Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Két hónap alatt németül szeretnék beszélni, tud valaki segíteni? fórum

Két hónap alatt németül szeretnék beszélni, tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)

1 2
4. Kangaroo Island (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2015. máj. 27. 07:38
így van, az egészen más, rá vagy kényszerülve, de egy tanfolyam...hát...teljesen alapszintet még meg tudja tanulni, de többet nem igazán, hacsak nem éjjel-nappal német csatornákat néz, németül olvas (nem baj ha nem érti) és németekkel levelezik.
2015. máj. 27. 06:01

Gyorstalpaló némettanfolyamot keress..Lehet, hogy pont indul júniusban egy ilyen..És akkor még mellé online is biztos találsz oktató oldalakat...

És az is jó lenne, ha valaki a rokonságból jól beszéli a nyelvet, s tudna segíteni neked, együtt tudnátok gyakorolni, az sokat számítana....

2015. máj. 27. 02:45

Nem tudom, mik a lehetőségeid.


Én megtanultam 2 hónap alatt alapszinten beszélni, de 7 éves voltam akkor, és Németországban laktunk. Azaz német gyerekek között többet voltam, mint amennyit Anyuval beszélgettem, mert ugye aludni is kell.


Hogy felnőttként hogyan boldogulnék, azt nem tudhatom, de inkább az idegen nyelvi környezetben tudom elképzelni, hogy rövid idő alatt "rám ragadjon" egy nyelv.

2015. máj. 27. 00:34
Két hónap alatt németül szeretnék beszélni, tud valaki segíteni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook