Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Két állás között fórum

Két állás között (beszélgetős fórum)

7. 6fef80bd7d (válaszként erre: 6. - 572f1b6c77)
2014. márc. 9. 22:52
tudom nehéz, én is voltam tavaly munkanélküli. és legjobban megfelelö állást találni nehéz. nem tudom hogy hova valósi vagy, de ha nagyon reménytelen a helyzet én Budapestet javaslom megpróbálni.
6. 572f1b6c77 (válaszként erre: 3. - 6fef80bd7d)
2014. márc. 9. 22:42
Majd igyekszem. :)
5. 572f1b6c77 (válaszként erre: 2. - Csakegyharit)
2014. márc. 9. 22:41
Szorítok! Mit szeretnél csinálni? Pályakezdő vagy?
2014. márc. 9. 22:40

Kb 7 hete vagyok "rendesen" munkanélküli. Ezen azt értem, hogy igazából 6,5 hónapja nincs "igazi" állásom, de ebből 2 hónapot voltam kórházban, kettőt "rehabilitálódtam", 3-4 héten keresztül dolgoztam egy projekten (ez elég kemény volt, de jól is fizetett), és az utolsó 7 hét az, amire azt mondom, hogy tényleg munka nélkül vagyok.


És egyre rosszabbul viselem. Az utolsó 3 napban többször előfordult, hogy csúnyán kiborultam.


Az egyik, hogy most még ugyan nincs gáz anyagilag, de ha nincs változás, néhány hónap múlva lesz. Másrészt, hogy is mondjam, az önértékelésem. Pár hete be kellett mutatkoznom egy nyilvános szereplésen, és hirtelen nem is tudtam, mit mondjak. Mindenki más a foglalkozását mondta be a neve után: Gipsz Jakab vagyok, cukrászként dolgozom. Malter Géza vagyok, könyvelő. És én??? Én ki, mi vagyok most, ha éppen semmit sem csinálok, "csak" állást keresek és alkalmi munkákat vállalok, ha véletlenül beesnek (de sajnos csak heti 1-2 van)?


Szóval ennyit rólam.

2014. márc. 9. 22:17
mindenképpen pozitívan kell a dolgokhoz állni, bármennyíre is reménytelen a helyzet :-D
2. csakegyharit (válaszként erre: 1. - 572f1b6c77)
2014. márc. 9. 22:13
Jelen! Nekem eddig szinte csak diákmunkáim voltak. Most találtam egy céget, ami nagyon szimpi, majd meglátjuk, mi lesz belőle:) Nagyon szeretnék már valami normális munkát. Elég volt a szórólapozásból és a takarításból. Nem mintha annyira rosszak lettek volna ezek a melók, mert szerettem őket, csak baromi keveset fizetnek és nem ártana valami komolyabb.
2014. márc. 9. 22:05

Ha van itt valaki munka nélkül és rosszul viseli, jöjjön, támogassuk egymást!


Ha olyan van, aki szintén munka nélkül van és jól viselő, jöjjön jó példát mutatni! :)


Végül bárkit várok, aki szeretne jó szóval, konstruktívan hozzászólni az álláskeresés témájához!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook