Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Későn érő nő és az első nagy szerelem - sosem lesz az exem? fórum

Későn érő nő és az első nagy szerelem - sosem lesz az exem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. nov. 21. 14:05
Jajj Istenem, miért kell egy hozzászólás alapján az én életemet boncolgatni? Számomra egy igazi társ van, aki a gyermekem apja, mellesleg nem a férjem. És szerintem a kettő nem egyenesen arányos minden kapcsolatban. Egy férj, aki veri az asszonyt és a gyerekeit, nem hiszem, hogy az igazi társnak nevezhető,és attól még mert valaki nincs férjnél, nem feltétlenül van társ nélkül.
2013. nov. 21. 13:59

Láthatjuk mi a leggaládabbnak az Ő (volt) férfijét, ha neki pont Ő volt a legszebb, legjobb, legokosabb ... És hozzá tartozónak érezte magát, a házasság kapujában állt, egy igazi társsal. Mert neki Ő volt az igazi, ha tetszik, ha nem.


Neked a szerelem és igaz társ nem egyenlő a férjjel?

Azért gondolod, hogy neki sem?

2013. nov. 21. 13:59
A biciklis hasonlatnál maradva,- kedves fórumnyitó, először menni tanulj meg, egyedül. Tudd ki vagy, mit akarsz másoktól, magadtól, a világtól, alakíts ki saját életet, aztán meg jöhet a férjhezmenősdi-családalapítósdi.
2013. nov. 21. 13:53

"míg a gyűrű a kezemen volt, tudtam hogy hová tartozom. Igen férjet szeretnék akivel vállvetve végig mehetek az életen. "


Én ezt máshogy értelmezem. Nem azt írja, hogy szerelemre s igaz társra vágyik, hanem férjre, mert egyedül nem tudja, hol a helye. Nyílván nem mindegy, hogy valaki egyedül van vagy társsal, de a legjobb, ha olyan társsal vagy, aki igazán társ. Na ez az ex nem olyannak tűnik...

46. ca728c0145 (válaszként erre: 44. - Nbandus)
2013. nov. 21. 13:48

Szerintem nem baj az, ha valaki vágyakozik arra, hogy valakinek a társa legyen, a szó legszebb értelmében!

Ha még nem tudja, hogy ki lesz az, akkor persze, hogy elvileg még "bárki" lehet:)

45. 39dbe380da (válaszként erre: 44. - Nbandus)
2013. nov. 21. 13:48

Szerintem olyan típus aki azt hiszi, hogy huszon x évesen már mindenről lekésett, az élet könyörtelenül elhaladt felette és nem tudja elképzelni, hogy 30-on felül is van bicikliút.


Én is ilyen voltam.


Van 30-on felül bicikliút.

44. nbandus (válaszként erre: 43. - Orion1111)
2013. nov. 21. 13:44
Ez úgy hangzik, hogy neked teljesen mindegy ki, csak vegyen el. Ez elég "szánalmas" hozzáállás ilyen fiatalon. Amíg nem próbáltál ki 1-2 biciklit, nem tudhatod, hogy melyik az, amelyik a legkönnyebben gurul a "rögös" utakon... Ha ennyire mindegy, pattanj fel az elsőre, de ne csodálkozz, ha feltöri a popsid!
43. Orion1111 (válaszként erre: 29. - Ittmost)
2013. nov. 21. 13:07

Ittmost! - te ha ujra 26 lennél - te is kimennél?


ez nálam lehet hogy csak menekülés magam elől, vagy az esély elől hogy ujra összehoz az élet vele/ valaki hozzá hasonlóval - amíg a gyűrű a kezemen volt, tudtam hogy hová tartozom. Igen férjet szeretnék akivel vállvetve végig mehetek az életen.

Nem akarok más idegen biciklikkel csak csengetni - biciklizni akarok a sajátommal!

42. Orion1111 (válaszként erre: 28. - Ittmost)
2013. nov. 21. 12:05

oké - a te eseted vagányabb -én falun lakom.

Osztálytársaim, barátnőim mind lebabáztak. Nincs kivel buliba cammognom.

A társkeresőkön pedig sok sok reményvesztett arc. (azért még bennem nincs olyan elkeseredés) - nah meg amugy tök agresszív a társkeresőn mindenki! Ha nem válaszol az ember a napi 100 ismeretlen emberektől potyogó hódolatokra, - bizony megátkoznak, és jön itt a jobbnak gondoltalak kemény zsarolás. Sajna még mindig az első jár a fejembe ...

41. ittmost (válaszként erre: 35. - Orion1111)
2013. nov. 21. 11:49

Úgy látom,gondolkodni meg lusta vagy,és a 3 alaposabb hsz-em közül egyikre sem voltál képes 1 szót sem válaszolni.

Te megérdemled a sorsod,és amit művelnek veled.

40. Krisz42 (válaszként erre: 35. - Orion1111)
2013. nov. 21. 11:45
Menj ki külföldre.Ha szerencséd van megtanulod,h az élet nem lányregény,annäl sokkal izgalmasabb,a szerelem édesebb,szenvedêlyesebb és rájössz,h itt ma már az a hozomány,ami te vagy,ami majd lehetsz,ha olyan párod lesz,aki segít kiteljesedni.Ha nincs szerencséd,akkor valaki nagyon ki fohja használni azt,h ilyen naív,irányítható vagy,akkor is megtanulod milyen az élet,csak akkor úgy,h közben keményen sérülsz.Akkor az a kérdés,h lesz-e erőd újra kezdeni,megőrzöd-e azt,ami kell egy boldog kapcsolathoz.
39. nbandus (válaszként erre: 34. - Orion1111)
2013. nov. 21. 10:56
Erre max tőle kaphatsz választ. De egy férfi másként működik, mint egy nő. Lehet, hogy ő már nem táplált érzéseket irántad az utóbbi időben, és kilépve a kapcsolatból, kiélvezi a szabadságát... neked is zt kéne tenned!
38. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 36. - Nbandus)
2013. nov. 21. 10:55
Igen..olyan könnyen átba..ható.
37. nbandus (válaszként erre: 35. - Orion1111)
2013. nov. 21. 10:54
És nem attól leszel vagyány, hogy egy kamukapcsolatot hirdetsz facebookon, hanem attól, ha megtalálod önmagad, és nem másoknak akarsz bizonyítani, hanem magadnak! Hajrá!
2013. nov. 21. 10:53

Végigolvastam a fórumot, és nem tiszta a kép, nagyon zavaros minden hozzászólásod Orion... Nem sértésként írom, de úgy írsz, mint egy 19.századi lányregény naív szerelmese, közben meg azt mondod, hogy érett vagy. Szerintem nagyon naív gondolatvilágod van, ami nem baj, csak ezáltal nagyon sok csalódásnak vagy kitéve.

Az exed boldog valaki más (vagy mások) oldalán, ezt el kell fogadnod, és tovább kell lépned. A családodat nem szabad megtagadnod, mert nem miattuk vesztetted el az exed, ettől függetlenül 26 évesen mindenképpen le kéne szakadni róluk, és önálló életet élni, amibe nem engedsz beleszólást.

Ha kimész külfüldre, és milliomosként hazatérsz, boldog leszel, ha ezért visszakapod az exed??? Ennyi idő alatt találsz mad egy őszinte, egyenrangú társat, és eszedbe se fog jutni, az ex.

2013. nov. 21. 09:05

Nah meg a remény? Ha tudtam várni 23 évet - már várok szilveszeterig - utána kiírom: Kapcsolatban.

Telipakolom az étert szuper happy képekkel, és a nagy boldogsággal -amit ha megjátszva is. Megmutatja milyen vagány vagyok ?

Jövőre pedig emigrálok.

Kicsit fájna ha az új nőivel találkoznék...

34. Orion1111 (válaszként erre: 33. - 4fbd4b2862)
2013. nov. 21. 09:01

Igazad van,, így néz ki. A sok sok mese amit beleszőttt a fejembe - azt még hűen tápláltam.

Kiolvastam 5 könyvet - pont a szakítós nyavajákról, és a legtöbb azt hozta fel érvnek, hogy az a fiú aki gyorsan keres valaki más - eddig ismeretlen - nőt az bizonyára maga alatt van, és kell vki aki begyógyítja az űrt a pici szívébe. Eldobja és jöhet a következő....hogy elterelje a figyelmét .

Mára összeáll a kép, hogy talán a csillagokig emletem gondolattba, minden porcikája tökéletes Hercegnek. Lehet ilyen volt eddig is,csak nálam hosszabb ideig pihent?

2013. nov. 21. 08:49
Orion,ő már az exed,csak te még bizakodsz,álmodozol és ebbe az álomba már gyerekeket is szőttél.Persze,ez nem is lenne baj,de már eltelt fél év és láthatóan az exed tök jól érzi magát!Nem voltatok egymáshoz valók!Ő valaki más Darcy-ja.Te pedig szintén más Miss Bennett-je vagy!
2013. nov. 21. 08:45

Az elobb talaltam:


Egyike az elme nagy ellentmondásainak: bármi, amit elérsz, idővel unalmassá válik, és bármi, amit nem érsz el, kívánatos marad...

2013. nov. 21. 08:32

AKKOR MOST IDÉZEK A FÓRUM-INDÍTÁSI SZÖVEGBŐL:


"Persze ő gondtalan kandur életét éli, aerobik oktatóval, társkeresőkkel, 200kmse távolságból hozott nőkkel, új motor, új nő. 2 hónap után már büszkén világba kiáltotta, hogy új barátnője van (1 hónapig)."


Kutya legyek, ha értem!!!!!!


Ki a fenének kellene ilyen férfi?!

30. Bártfai Andrea (válaszként erre: 22. - Sanyinak)
2013. nov. 21. 08:15

Nem az a lehetetlen, hogy jön valaki értékes az életében, - mert ha tesz érte, akkor megtalálja!


S ha megtalálta az a "sors", - vagy jó, vagy nem!


De a "sors" nem segít, az jön...


(aki segít, az talán az Isten, - már aki hisz benne!)

29. ittmost (válaszként erre: 25. - Orion1111)
2013. nov. 21. 07:01

Most várj,akkor neked az a lényeg,hogy kapcsolatba kerülj minél előbb,és eben megmaradhass életed végéig,mint az említett irigyelt csoport tagjai?

Ezt érdemes átgondolnod,h valójában pontosan mit szeretnél,mert ahhoz kell keresni a párt..


Én is azt hittem,hogy elég lesz a boldoguláshoz,ha én mindenfélét elvégzek,megtanulok,és jól csinálok,és segítek.De nem onnan jött,nem az jött,amit reméltem,vagyis amiért dolgoztam,nehéz volt elfogadni(mára harmincas éveim vége felé sikerült csak úgy-ahogy),megértelek.

28. ittmost (válaszként erre: 19. - Orion1111)
2013. nov. 21. 06:57

Biztos,h vonzóbb(jobb parti) leszel plusz 10 millától,de sose fogod tudni,h ki az,aki csak a pénzedért van veled.Ha neked így is jó,és mindegy,hogy magadért vagy a pénzedért van veled a kiszemelt,akkor tényleg kezdj el gyűjtögetni.

Társkeresőn meddig?

Milyen"furák,meg penyék?mesélj...


A sorszerűség ott szokott elbújni,legalábbis nálam,hogy valami nagyon meglepő dologból sülnek ki a legjobbak.Pont,amire nem készülsz,pont,amikor nem készülsz.

(én a takarítónő-ruhámban mentem el egy bulira a barátnőmmel,mert fáradt voltam,és nem is érdekelt a buli,csak nem volt kedvem hazamenni,mert otthon perpatvar volt,és ott ismerkedtem össze az exemmel,akivel kb 15 évig éltünk boldogságban)

27. ittmost (válaszként erre: 16. - Orion1111)
2013. nov. 21. 06:52

Lehet kutyából szalonna,de erre várni nem érdemes.Mert sokan egyáltalán nem akarnak szalonnák lenni,és kutyák lesznek életük végéig.A te exed nem hiszem,h nagyon hamar megállapodna.Ha ilyen gazdag,akkor valószínű rokkanásig ki fogja élvezni az életet,és csak akkor köti le magát,ha már ápolásra szorul.

Inkább úgy mondom,h előfordul,h kutyából szalonna lesz,és te már csak a szalonnát látod,akkor merd elhinni,h tényleg megváltozott,vagyis adj neki egy esélyt.De ez a mondat ugye nem rólatok szólt.

Ez egy illúzió,és nem meglepő,h azt képzeled,ő lesz a gyerekeid apja,hisz csak ő volt ffi az életedben. Egyébként lehet a gyerekeid apja,mert nem tartom kizártnak,h elpotyogtat pár gyereket így menet közben,de hogy boldog család nem lesztek,az sztem oylan 95% biztos.


A csodálatra biztosan vágyik-sok embernek ebből semennyi sem elég,-a szavak meg valószínű nem érdeklik,ő tettekben él,megteheti.

26. vacsa (válaszként erre: 5. - Orion1111)
2013. nov. 20. 21:43

Már el is szúrtad. Nem az elvárások szerint kell éni. Lefuthatod a szerelem, ház, család, gyerek programot, ami után jön a nembirjukfizetniahitelt - mert kellett a nagy ház ugyi - , veszekszünkállandóan, megcsaltezarohadék, elválok, egyedülnevelem a gyereke(ke)t stb....stb...


Élj inkább úgy, ahogy szeretnél.

2013. nov. 20. 21:34

Tény, hogy éretten felfogom a dogokat - csak amikor az ember ennyit készül a nagy happy endre - semmi kamaty, semmi pia, buzgón tanul jólviselkedik, - elhiszi, hogy ő a mese főszereplője, és kiálylány meg minden.

Talpraesett ember vagyok, és abban hittem, hogy ha jószándékkal él az ember abból csak jó sül ki. De be kell látni hiába az ember erőlködése ha nincs rajta az Isten áldása.

Írigyelem a cig*nyokat, kiskorukban kiházasítják őket -belenyugodnak, nem lázadnak, és élnek együtt amíg világ a világ. Én meg itt a sok kitűnő bizonyítvánnyyal, dipi... mamám kertjét is bekapáltam - egy lúzer lettem ? sose mondták hogy a szerelmet is gyakorolni kell - lehet időben el kellett volna kezdenem

24. a0c1361e44 (válaszként erre: 16. - Orion1111)
2013. nov. 20. 21:09

Te tényleg későn érő vagy, ráadásul leragadtál a hercegnős ifjúsági regényeknél. Nem hiszem, hogy a családod volt a gond, hanem te magad voltál.

Változz meg, hogy a következő pasinál ne legyen gond. Mindent bele, ne szomorkodj! Lépj tovább:)

23. a0c1361e44 (válaszként erre: 5. - Orion1111)
2013. nov. 20. 21:04
Hozomány? A 21. században?:))))
22. sanyinak (válaszként erre: 21. - Bártfai Andrea)
2013. nov. 20. 20:29

Nekem úgy tűnt, hogy már csak a sorsban bízol...


Nem tudsz hinni benne, hogy jöhet még számodra értékes pasi az életedbe. De miért lehetetlen ez?

21. Bártfai Andrea (válaszként erre: 20. - Sanyinak)
2013. nov. 20. 20:26

Nem mondod komolyan, hogy a sors segít?!

A sors magától jön, de nem segít, az tutenkámen!

Aki segít, az maga az ember, aki segít saját magán!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook