Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Két módszer a szakítás utáni sebgyógyításhoz fórum

Két módszer a szakítás utáni sebgyógyításhoz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Két módszer a szakítás utáni sebgyógyításhoz

1 2
2010. júl. 7. 17:12
hát ja...mondjuk egy nő megérzi az ilyet...
2010. júl. 7. 17:10
sms érkezés, persze tagadással.
2010. júl. 7. 17:08
biztos hogy van valakije? miből gondolod?
2010. júl. 7. 17:04

Na , igen . Én is így gondoltam .

Megpróbáltam többször is a hétvégén , de sajnos nem volt partner benne.

Szerinte , nincs gond és nem érti , hogy miért csinálok problémát ha nincs .

A radarom azt súgja van valakije vagy éppen alakulóban van. Nem szeretném elveszíteni, de most nagyon nem vagyok boldog ... SŐŐŐT !!

16. zsuzso100 (válaszként erre: 13. - Nyucika)
2010. júl. 7. 16:58

Arra nem tudsz felkészülni.

Én azt javaslom, ha már rezeg a léc, akkor itt van az utolsó előtti pillanat, beszéljétek meg!

2010. júl. 7. 16:40

Báááár tudnám !


Tagad, de szerintem rezeg. GYÁVA !!!!!

3 napja a barátokat " használom ". Ja . és túl vagyok egy jósnőn is ...

Viszont szerinte csak kommunikációs problémáink vannak . Én csacsogós vagyok Ő zárkozott. Főleg most , 1 hete nagyon megváltozott.

14. Noarashi (válaszként erre: 13. - Nyucika)
2010. júl. 7. 16:19
Te akarsz szakítani, vagy úgy érzed,hogy a párod részéről érik a lapátdíj? Felkészülni? Erre nem lehet! Barátok, barátok, barátok!! De biztos hogy annyira rezeg a léc?
2010. júl. 7. 16:03

Sziasztok ,


Új vagyok nagyon, és pont azért vagyok most itt mert kapcsolatomban éppen most érzem úgy , hogy rezeg az a bizonyos léc. Dolgozni sem tudok annyira magam alatt vagyok...

Okos tanács a szakításra felkészülésre ?

2010. júl. 7. 13:02
Bár én a szakitásunkat anno ugy éltem meg hogy elköltöztem még a megyéből is ,itthagytam a butorozott házam mindenem,fogtam a kislányom és albérletbe költöztem,évekig igy éltem meló és a kislányom,na és csunya mód hagytam közeledni egy fiut bár a szivem az exemért sajgott,egyszerüen évek alatt sem tudtam kitörölni őt,kialakult az egzisztenciám,a normális életem,dolgoztam,tanultam próbáltam mindent csak kitöröljem,és az akkori párkapcsolatom alatt is csakis ő létezett nekem,végül rámtalált és ujra egymáséi lettünk immár 8 éve,azóta született egy kislányunk aki 4 éves,és ezzel életem álma teljesült mert eggy álmom volt valaha,"tőle,neki"közösen egy családot ,egy családban élni...eggyütt vagyunk de mégis nehéz mert időnként előjönnek a sérelmek...kitudja milenne a jó,kinek..mi..!?
11. survivor3 (válaszként erre: 4. - 94786a70d9)
2010. júl. 7. 12:41
:-D
2010. júl. 7. 12:24
Na igen...csak úgy összeállni vkivel,hogy kiheverjük a szakítást...nekem sem megy.Pedig milyen jó lenne.Persze olyannal menne,aki tetszik és talán nem csak átmeneti gyógyír lenne.De most nincs a közelemben ilyen:( Így maradnak a magányos esték a gondolataimmal meg a tévével,vagy kevésbé magányos esték napok a barátokkal!Vhol ez a hoxa is ilyesmi nekem!Egy kis lelki gyógyír!
9. 94786a70d9 (válaszként erre: 5. - Noarashi)
2010. júl. 7. 12:11
Nálam azért nem tudott működni a kutyaharapásos dolog, mert amíg érzek az ex iránt,addig mindenkiben őt keresem és nem veszem észre az új érdeklődő más, esetleg jobb tulajdonságát,vagy inkább nem érdekel.Meg amúgy is,eleinte mindenki a legjobb tulajdonságát adja.Viszont érdemes alkalmazni nekünk nőknek a kutyaharapást,mert ha nem volt olyan nagy probléma a kapcsolatban,akkor feltámad az exben a "na nehogy már az én nőmet elvegyék". Viszont ha az új hódoló tényleg komolyan gondolja és érez is,akkor az rossz,mert én nem szeretek fájdalmat okozni,inkább én szenvedjek típus vagyok.
2010. júl. 7. 11:31
Én most vagyok túl egy szakításon. Együtt is éltünk ,így nehéz nem gondolni rá.Erről is arról is ő jut eszembe. Sőt néha még álmodom is vele. Szóval nem egyszerű..csak az idő segít. Meg majd ha jön egy új szerelem, ez már halovány kis emlék lesz csak ...remélem...
2010. júl. 7. 11:20
Nem lehet tudni kinek mi hozhatja el a megnyugvást. Bár ha választani kellene inkább hiszek a fűben-fában mintsem a fűvel-fával módszerben.Nekem az írás sokat segített.
2010. júl. 7. 11:15

Én igyekeztem úgy tenni, mintha nem is létezett volna... nyilván 2 és fél évet nem lehet semmissé tenni, de nekem pont az tett jót, hogy nem gondoltam rá, meg a közös emlékekre. Kineziológusnál is voltam, Bach terápiástól, hát nem jött be, bár bíztam benne. A pszichológus viszont tényleg tudott segíteni (bár hozzá már a szakítás előtt is jártam, amikor még csak alakult a baj.)

De érdekes, mert már nem is emlékszem, mi volt akkor...valahogy kiesett az a pár hónap. Szerencsére.

5. Noarashi (válaszként erre: 4. - 94786a70d9)
2010. júl. 7. 10:57
Én sem tudom elképzelni ahogy egy megtermett legény virágszirmokkal húzná ki magát a szerelmi csalódásból :) Amúgy semmit sem tudok erről a Bach virágterápiáról .Bach nevét eddig nem a virágokhoz kötöttem :) a kutyaharapás nekünk nőknek miért nem tud működni?vagy tud?
2010. júl. 7. 10:50
Egy pasi biztos nem a virág terápiát fogja választani,de nem is fog írogatni,meg elégetni.... Piaterápiát alkalmaz, vagy kutyaharapás szőrével terápiát (összeszed gyorsan valakit). Én a kiírom a fájdalmamat már alkalmaztam, tényleg megkönnyebbül utána az ember, bár előtte ki kell bőgnie magát, átgondolni a kapcsolatot.... Nekem ez a virágterápia nem tűnik hatásosnak.
2010. júl. 7. 10:34
Nem tudom, hogy a cikkíró még hány cikkben akarja reklámozni a virágterápiát, de ez már legalább a harmadik... talán több nem kéne. Tudom, az a virágterápia mindenre jó, hidegre, melegre... de ez már sok!!!!
2010. júl. 7. 10:30
Ebben a cipőben járok most én is. Nekem olyan a lelkivilágom, mint a hullámvasút. Egyszer minden okés, pozitívan látom, máskor lent vagyok.
2010. júl. 7. 10:08
A témaválasztásban az motivált, hogy ez egy igazán rázós és javaslatokra szoruló terület. Sőt különösen érzékeny is, mert aki ebbe a helyzetbe kerül, az épp sérül(t) és érzékeny. Úgyhogy nem kívánom az észt osztani, okosságokat úgyis hall mindenki eleget a szakítással kapcsolatban. Inkább arra törekszem, hogy néhány elengedést, megnyugvást és újrakezdést szolgáló módszert mutassak be. Hátha pont erre van szükséged…

Ugrás a teljes írásra: Két módszer a szakítás utáni sebgyógyításhoz
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook