Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Későn érő nő és az első nagy szerelem - sosem lesz az exem? fórum

Későn érő nő és az első nagy szerelem - sosem lesz az exem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
20. sanyinak (válaszként erre: 19. - Orion1111)
2013. nov. 20. 20:19

Sorsszerűség?

Várd meg, míg végre a sors segíteni fog. Ne légy már ilyen türelmetlen. Belezakkansz ebbe!

2013. nov. 20. 20:16

:D :D oké ott a pont!

De - ha kimegyek évi 10 misi körül félreraknék, 5 év 50 millió - vagy több picivel - lehet így már vonzóbb csaj lennék ?!

Lehet így én lennék az igazi Ász a kártyapakliban. Voltam már társkeresőn keserűségemben, de bakker egyik se kell - mind fura,penyék... hol van a sorsszerűség ebben a világban a nagy szerelmek, meg a szuper nagy pillanatok?? eleget imádkoztam már :(

18. Bártfai Andrea (válaszként erre: 16. - Orion1111)
2013. nov. 20. 20:08
Ja, és ki a fene akarja, hogy a kutyából szalonna legyen?!:)
17. Bártfai Andrea (válaszként erre: 16. - Orion1111)
2013. nov. 20. 20:04
Miért vagy olyan biztos benne, hogy ő lesz a gyermekeid apja? Terhes vagy és ikrek lesznek?
2013. nov. 20. 19:57

Nem hozományvadász, ő Darcy - a Jane Austen regényből - én meg csak Elizabett Bennett. Szerinte egy szerelmi kapcsolat olyan mint egy jó üzleti befektetés ... ( és úgy tűnik van jobb mindenütt, fiatalabb, szebb)

Olyan sokáig vártam rá - annyira biztos vagyok még most is abban, hogy ő lesz a gyerekeim apja -hogy az már vicces.

Istenem, már egy egész tavat kibőgtem magamból - 1 falu, pár utca távolság, 2 perc - és azóta mégis elvesztem. Üres lettem.

Kutyából nem lesz szalonna, ugye? Egy 31 éves srác - még most is a kihívást kresi -esze ágában sincs feleséget keresni? Csodálatra vágyik, és sok üres szóra? van ilyen?

2013. nov. 20. 19:03

Szerintem örülni kéne, hogy ilyen könnyen megszabadul valaki egy számító, kapzsi alaktól!


A normális ember nem annak örül, amit kap, - hanem annak, amit szeretne és megszerzi magának! Minél többet dolgozik érte, annál nagyobb öröme telik benne...


Az ilyen kapzsi, hozmányvadász alak tutira elherdálná a hozományt!

Isten mentesen meg az ilyen embertől minden jó érzésű lányt!!!!

14. ittmost (válaszként erre: 12. - Orion1111)
2013. nov. 20. 19:02

Nem kell tagadnia családot,csak elszakadni tőlük,nyugodt szívvel,és élni a saját életed.Mostmár nyugodtan mehetsz,nem szorulnak rád

Nem meglepő,h ennyire ragaszkodsz ahhoz,aki az első volt neked de képzeld magad elé:az emberek is annyifélék,mint a virágok a réten. Komolyan.Egészen másféle,és nagyon jó,kedves embereket fogsz még megismerni.

Ez a srác nem való neked:láthatod,h egészen másféle életet képzel magának,mint ami veled lett volna.Amúgy is nagyon ritkán lesznek tartósak,és főleg boldogok azok a kapcsolatok,amik az elsővel köttetnek.

kaptál egy új esélyt.

13. ef7b486c67 (válaszként erre: 2. - Ca728c0145)
2013. nov. 20. 16:52
Ááá,még az se..:)))
12. Orion1111 (válaszként erre: 11. - Ina87)
2013. nov. 20. 16:52

m.. minannyiatoknak igaza van - csk itt egy kis apróbetűs:

A körülmények ellenünk voltak - szüleim erre a közel 2 évre munkanélküliek lettek . Így a keresetemmel - ami mellett egyetemre is jártam- minden erőmmel támogattam őket. Gondolom ezt szégyelték - ezért mindent elkövettek, hogy más ne tudjon róla,szétmennjünk, keresték a hibát a páromban, és a boldogságomban. Összekötözés szélén voltunk - és a családom megállapítota, hogy lagzi előtt ha elköltözök utánam küldik az összes dolgomat, és vissza ne jöjjek -mert ezt a szégyent ők nem tudják majd feldolgozni. Két tűz között őrlődtem. Tudtam hogy alapból normálisak, csak bekattantak erre az időre - és tudtam hogy ilyen légkörben a páromat nem tudom melegen tartani. "Finom uriembert képzeltünk melléd..." -azóta mind 2 nek stabil munkahelye van - és az a megállapításuk hogy azért mert az Ördög nem a lányunak udvarol .....

Lehet szerelemgyilkos a körülmény?? Családot tagadva milyen példát mutatnék a gyerekeimnek? Vagy lehet a saját boldogságomért menekülnöm kelett volna a szívem után? A gerincm megmaradt, de sajnos hibásnak érzem magam, hogy nem csak a saját boldogságommal foglalkoztam.

Titokba kellett volna tartanom, lenyelni a könnyeket, és msolyogni mint a sztár - nem tudtam ezt a fortélyt annakidején....

11. ina87 (válaszként erre: 3. - Orion1111)
2013. nov. 20. 16:31
Bele éled még nagyon magad a múltba,ami nagyon rossz persze mindenki emlékszik az első szerelemre a pasira/nő ez nem volna baj,de te még egy olyan férfi és emlékbe kapadkodsz ami már elmult,ideje uj életet kezdeni ne legyél válogatos mert akk sosem fogsz nyitni más férfi iránt,ismerkedj,szorakoz,a régit meg hagyd ott ahol van,a családon váltosztatni nem lehet egy férfi/nő sem ér anyit h a családodat megtagad ha már ezis közre játszot köztetek.ne keseregy el!
10. Miss Sárika (válaszként erre: 1. - Orion1111)
2013. nov. 20. 15:59
..Akit az Isten neked szán, azt még az ördög is utánad tolja majd talicskán!..:o)
9. ca728c0145 (válaszként erre: 5. - Orion1111)
2013. nov. 20. 15:49

Csak annyira logikus, mint amennyire a hozományvadászat egyenlő a szerelemmel.

Akár 200 éve, akár 2019 - ben.

8. ca728c0145 (válaszként erre: 3. - Orion1111)
2013. nov. 20. 15:47

Nem, pont ellenkezőleg!

A szerelmek akkor erősödnek, ha mindig újabb és újabb közös boldog élmények történnek!

Minden egyéb csak önmarcangolás, képtelenség a továbblépésre.

Mondhatnám, emberi gyengeség.

7. Krisz42 (válaszként erre: 5. - Orion1111)
2013. nov. 20. 15:35
Te nagyon melléfogtál a párválasztásnâl.2év kevés idő,a párod nem szeretett igazán-neked tényleg be lehetett adni a szakítá okának ekkora hülyeségeket?-,egoista,te meg egy ilyennel akarsz újra együtt lenni.26éves vagy,én akkor szültem az első gyerekem,de kesobb,33évesen,2gyerekkel se gondoltam,h itt a világ vége,mikor otthagytam a férjem és 35évesen megtaláltam azt,akivel lassan 9éve élünk boldog párkapcsolatban.Majd akkor leszel igazân szerelmes,amikor képes vagy önzetlenül szeretni,de nem akarsz birtokolni.Nehogy szerelem nélkül házasodj,mert boldogtalan leszel és ha jón a szerelem,akkor mindent boríthatsz.
2013. nov. 20. 15:17
Jesszus..fiatal vagy még és igen, ez az egészséges program ha eljön az ideje!Még nem maradtál le semmiről!Először legyél túl a szakításon,tényleg,igazán!Mi a baj a hozománnyal?(Családdal)
2013. nov. 20. 15:06

Idő? A hozzám hasonló lányoknak pont abból nincs elég - szerelem, ház, család, gyerekek, ez lenne az egészséges program. Itthol, ebben az országban!

De most megtorpantam - még maradok és várok pár hónapot, önbizalmat építek - ha ő nem, más se köt ide - készülök külföldre 5-6 évre mérnökként- hogy sose szégyeljem a hozományom.

Ez mennyire logikus 2013-ban?

2013. nov. 20. 14:45
idő kell ahhoz hogy elflejtsd! Sok idő. És majd jön egyszer egy másik!! Ne aggódj :)
3. Orion1111 (válaszként erre: 2. - Ca728c0145)
2013. nov. 20. 14:36

Esténként álmomban ugynaúgy folytatódik az életünk - vadászatok, nagy boldogság meg minden. Lehet meghülyülök? Kezd olyan lenni mint a Büszkeség és Balítélet című film ...vagy az Alkonyat -amikor a csaj magábazuhan, és vár. Lehet hogy a szerelem - az a birtoklásssal egyenlő???

A szerelmek akkor erősödnek, ha érzi hogy elveszíti az ember a másikat?

2. ca728c0145 (válaszként erre: 1. - Orion1111)
2013. nov. 20. 14:07
Csak a szél sodorja össze újra a lehullott faleveleket.
2013. nov. 20. 14:04

Válogatós voltam,így történt hogy a későn éréssel együtt 23 évesen váltam "nővé". Fülig szerelmesen, egy!! összesen egy férfival.. nincs gusztusom máshoz - lehet sosem lesz.

Inkább válogattam volna tovább - vagy egyáltalán ne válogattam volna?

..... nem hittem hogy az első alkalom után a nők valami nagy tudat alatti fogadalmat tesznek szerelmükben. A 2 éves örökfogadalmas szerelem, gyűrű után, a párom lelépett - azt mondta a szüleim miatt,ha tudja ilyen a családom talán annó velem se áll szóba. Mindennek már 6 hónapja - és várok, várom hogy visszajöjjön. Mérnöki pályáról agrárra váltottam a diplomám követően,- az ő javaslata alapján - így tudtam volna segíteni a munkáját, ami a második szerelme. Egyszerre jött a felvételi levél és a szomorú mindent megbánó arckifejezése -hogy ő nem dönthet akárhogy, mérlegelte a hozományom - családom - ő nem dönthet akárhogy. Visszaküldtem neki minden cuccát, ajándékát - és eljáttszottam agyilag hogy meghalt - meggyászoltam :D

Sajnos valahogy még mindig ezen kattog az agyam, szeretem - normális ez? A gyűrű már rég nincs a kezemen de még mindig ott érzem. A nőknek mindig nehezebb????

Persze ő a gondtalan kandur életét éli, aerobik oktatóval, társkeresőkkel, 200kmse távolságból hozott nőkkel, új motor, új nő. 2hónap után már büszkén világba kiáltotta hogy új barátnője van ( 1 hónapig)

A fiúk sosem fordulnak hátra? Lehet hogy ők csak a szép mesékhez értenek? És mi nők a sok hazugságtól leszünk szerelmesek?

Adjatok tanácsot - adjam lejjeb az igényeimet, és így a 26 derekán ideje családot alapítanom egy vadidegennel, a szerelem ugyis majd előjön az első gyerek után?


A szerelmemet túlságosan is szerettem - talán magamnál is jobban?


Adjatok tanácsot - mennyi az esélye hogy újra összesodorja az élet a régi szerelmeket? Lehet ezt emberként sürgetni?


Kimondottan csinoslány 26,

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook