Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás utáni rossz érzés fórum

Szakítás utáni rossz érzés (beszélgetős fórum)


15. Charlize (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 27. 12:35

Szerintem engedd el, lépj tovább. Ő nem akar semmit, mert ha akarna, keresett volna. Az új kapcsolatod most a jövőd, arra koncentrálj.

Fiatalabb koromra visszagondolva, én is voltam kvázi bunkó azzal, akinek teher volt az érdeklődése. Biztos lehetett volna másképp is, de akkor ez jött. Lehet, hogy az exed is ilyen most.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Charlize)
2021. júl. 27. 09:45
Ezt megértem. Csak szokatlan számomra ez a reakció. Bántó számomra.
13. Charlize (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 27. 07:45
Lehet, hogy úgy érzi, hogy te még túl sokat foglalkozol vele. Esetleg nem hallhatta, hogy beszélsz róla másokkal? Vagy látja rajtad, hogy nem vagy túl rajta. Ez simán lehet kellemetlen neki.
12. globus (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 26. 21:27
Azért, mert figyeled. Ne nézz oda.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Scherlock)
2021. júl. 26. 21:26
Miért lehet az, h levegőnek néz vagy mérgesnek tűnik? A szakításunk óta. (nem a párkapcsolatom miatt, mert akkor még nem volt). Ha túl van rajtam, akkor ez a reakció miért van?
2021. júl. 26. 21:19

Gyorsan túlléptetek egymáson.

Inkább ez valami viszony volt, mint szerelem...


Olyan már úgyse lesz, mint előtte.


Miben is tudunk mi itten segíteni?

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - BeauIieu)
2021. júl. 26. 20:14
Csak az időben bízok én is. Én maradok, aki vagyok. Barátságos vele is. Sajnos ő ezt másképp kezeli.
8. BeauIieu (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 26. 19:59

Majd az idő meggyógyítja.

Köszönj! A válasz nem téged minősít.

És lehet benne rossz érzés. Azt is meg lehet érteni.


De paraszt szintre menni, aki nem köszön teged minősítene.

2021. júl. 26. 19:22

Attól függ miért kellemetlen.Mert ha "csak " neked az akkor lehet mindegy is.

Ha a munkahelyen tudtak a kapcsolatról és most inkább az a rossz hogy mások is látják hogy viselkedik ,,az a rosszabb,,,,,Valahogy ez a szakítás mégsem sikerült olyan rózsaszínre.

Nem venném figyelembe.

6. birebora (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 26. 19:18
De. Egyikőtök keressen másik munkahelyet.
5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 26. 19:17
Olyan sosem lesz már. Nem léphetsz kétszer ugyanabba a folyóba. Ilyenkor nyer értelmet a ",házinyúlra nem lövünk" mondás. Semmi gondotok nem lenne, eltérő munkahelyen.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Birebora)
2021. júl. 26. 19:16
Igen, de ez megtörtént. Erre a kellemetlen helyzetre nincs semmi megoldás?
3. birebora (válaszként erre: 2. - 7af8e3c9a1)
2021. júl. 26. 19:14

Igen.

A másik gondolatom, hogy felnőtt emberek megbeszélik az érzéseiket. Főleg ha még kollégák is. Munkatárssal ezért sem célszerű szerelembe esni. Utána kellemetlen az egész.

2021. júl. 26. 19:10
Nagy traumáitok nem lehettek a szakítás miatt, ha pár hónap után új kapcsolatotok van.
2021. júl. 26. 19:03

Négy hónappal ezelőtt szakítottunk a barátommal. Nagy szerelemnek indult, de aztán kiderült, hogy nem passzolunk össze. Ő gondolta így, mert én nem szerettem volna szakítani. Mindenesetre megtörtént. A probléma leginkább az, hogy kollégák vagyunk, és elkerülhetetlen, hogy találkozzunk.

Akárhányszor találkozunk, látom az arcán, hogy feszült, mérgesen néz vagy egyáltalán rám sem néz. Van, hogy nem is köszön, mert épp beljebb vagyok az irodában. Békében váltunk el egymástól, barátságban és szeretetben, így azért elvárnám, hogy normálisan köszönjön és ne nézzen levegőnek. Egy kollégám azt mondta, ez azért lehet, mert még mindig érez irántam valamit, és ezért reagál így. Lehetséges, hogy úgy érez, ahogy én? Hogy bár szakítottunk, a szerelem nem múlt el? Közben mindkettőnknek lett kapcsolata. Szeretnék barátságosabb légkört olyat mint a kapcsolatunk előtt...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook