Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kettlebell fórum

Kettlebell (beszélgetős fórum)


8. e33ecb08b8 (válaszként erre: 2. - Wiki76)
2012. febr. 2. 19:20

háát akkor én nála nem tanulnék.

nekem gyógytornász javasolta, mert nagyon jó. és így is van, ha megfelelően csinálod.

7. e33ecb08b8 (válaszként erre: 1. - Mayer65)
2012. febr. 2. 19:19

Szia, én egy évig csináltam és csak jót mondhatok róla.

Ha megfelelő az edződ, akkor tökéletes - kemény - mozgásforma, ami kiváló a gerinc fájdalmakra.

De hangsúlyozottan csak jó edzőtől tanuld meg. neki ne kezdj magadtól súlyzózni, mert az kinyírja az izületeidet!!

6. ujlany (válaszként erre: 5. - Kettlebelledzes)
2012. jan. 8. 08:48

Hat, ahogy Lenin mondta: "A tenyek makacs dolgok"


[link]



Lehet, hogy van par olyan dolog a vilagon ami letezik csak te nem tudsz rola. A google nagy segitseg lehet ilyenkor :-)

2012. jan. 7. 21:44

Újlány, 2,5 kg-os kettlebell nem létezik... Egyébként is milyen az? egy vas fülön kis dió? Annak mi értelme?


wiki76!

Egy RKC oktatóról sem tudok, pedig az összeset ismerem, aki gerincműtétre várna. Ha meg nem szakképzett, akkor meg azért ment szét a gerince. A gyakorlatok HELYES kivitelezése közben nem sérülhet le a gerinced...

4. grapefruit85 (válaszként erre: 3. - Ujlany)
2011. aug. 28. 15:51
Pfff! Inkább jógázz szerintem...
2011. aug. 24. 23:12

En hasznalom. De csak a 2,5 kilosat. Ez szerintem csak annyira jo, hogy atmozgatja a hat es nyakizmaimat, amik mindig olyan merevek az ulomunkatol.

Egyebkent vicces vele edzeni. Mar varom, hogy mikor repul ki a kezembol egyszer, es mit fog tonkrevagni a lakasban. :-)

Egyebkent tervezem hogy veszek nagyobb sulyut is.

2011. aug. 24. 20:14
Én csak egy sráccal találkoztam aki oktatja de közben a gerincműtétjére vár.Kicsit tönkretette a golyózás a gerincét.
2011. aug. 24. 15:30
Próbálta már valaki kettebellt (orosz vasgolyó)van róla bármilyen tapasztalat ?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook