Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kezdi vki velem a 90 napos diétát jún.22-től? fórum

Kezdi vki velem a 90 napos diétát jún.22-től? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2009. júl. 7. 14:19

Sziasztok!


Én ma tartok a 7.napnál, júlus 1-én kezdtem eddig nem bűnöztem, rengeteget iszok, 6 után nem eszek és próbálok a kalóriára is figyelni.

Eddig 4kg ment le, de jó kövér vagyok(171 cm, 88,3 kg), van miből fogyni.

250. Noniusz
2009. júl. 7. 12:48

Szia!

Tegnap gyüminapom volt,ma mérlegeltem.Elég könnyen betartható ez a diéta,szerintem.Most 81.9kg vagyok,jún 20.-án kezdtem 84.7-ről.

Nekem lassabban megy a fogyás,mint nektek :(.

Pedig 1*bűnöztem csak...

249. Hanata
2009. júl. 7. 12:27
Sziasztok! Én is itt vagyok ám! Én eddig 4-et fogytam, ki hogy bírja?
248. Noniusz (válaszként erre: 247. - Gabicsa)
2009. júl. 3. 18:08

Hogy a fe..be csináltad ?

Nekem azóta durván 3 kg ment le.

Akkor pláne ügyi voltál !!!

247. Gabicsa (válaszként erre: 246. - Noniusz)
2009. júl. 3. 16:32
22-én kezdtem én is, a fórum indulásakor. Kíváncsi vagyok, mennyi lesz a végére, még vagy tíz nem ártana...
246. Noniusz (válaszként erre: 245. - Gabicsa)
2009. júl. 2. 17:53

De jó Neked !!! Gratulálok !

Menni idő alatt fogytad le ?

245. Gabicsa
2009. júl. 2. 17:30

Sziasztok,

megvagyok ahogy a diétám is, csak gondok voltak az internetes szervízelőinkkel. Csak hamar beköszöntem, és most nekiállok, hogy visszaolvassam, mi történt veletek. Nekem eddig majdnem öt kiló ment le, jót is tett az önbizalmamnak :-)

244. Noniusz (válaszként erre: 243. - Hanata)
2009. júl. 2. 13:23

Dehogy haragszom!!!

Néha belekeveredek én is... :)

Nem késő,mert ma van a gyümi napom,holnap mérlegelek. Nem tudom,miért ilyen üres ez a fórum,pedig biztos sokan használják ezt a diétát...

Én próbálom betartani,nagyon elhatároztam hogy lefogyok !!!

Remélem,csatlakoznak majd mások is...

243. Hanata (válaszként erre: 241. - Noniusz)
2009. júl. 1. 22:39

Még egyszer ne haragudj, hogy kicsit félreinformáltlak, nem volt szándékos!!!

SAzeinted mindenki feladta? Sehol senki rajtunk kívül. Kisebb bűnözésekkel én csinálom!!!!

242. Hanata
2009. júl. 1. 22:38
Jaj, ne haragudj, összekevertem a keményítő nappal, remélem nem késő!!!!
241. Noniusz (válaszként erre: 240. - Hanata)
2009. júl. 1. 19:59

Köszi,ez jó ötlet!

De akkor én nem vagyok tisztában azzal,mit,mikor ehetek...

Azt hittem,a burgonyát a szénhidrát napon ehetem.

És akkor a rizst ?

240. Hanata (válaszként erre: 238. - Noniusz)
2009. jún. 30. 17:51
Próbáld meg a rakott krumplit! Én ilyenkor egy kis paradicsommal meg gombával szoktam összesütni a héjastól összeszelt krumplit egy jénaiban! Sóval, borssal és zöld fűszerekkel, hogy ne legyen olyan száraz, egy kis olivát tegyél rá!
2009. jún. 30. 07:41
sziasztok! Én abbahagytam, ahogy az edzőm meghallotta, egyből kiadta hogy azonnal hagyjam abba, napi mozgás mellett a szervezetnek szüksége van a fehérjére. Szóval hallgatok rá.
238. Noniusz
2009. jún. 29. 15:31

NAGYON BOLDOG vagyok !!!!!!!!

Tudom hogy kevés,de elindult!!!!!!

Kereken 1kg-ot fogytam a két gyüminap között...:)

Szeretném megkérdezni Tőletek,mit esztek a keményítős napon? Nagyon szenvedek aznap,mert refluxos a gyomrom van nyelőcsősérvem is,s nagyon nem tesz jót neki a sok hüvelyes étel.

Kérlek segítsetek ebben!

Köszönöm.

237. Hanata
2009. jún. 29. 07:48
Most veszem cak észre, hogy ma gyümölcsnap lesz, legalább nem üli meg a gyomromat az ebéd! :) Szép napot mindenkinek!
236. Gabicsa (válaszként erre: 235. - Noniusz)
2009. jún. 29. 00:52

Szia, a drukk természetesen megy, talán oda is ér reggelig, mire méred magad :-)

Na én meg úgy tele lettem azzal a ma esti összesen négy kanál tojásos nokedlivel (valószínűleg mostanra kezd beszűkülni a gyomrom, azért bírok csak ilyen röhejesen keveset enni), hogy most egyelőre még elképzelhetetlennek tűnik, hogy én akár egyetlen szem meggyet is le bírjak nyelni a holnapi gyümölcsnapon. De majd elválik reggel. Kitartást mindenkinek az új héthez!

235. Noniusz
2009. jún. 28. 21:39

Nem vágyom extrém eredményre...csak egy kicsit...csak egy kilócskát, hogy adjon további lendületet,kitartást.Nagyon elszántam magam,le akarok fogyni!!!!

De az embernek muszáj,hogy kapjon valami visszaigazolást a testétől /mérlegtől /

Drukkoljatok,holnap reggel mérlegelek !!!

234. Hanata (válaszként erre: 233. - Noniusz)
2009. jún. 28. 20:24
Viszont! Én sem fogytam pár nap alatt kilókat, igaz, majdnem minden nap bűnöztem kicsit!
233. Noniusz
2009. jún. 28. 12:08

Ma gyüminapom van, tegnap sajnos vétkeztem!!!

Most először.Mákos sütit /rétest/ kaptunk,s nem bírtam ellenállni...,minden el tudok utasítani,de a mákosat nem...hát ettem. :(

Remélem,a holnapi mérlegelésen ez nem látszik majd.

Bár,azok a 10-20 dkg-ok,amiket eddig fogytam,viccesek...:(

Max,most 2 dkg-ot fogyok :).

Kellemes vasárnapot mindenkinek!

232. Hanata (válaszként erre: 231. - Gabicsa)
2009. jún. 27. 20:38
Én eddig csak egy kilót fogytam, vagy már egy kilót, nem is tudom, de nem adom fel! Holnap nem tudom mi lesz, szénhidrát nap, lesz bajom vele, mert a vasárnap nálunk nem egy tésztás nap, de majd valamit még kitalálok!
231. Gabicsa
2009. jún. 27. 17:58

Sziasztok, itt vagytok még, lányok, vagy már mindenki elfogyott? Ne csináljátok, mert belehalok az irigységbe, hogy rólam még csak három kiló ment le!

Reggelire beteremeltem egy szelet dinnyét, ebédre megvolt a tepsis krumpli, bár ez más változat, mint a tied, Hanata (ja igen, remélem, jólesett a húsleves, ennyi szerintem sem árt meg...): vékonyra felkarikázott krumpli, hagymakarikák, só, sok-sok bors és fokhagyma, a fiaimnak még kolbászkarikák is. Az egész sütőedénybe rétegezve, pici olajjal és vízzel meglocsolva, a tetején petrezselyem, és készre sütni. Az egész család szereti. Elég sokat csináltam, úgyhogy vacsorára is ez lesz. Bár lehet, hogy magamnak összehozok helyette egy kis chilis babot, hús helyett extra kukoricával.

Nálatok is rendben lement a nap? Valami jó ötlet a vasárnapi menühöz?

230. Hanata
2009. jún. 27. 11:03
Szerintetek nagyon nagy bűnözés lenne a húsleves leve üresen ebédre? olyan jó illata van!
229. Hanata
2009. jún. 27. 08:37

Én is tepsis krumplira gondoltam, héjában sütve, egy kis fűszeres kefírrel, hogy ne legyen olyan száraz!


Mérlegelt valaki tegnap?

228. Gabicsa
2009. jún. 26. 16:49

Sziasztok, na végre itthon. Elég idegeskedős napom volt, a lányom beállított az éjszaka közepén, hogy Belgrádból jön, a csomagjait persze mind otthagyta, ja és csak úgy mellékesen KO-val kiütötte a cége egyik főigazgatóját. Gondolhatjátok, hogy egész nap alig ment le egy falat a torkomon. Reggelire semmi, ebédre három kanál tojássaláta, de a remegő gyomrom miatt egyből rosszul is lettem tőle, nem is ment le több. Most éppen teával nyugtatom magam, és itt egy darabka uborka is. Estére csináltam fűszeres túrómártogatóst, csak répahasábokat kell szelnem a tunkoláshoz. Már ha lesz hangulatom megenni. Hihetetlen, hogy ott a három nagy lakli fiam, de együttvéve sem kevernek annyi bajt, mint ez az egy szem semmi kis lány :-(

Nektek hogy telik a nap? Valami jó ötlet a keményítőnapra? Tepsis krumpli vagy krumplifőzelék az eddigi ötleteim.

227. Hanata
2009. jún. 26. 16:40
Én ma tepsiben sült foghagymás csirkét ettem és eszem is! Ti mérlegeltetek? Én elfelejtettem, délben meg már nem álltam rá! Majd 4 nap múlva!
2009. jún. 26. 15:45
ki hogy áll? nekem a mai ebédem rántotta volt
225. e8035bfff6 (válaszként erre: 223. - Gabicsa)
2009. jún. 25. 22:18

Nektek is fehérjenapotok lesz holnap?

Az nagyon jóó!

Én holnap halat eszem,v.milyen salátával:)

224. Hanata
2009. jún. 25. 21:51
Én is tojásra gondoltam! Kicsit félek a mérlegtől, mert bűnöztem ma is, és ha nincs eredmény, félek, megfutamodom! Vagy, nem bűnözök tovább, ugye? :)
223. Gabicsa
2009. jún. 25. 21:34

Sziasztok,

elismerésem mindenkinek, túl vagyunk a gyümölcsnapon. Mit terveztek holnapra? Joghurtos gyümölcslevesen gondolkodom, vagy valami gyümölcsös joghurtkrémen édesítőszerrel. Meg a gyerekek emlegettek tojássalátát, ami szintén beleférne a fehérjenapba.

Mérlegelés holnap reggel?

222. Hanata (válaszként erre: 219. - C2f8e79cdf)
2009. jún. 25. 15:29
Megértem, én is a cigit tettem le előbb, most már 4. hónapja nem dohányzom, és most lett annyi lelki erőm, hogy ezt elkezdjem! De azért ma is bűnöztem, mert megettem cukor nélkül, a lekvárt kinyomkodva, mert azut nem szeretem 3 darab barátfülét, ezért ma már csak vizet iszom, max este egy uborka fér bele!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook