogy este lesz egy kis zöldfűszeres uborkasaláta is ;-)

Nem lenne rossz most egy kicsi a lányom életmódjából... A gyereknek egyszerűen nincs éhségérzete.

"Mit ettél ma?"

"Öööö... asszem még semmit..."

"Akkor tegnap?"

"Tegnap elfelejtettem enni, ja de, volt egy paradicsom!" (És ráadásul a paradicsomnak csak a belsejét szívogatja ki... hogy jöhetett belőlem egy ilyen gyerek?)

Bár nekem lennének most olyan gondjaim, hogy napokra elfelejtek enni. De szerintem ahogy átállunk erre az életmódra, idővel biztos könnyebb lesz. Viszont örüljünk annak, hogy épp nyáron vágtunk bele! Ha már nem bírunk az éhséggel, ott az a rengeteg fincsi gyümölcs alig valami kis kalóriatartalommal. Hát most őszintén, nem mi vagyunk a legszerencsésebbek a világon? :-)

123. trixi.... (válaszként erre: 122. - Gabicsa)
2009. jún. 23. 09:52

hát ha ennyi tényxleg a napi adagod akkor tényleg le fogsz adni 20 kg-ot!


Anyám 1 kukorica meg este pattogatott

én egy banánt ettem meg most,meg eszek még dinnyét is mert mindjárt éhenhalok :-)

122. Gabicsa
2009. jún. 23. 09:42

Sziasztok,

már túl vagyok két szem sárgabarackon, de hogy ennek a frissen kifőtt kukoricának milyen isteni illata volt reggel - remélem, ott lesz még a hűtőben, mikor ebédidőben érte megyek, különben megtépem a kedves kollégáimat :-)

És annyira ráálltam mára erre a kukorica-témára, hogy a vacsorám pattogatott tejfölös-fokhagymás kukorica lesz, egész potosan a zacskó harmada - ég áldja a fiaimat, amiért itt vannak nekem, ha nekik is fogukra való az illető étel, nem hagynak nekem annyit, hogy elhízhatnék tőle...

Sok sikert mindegyőtöknek a mai naphoz is.

121. kozmaedo (válaszként erre: 120. - Trixi....)
2009. jún. 23. 08:24

sztem lehet, na én meg ettem a reggelim. Ismét cseresznye volt.

Az ebédem rakott káposzta lesz.

120. trixi.... (válaszként erre: 118. - Hanata)
2009. jún. 23. 08:11

reggeli kávémhoz én is teszek cukrot meg tejet is.



nem írtátok lehet úgy is enni szerintetek hogy délbe krumpli este rizs?

119. trixi.... (válaszként erre: 113. - Gabicsa)
2009. jún. 23. 08:10

:-)) igen én is így gondoltam

akkor az nap azt eszem -))) a nagymamám csinált sokszor nekem mikor kicsi voltam mert imádtam -))

ők még azért ették mert más nem volt én meg azért mert imádtam :-)))))

118. Hanata (válaszként erre: 115. - C2f8e79cdf)
2009. jún. 23. 07:43
Én a kávémat továbbra is cukorral iszom, tegnap megpróbáltam cukor nélkül, a férjem enyhén szólva is kiröhögött, mert olyan szép pofákat vágtam az első korty után, úgyhogy ebból nem engedek!
117. Hanata (válaszként erre: 110. - Trixi....)
2009. jún. 23. 07:41
Szerintem lehet, mert ha jól tudom, a hagyma semleges, azt bármikor eheted, a kukorica pedig egyértelműen tök jó. Én eddig rízsre gondoltam, de a főtt krumplit magában is nagyon szeretem, lehet ma ez lesz!
116. c2f8e79cdf (válaszként erre: 115. - C2f8e79cdf)
2009. jún. 23. 07:28
További szép napot mindenkinek,nekem sajna most mennem kell.
115. c2f8e79cdf (válaszként erre: 114. - Gabicsa)
2009. jún. 23. 07:14

Jó reggelt mindenkinek!

A joghurt tegnap nagyon jól esett,még nem volt késő,amikor bűnöztem vele.

Most iszom a reggeli kávémat.Ti meg tudjátok inni teljesen cukor nélkül? A zöldteámat megiszom minden további nélkül,de a kávémat....Igaz csak reggel iszom,az is koffeinmentes,de kell beletennem egy pici cukrot.

114. Gabicsa
2009. jún. 23. 00:11

És majdnem elfelejtettem:


TÚL VAGYUNK AZ ELSŐ NAPON, LÁNYOK!

Megy a gratuláció mindenkinek. Tessék ilyen ügyesen ezután is!

113. Gabicsa (válaszként erre: 110. - Trixi....)
2009. jún. 23. 00:08
Igen, a kukorica tökéletes a keményítőnapra, mert ahogy az a borsó, bab, lencse esetében is igaz, úgy a kukorica is hiába zöldség, minden napra mégsem ajánlják, hanem elsősorban a keményítősre. Jó étvágyat hozzá :-)
112. Gabicsa (válaszként erre: 111. - C2f8e79cdf)
2009. jún. 23. 00:05
Ejnye-bejnye! VAGY Egészségedre! - attól függően, hogy érzed magad a joghurt után :-)
111. c2f8e79cdf (válaszként erre: 110. - Trixi....)
2009. jún. 22. 21:56
A kukorica,meg a hagyma is zöldség.Lehet.Nem mondtátok,hogy nem ehetem meg a kis joghurtocskámat,úgyhogy megettem.
2009. jún. 22. 21:29
az jutott eszembe hogy én gyerekkoromba nagyon szerettem a kukorica kását pirított hagymával.szerintetek lehet ezt enni keményítő naspon?
109. trixi.... (válaszként erre: 106. - Gabicsa)
2009. jún. 22. 21:18

én szoktam menni sétálni meg biciklizni de már 3 napja esik :-( igaz ennek ellenére ma elsétáltam boltba a legtávolabbiba :-) úgyhogy 3 km-er meg volt.


Ettem húst amit délbe meg egyx fél kiflit.de nem nagyon kívántam ugyan azt amit ebédre.


tényleg muszály ua. enni este mint délbe? pl ha holnap ebédre krumplit eszek estére nem ehetek rizst?

108. Hanata
2009. jún. 22. 20:57
Látom,nem csak az én szemem előtt lebeg ott folyamatosan a kisördög!! Én ma mozogni fogok, ha ágyba dugtam a kis szülinapost(ellenálltam minden falatnak), akkor Norbi-zom kicsit. Holnap én is rízs fogok rízzsel enni!
2009. jún. 22. 19:09
Sziasztok.Amint hazaértem a munkából,olyan éhes voltam, már a szemem is kopogott,de komolyan.Az előbb ettem meg a vacsimat.Szerintetek még elalvás előtt megehetnék egy icipici joghortocskát?
106. Gabicsa
2009. jún. 22. 17:38

Jaj, brokkolis rizs máris törölve, legidősebb fiam megérkezett egy kosárnyi csöves kukoricával, úgyhogy egyértelmű, mi lesz a holnapi menü :-)


Sajnálom, Trixim, de én úgy tudom, ha nincs gyümölcsnap, akkor dél előtt egy órával lehet utoljára gyümölcsözni. De emiatt ne aggódj, hűtsd csak be holnap reggelre, meglátod, milyen jól esik majd.

Ja meg mozognom is kéne, mert egyelőre csak az eső elől rohanást írhatnám be a mai napra. Ti sportoltok valamit a diéta mellett?

105. trixi.... (válaszként erre: 104. - Gabicsa)
2009. jún. 22. 17:01

asszem.!! ha oldalra fordulunk észre se vesznek minket :-))


gyümit nem lehet este enni? úgy ennék ananászt...

holnap én is rizst eszek.nekik meg sütök hozzá halrudat

104. Gabicsa
2009. jún. 22. 16:52

Köszi a biztatást, lányok. Vacsira ott a kefírem egy kis fokhagymával és uborkával... hé, ez már majdnem tzatziki saláta! És szerintem most már rendben is lesz a mai nap.

Viszont lejárt a szabim, holnap már munka, megyek is előre megcsinálni a brokkolis rizottómat. Sok sikert mindenkinek, csak keményen! Jó kis csapat lesz belőlünk, és ráadásul 90 nap múlva milyen karcsú is :-)

103. Hanata
2009. jún. 22. 16:44
Ki mit főz holnap? Valami olyat kellene kitalálnom, amit a család is ehet!
102. Hanata
2009. jún. 22. 16:43
Hüha, rengetegt írtatok ma. Megmondom őszintén, egy fél szelet félbarna kenyérrel bűnöztem az ebédnél, de azóta cak víz, estére meg egy joghurt, büntetésből. Most megyek megetetni a fiamat, majd iszom előtte sok vizet! KITARTÁS!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook