Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Két módszer a szakítás utáni sebgyógyításhoz fórum

Két módszer a szakítás utáni sebgyógyításhoz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Két módszer a szakítás utáni sebgyógyításhoz

1 2
50. 61037872e7 (válaszként erre: 49. - MSA)
2010. aug. 11. 07:18
Tegyük együtt. :) ... és aki ügyesebben tud "nem gondolkodni", az nyer. ... óránként helyzetjelentés? ;)
49. MSA
2010. aug. 11. 07:16
Egyenlőre próbálom elfoglalni magam. Dolgozom. Teszek-veszek és próbálok nem gondolkodni. Aztán majd meglátjuk.
48. 94786a70d9 (válaszként erre: 46. - MSA)
2010. aug. 6. 08:34
Nagyon sokkal fiatalabb? Szerintem kortól függetlenül találhatsz partnert interneten, keresztapám is neten ismerkedett meg a párjával és múlthéten össze is házasodtak. Szerintem nincs baj az internetes társkereséssel, csak akkor tartom furának, ha egy 20 éves jóképű, vagy szép lány interneten ismerkedne, mert egy fiatalnak van lehetősége elmenni szórakozni, ez 40-50 év felett már nem egyszerű.Szerintem próbáld meg, veszteni biztos, hogy nem fogsz.
2010. aug. 5. 23:32
világ életemben akkor voltam a legboldogabb,amikor egyáltalán nem voltam szerelmes.
46. MSA (válaszként erre: 45. - 94786a70d9)
2010. aug. 5. 21:19
Természetesen igen.
45. 94786a70d9 (válaszként erre: 44. - MSA)
2010. aug. 5. 19:20
Fiatalabb nővel jött össze?
44. MSA
2010. aug. 5. 07:14
Kinek kell már egy 59 éves nő? Már öreg vagyok egy új kapcsolathoz. Már csak azért is, mert jelenleg ki kéne heverni a fájdalmat és ehhez is sok-sok idő kell.
43. 94786a70d9 (válaszként erre: 42. - MSA)
2010. aug. 4. 13:11
Erre mondják azt,hogy semmi nem tart örökké. Tudom,hogy nehéz, de lépjél Te is párkapcsolat terén.Még az is lehet, hogy az új kapcsolata nem fog hosszú ideig tartani és vissza fogja sírni az együtt töltött 25 éveteket,ami nem kis idő.Lássa azt, hogy nélküle is boldog tudsz lenni, még ha nem is így van.Bele gondoltam abba, hogy akár mennyire vagyunk most együtt az emberemmel, tudom,hogy nekünk se fog örökké tartani a kapcsolatunk, érzem.
42. MSA
2010. júl. 31. 13:44
Nagy szerelem volt a miénk. 15 év együttélés után is szerelemmel szerettem. Aztán maradt a szeretet, majd lassan éreztem, hogy kzed elhidegülni tőlem. Most, 25 év házasság! után elhagyott. Magam alatt vagyok. Azt hittem együtt fogunk megöregedni. Azt mondja, még most is szeret, de belehabarodott egy nőbe és mennie kell. Nem könyörögtem. Aki menni akar, annak segíteni kell csomagolni! De azóta nincs nyugtom, csak zokogok egyfolytában.
2010. júl. 20. 18:04
Komolyan mondom lányok,én rohadt nagyot csalódtam a szerelembe.Mindig álmodoztam a nagy szerelemről,ami igazán lelki,amikor a pasi a szerelmed ,a bizalmasod, a barátod...szóval egy igazi lélektárs.A gyerekeim apjába is hatalmasat csalódtam,pedig évekig úgy nézet ki,hogy Ő az. Így vissza gondolva lehet,hogy csak azt akartam hinni.Amikor a legnagyobb szükségem lett volna rá,amikor neki a legjobban kellett volna megértenie és figyelnie rám,akkor bánt úgy velem,ahogy állatokkal nem szokás.De muszáj volt rendbe hozni. Én azt tanácsolom mindenkinek, egyszer bocsásson meg az illetőnek,de ha még egyszer előfordul nem kell egyből otthagyni, éreztetni kell,hogy mit éreztél akkor amikor Ő megbántott.Nevezhetjük bosszúnak is,ami csúnya nagyon,de ha az emberen évekig gyalogolnak,akkor egyszer betelik a pohár.Nehogy már mindig én sírjak.Azzal meg soha nem tudtak megnyugtatni,hogy jön majd másik. Jött a másik,majd egy idő után a pofon is.Próbáltam megoldani,MÉG ÉN!!!! Mivel nem volt benne partner lapátra tettem és állítólag még a mai napig sír utánam.
2010. júl. 19. 23:43
A pasik nem beszélgetnek, nem próbálnak problémát megoldani, mint mi nők, még észre sem veszed, rózsaszínben látod még a világot, ők már rég félreléptek. Tökéletesnek tartják magukat, nem lelkiznek, hogy hol rontottam el, mindig a nő a hibás szerintük. Minden párkapcsolat csak idő kérdése. Házasság? Ugyanmár! Felesleges! Sok nő azt hiszi, hogy kevesebbet ér, ha nem volt még "férjnél". Egyszerűen más a világ! Páncélt kell növeszteni és csak jól kihasználni őket!
39. Jázminhercegnő (válaszként erre: 31. - Nyucika)
2010. júl. 16. 10:50
Háát, volt idő mikor én sem gondoltam volna, hogy belefogok nézni a telojába! Nálunk két év együttélés után változott meg a drága! Mindíg lent hagyott vmit a kocsiban, amiért le kellett szaladni, már nem sietett haza, és sokszor felejtette a telefonját az autóban, azért nem vette fel. Ha rákérdeztem, visszatámadott, fenyegetőzött, hogy elmegy..egyszer mondtam, oké, menj.. Nagyon meglepődött!!! Aztán én is amikor megjött az első 30-40eFtor telefonszámla! Nyomozni kezdtem, és kiderítettem mindent! Nem akart elköltözni, én csomagoltam össze a holmiját és napokig tartott míg mindent elvitt! Hónapokig visszajárt, esküdött hogy szeret, és visszajön, csak rendbe teszi a dolgait. Aztán egyszercsak nem jött többet. A telefonját kikapcsolta! Később tudtam meg, hogy mi is történt! Megcsalt egy kislánnyal, aki egyből terhes lett tőle, ettől ő bepánikolt! Gyáva volt velem is, és a másik lánnyal is! Sajnos későn tudtam meg, hogy szinte minden kapcsolatát így "zárta" -ill. nem zárta- le. Ezekután én azt mondta, inkább egy gyors fájdalmas szíktás, mint a hosszú gyötrő reménykedés.
38. Zeusz33 (válaszként erre: 36. - Vágy70)
2010. júl. 12. 08:14
Ismerös történet!Ugyan ez van nálunk is.
37. Zeusz33 (válaszként erre: 33. - Ani58)
2010. júl. 12. 08:13
Sziasztok csodálatos napot mindenkinek.Szerintem a párterápia hülyeség!Lehet egy darabig megváltozna,utána kezdödne minden elöröl.Ha minnél többször hozzúk elő a mult emléket,a csodálatos együtt tölltött pillanatokat annál jóbba,tovàbb fog fájni.Csak a jelenben kell élni!Aki nem tud a jelenben élni nem tudja a jövöt épiteni.
2010. júl. 12. 07:26
Addig jó amíg nem házas az ember!Ha 20éves házasság után jönnek ezek a problémák sokkal idegfeszítőbb!És sajna köszönhető a Netnek.Én ugyanebbe a cipőbe járok.Kiderítettem,rápirítottam,mégis engem néz hülyének.A válás nem könnyű.Sajnos
35. Noarashi (válaszként erre: 34. - 94786a70d9)
2010. júl. 9. 14:56
Teljesen egyetértek!
34. 94786a70d9 (válaszként erre: 31. - Nyucika)
2010. júl. 9. 14:38
És neki van joga ahhoz,hogy hülyének nézzen? Te bízol benne vakon, ő meg eljátsza? Ehhez joga van? Lehet tényleg két vasat tart a tűzbe, amíg nincs meg a másik biztosra,addig téged is tartogat,mert jó leszel még valamire,meg amúgy is,nehogy már két szék közé essen. Ha össze jön a másik,akkor meg te fogsz jobban sírni. Ha meg nincs senkije,akkor is jogod van tudni,hogy hol tart a kapcsolatotok. De szerintem,mivel állítása szerint semmi baj és mégse nagyon beszélgettek és érzed a végét és hogy valami van. Hát nem tudom,szerintem lehet valaki felkeltette az érdeklődését. Ha rájössz arra, hogy nője van,akkor legalább tényleg okkal hagyod el és lesz benned egy kis düh,amitől hamarabb elfelejted.Ő nem mond semmit, te viszont gondolom tudni akarod mi van a háttérben, ezt csak így lehet kideríteni.De ha nem ...az emberek ne fognak neked beszélni,majd csak amikor már tényleg vége.Rengetegszer fordult elő,hogy a kapcsolat végén jó sok idővel tudtam meg,hogy még miket művelt velem a kedves a hátam mögött. Akkoriban sem az emberen röhögtek,hanem rajtam.
33. Ani58 (válaszként erre: 30. - Noarashi)
2010. júl. 8. 22:46

Köszi!Aranyosak vagytok!

Még ez a párterápia sem rossz ötlet!Bár szerintem ott is csak veszekednénk!

32. nyucika (válaszként erre: 30. - Noarashi)
2010. júl. 8. 18:49

Én voltam pszichológusnál. 1 óra 5 000 ft.

Semmivel nem lettem okosabb. Folyton a gyerekkorommal volt elfoglalva ( remek szüleim vannak , a bibi nem onnan fakadt. ) de Ő erőskodött , hogy az önbizalomhiányom oda vezethető vissza és emiatt vagyok bizalmatlan .

( nem azért mert évekig hülyének néztek és megcsaltak .)

31. nyucika (válaszként erre: 27. - 94786a70d9)
2010. júl. 8. 18:45

Nem nézném meg a telefonját, nincs jogom hozzá. Nyomozzak , kommandózak ??? számomra ez is fúrcsa lenne.

Ez már nálam a vég lenne...

Próbálok bízni és figyelem a rezdüléseit .

Ha nem megy akkor pedig én mondom ki a végszót.

Na de aztán reszkessenek a pasik , mert ez volt az utolsó dobásuk !!!!!!

30. Noarashi (válaszként erre: 28. - Ani58)
2010. júl. 8. 09:59

A pszichológus nem fogja a problémáid megoldani, de segít utat mutatni. De nem olcsó mulatság, és rendszeresen kellene járni.pszichoterápia ilyesmik. Ettől a párod nem jön vissza, te fogsz csak fejlődni lelkileg. Ha a párod partner lenne benne, mehetnétek párterápiára. Ez azért jó,mert egy idegen kivülről tudja látni a helyzetet, és objektív tud lenni. De van az úgy,hog egy pszichológus is a lelke mélyén csak a válást tudja szorgalmazni, de ezt nem fogja kimondani (egyik barátom pszichológus)

Ha vannak barátok, akkor inkább velük legyél most!

Sajnos csak az idő fog segíteni! És majd egy új szerelem! 10 év nagyon sok,közös emlékek, meg ugye a gyerek.Nem könnyű.Én sem tudnék hogy túl lenni ezen a te helyedben. Ha nagyon úgy érzed,hogy nem bírod egyedül,akkor ajánlom a pszichológust.Hidd el,néha jobb egy vadidegennek elmondani a nyomorunkat.

És fel a fejjel! Tudod amikor nagyon lent van az ember, akkor onnan már csak felfelé! Mint a szerencse kereke...tudom ez nagyon bugyután hangzik, de biztosra veszem,hogy leszel még boldog!

29. 94786a70d9 (válaszként erre: 28. - Ani58)
2010. júl. 8. 09:42
Szerintem magyarázza el neki apuka, hogy miért megy el,úgy, hogy legyél ott Te is.Szerintem pszichológus helyett,ha van egy bizalmas barátod, vagy az anyukád, velük oszd meg az érzéseidet, hisz a lényeg,hogy kibeszéld magadból ami fáj. ÉS FEL A FEJJEL.Sajna nem tart semmi sem örökké,olyan meg nincs, hogy ne találj magadnak újra szerelmet.Nem hiszem,hogy itt megáll az élet és nincs tovább,innentől csak szenvedés lesz.
28. Ani58 (válaszként erre: 6. - Marjann)
2010. júl. 8. 00:27

Mit tud tenni a pszichológus?Tényleg segít?Nekem már minden megfordult a fejemben.Félek egy vad idegennek nyíltan beszélni.


Mi most döntöttünk arról,hogy válunk.10 éve vagyunk együtt,8 éve házasok és 22 hónapos a kisfiúnk.Túl vagyunk egy újrakezdésen,de nem sikerült.Nem tudom elhinni,hogy ennek így kell lennie!De nem megy,ő meg főleg nem akar már semmit.Bár én még mindig érzek valamit iránta,mellette sikerült megutáltatnia magát azzal,ahogy velem viselkedett.

Attól félek a legjobban,hogy a fiamnak hogy magyarázom meg,ha elköltözik az apja és nem jön haza minden nap.Jelenleg nagyon tanácstalan vagyok és félek a jövőtől.

27. 94786a70d9 (válaszként erre: 19. - Nyucika)
2010. júl. 7. 19:29
Ha tudod,akkor nézd meg a telefonját titokban. Hátha van olyan butus és nem törli ki az smst. Márpedig a pasik vannak olyan butusok,hogy nem törlik ki (3-ból 3 nem törölte ki az én esetembe.Én a helyedbe kirittyenteném magamat,amikor csak tehetem és csinálnák magamnak programokat, legyen neki is min agyalni.Közben nyomoznák is utána, ott ahol tudok. Emlékszem régen a barátnőimmel a csalfa pasijainkat próbáltuk meg lebuktatni, jártuk a várost kocsival,vajon ott vannak e ahol mondják....hát nem mindig voltak ott.
2010. júl. 7. 18:15

Hát igen...ismerős sztori...azt szeretnéd hinni, hogy minden rendben, de valami azt súgja, hogy nem így van. Én már komolyan hiszek a női megérzéseknek...Eddig hülyeségnek tartottam, addig amíg nem tapasztaltam. 3 hónapja lett vége. Együtt éltünk, azt hittem minden jó...aztán az ex-szel a hátam mögött...no comment. Jobb, hogy így lett, és ha már kételkedsz a másikban, jobb is ha vége lesz a dolgoknak...még időben.

Persze előbb mindenféleképp a megbeszélés...de ha nem megy... ... ...

2010. júl. 7. 18:12

én nyeretem én 8 hónapig voltam vak.

most megyek lelkizni a barátnőimmel...

holnap újra itt...

2010. júl. 7. 17:55
7 hónap és megtaláltam társkeresőn, pedig eljegyzett, talán túl gyors volt minden, de azt hittem megtaláltam a nagy őt...
2010. júl. 7. 17:42
mennyi idő után?
2010. júl. 7. 17:27
ja most pont így jártam én is...nagyon nem néztem ki belőle...
2010. júl. 7. 17:15
Valahogy nála nem szímítottam erre. Valamit nagyon benéztem.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook