Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Későn érő nő és az első nagy szerelem - sosem lesz az exem? fórum

Későn érő nő és az első nagy szerelem - sosem lesz az exem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. nov. 22. 19:01
bocs en voltam terhes.
2013. nov. 22. 19:00

Igy van! Gyaszold meg , es lepj tovabb. Nekem az exem a pici gyermekunket is itthagyta ram es en inkabb hamar meg is gyuloltem a megcsalasert nemhogy felev mulva is sirankozzak utana. Pedig csak 21 voltam. De felfogtam hogy elottem az élet es ugy is lett. Tizenhat eve vagyok a mostani ferjemmel, boldogan.

Elhiheted hogy el voltam keseredve anno, 9 honapos terhesen lepett le.

78. nbandus (válaszként erre: 77. - Orion1111)
2013. nov. 22. 14:51
Hát, fél évvel a szakítás után szerintem épp itt az ideje. Szépen gyászold meg a volt kapcsolatot, és lépj tovább! ;)
77. Orion1111 (válaszként erre: 76. - Nbandus)
2013. nov. 22. 14:36

Hát igényeim vannak - amugy teljesen jókat írsz ugyanez a sorrend :)

De még nem tudok tovább lépni, amígy ezzel a hülye fejemmel meg vagyok győződve róla hogy 2 percre lakik tőlem az aki mindennek megfelel - sőt ha keresnék is pont ugyanolyan legyen.

Nem beszélgetek erről senkinek - családomról lelkileg teljesen leválltam már meló után mindenfélével elfoglalom magam hogy ne legyek magamba - festegetek, lovazok, a határban rodeózok egész hétvégéket. Elvonási tüneteim vannak 5 hónapja - 10 kilót fogytam a 65 ből, pedig ettem rendesen.

Tényleg itt az idő hogy sose forduljak hátra?

2013. nov. 22. 08:37
Állíts fel igényeket, amiket elvársz a pasitól, akivel majd kezdeni szeretnél. Magas, sármos, humoros, diplomás, nagyvonalú stb. és ha már tudod mit szeretnél, könnyebb lesz keresgélni célirányosan :)
2013. nov. 22. 08:36
Persze, hogy kamu... Anyukám 30 év házasság után elvált apukámtól, és 54 évesen szerelmesebb, mint egy tini... na nem apukámba. szóval nincs olyan, hogy egy elment, akkor biztosan nem jön másik, vagy ha jön is, selejt... :) Ha mindenki az első kapcsolatával élné le az életét, elég unalmas lenne az élet :)
74. Orion1111 (válaszként erre: 72. - Ittmost)
2013. nov. 22. 07:43

Ittmost! :D

Szóval a csajokat az önbizalom teszi meséssé? - oké- áhh a párom szűz jegyű maximalista tökéletesség volt.

Egy részem még mindig a multban ragadt - lehet ezért nem voltam nagy nő, mert nem volt elég önbizalmam?? ( mindent el tudtam intézni, emberként is túl szerencsés csaj vagyok)

Ittmost - szüleim azt hangoztatták annó is, hogy már csak a selejtje maradt, meg az Örgög - addig válogattál - akkor ez kamu, ugye?!

Boldogságra születtem, olyan szuper feleség lennék, de nekem aza hülye kell aki valami titkos hibát talált bennem. :(

2013. nov. 22. 07:34

Áh... olyan boldog lennék ha lenne egy jó időgépem és visszamehetnék ujra és ujra.

Krisz 42 - boldog lettem a soraidat olvasva (...lehet nekem 30 éves koromra sajna csak pénzem lesz - semmi más) Oh tök jó hogy így rádtalált a szerelem :)

Bakker valóban naiv vagyok - még semmi önbizalmam- az első szerelem ugy mászott ki az életemből - hogy szerinte "szívességet, tett így már van viszonyítási alapom"? (persze önbizalomépítés : fogatfehérítettem, eltüntettem az anyajegyeimet, mesés dekoltázs, edzek, szakmai német órákra járok., és a héten a hosszú hajamat is elviszem a fodrászhoz hogy kezdjenn vele valamit - soha többé fekete.

A visszaadott ajándékokat pedig márkára pontosan levadásztam a boltokban - túl jók voltak. Imádom őket - persze gyűrűt nem veszek magamnak - eddig is elég cinkes vagyok :(

Hm valóban ez a kulcsa a dolgoknak? Hasonlót kell keresnem, olyat mint én? :) hahah Jajj a világnak - ha több van belőlem.

Fracba, egész eddigi életemben nem tanítottak ennyit mmmint most ezen a fórumon.

72. ittmost (válaszként erre: 61. - Orion1111)
2013. nov. 22. 07:28

:D

én lehet,h szebb voltam huszonévesen(vagyis inkább hibátlanabb,pl ránctalan),10kilóval kevesebb is,de biztos vagyok benne,h most sokkal több ffit tudnék megkapni tartalmasabb kapcsolatokra,mint akkor.Mert mostanra a tapasztalatok,az önbizalmam növekedése adott hozzám egy akkora pluszt,ami mellett megáll az,akit én szeretnék:) akkor meg egyszerűen csak egy elég csinos,fiatal csajszi voltam.

Úgyhogy előtted a lehetőség..elkezdheted kiépíteni magadban a varázst:)

71. ittmost (válaszként erre: 64. - Orion1111)
2013. nov. 22. 07:24

Ez jó alap,ha pénzileg sokmindet megengedhetsz magadnak..

Van vmi hobbid,amit szeretsz?Vagy valami több energiát igénylő hivatásféle:éneklés,művészet,sport..szeretsz utazni?megteheted,menj,ismerkedj..

70. ittmost (válaszként erre: 43. - Orion1111)
2013. nov. 22. 07:21

Én mennék,és nem filóznék azon,h menekülés vagy nem,a lényeg:jobban az esélyeid mindenhez nagyobb városban és/ vagy külföldön.

A férj,az sajnos nem garancia,hogy vállvetve fog veled végigmenni az életen csak azért,mert elvett.Szép lenne,de ritka.

Olvasgass többet mai,valódi történeteket,hogy hogy is néz ki a házasság valósága.

A valahova tartozás:igen,az nagyon jó érzés,de sajnos manapság sztem nem érdemes csak a házasságtól várni ezt az érzést,mert az sokszor nagyon ingatag..Ha kialakítod a saját világodat(hobbikat,barátokat,hobbi-társaságot),amiben jól érzed magad,ahhoz mindig "tartozhatsz",és visszamehetsz bele,ez egy jó kapaszkodó.

69. ittmost (válaszként erre: 42. - Orion1111)
2013. nov. 22. 07:15
Igaz,faluban ez nehezebb,pláne,ha nincs kivel menned.De inkább a helyzet képtelenségét akartam kiemelni,h váratlan dolgokból is sülhetnek ki nagy hepiendek.
68. Krisz42 (válaszként erre: 61. - Orion1111)
2013. nov. 21. 21:30
Te tênyleg azt gondolod,h sose leszel szebb,mert most már csak öregszel?Engem 34évesen két gyerek anyukájaként huszonévesnek néztek,nem akarták elhinni,h a 2gyerekem az enyém és huszonéves srácok cicamicáztak le,mikor mentem a fiam szülőiére a suliba.Akkor ismerkedtem meg-2gyerekkel-a mostani párommal.Sokkal jobban élveztem,ahogy 30évesen kinéztem,mert fiatalon se voltam csúnya,csak tapasztaltabb,érettebb lettem és sokkal felszabadultabb,de felelősségteljesebb is.Tehát lehetsz még szebb,érettebb,nőiesebb.Annyira naìv vagy és tapasztalatlan,na és a legkevésbé se nyitott.Ne kêpzeld,h 30-on túl már nincs élete csak annak,akinek családja,férje,gyerekei vannak.Most 40felett vagyok és még most is êlvezem az életet,a férjemmel a szerelmeskedést,még most is jò nő vok,ő meg jó pasi-igaz fiatalabb nálam:))-és alíg várom,h a harmadik gyerek is nagyobb legyen,h megvalósíthassak még egy-két álmot,tervet,persze közben nevelgetem a gyereket,de van életem,saját életem is,ha egyedül lennék,akkor is tudnék mit kezdeni magammal.Ezt kelkene neked is elérned,h legyenek saját céljaid,saját életed,saját dolgaid,amiket szeretsz,amiben jó vagy,amivel szívesen foglalkozol,ami örömet okoz.Utána kereshetsz párt,aki hasonló,mint te.
67. Bártfai Andrea (válaszként erre: 65. - 130454e42d)
2013. nov. 21. 17:18

Látod, hogy nem tökéletes és mégis kellene!


Szerinted tökéletes az, aki havonta váltogatja a nőit?!


Egy fiatal srácnál meg lehet érteni: rájött a pu.ci ízére, aztán ugrál egyikről a másikra.

Na de ez a pasi már 30 éves elmúlt!

66. Bártfai Andrea (válaszként erre: 64. - Orion1111)
2013. nov. 21. 17:14

Persze, hogy kell az embernek egy szerető társ, - na de ilyen?!


Menj előre és ne hézz hátra!

65. 130454e42d (válaszként erre: 64. - Orion1111)
2013. nov. 21. 17:02
Nem lehet, hogy később, visszanézve rájössz, hogy az első "bicikli" azért tűnt tökéletesnek, mert az első volt? Lehet, a következő mellett rájössz, hogy egy ócskavasért voltál oda...
2013. nov. 21. 16:48

Bártfai Andrea, látod, az lenne a jó ha az összes csaj olyan lenne mint te! :)

A történetem így fordulna happy endre, mert nem kell majd a nőknek :D - télen nem dolgozik - és tudja hogy valahol még várják.

Amugy mondasz valamit - elég dilis világban élünk - ezért se szeretnék több biciklit.

A szörnyű az hogy teljesen megállok a lábamon nélküle is, dolgozok mint egy férfi - barátnők nélkül is szeretem a magam társaságát is. A szakmám pedig vagány, pénzem van- és bármi lehet belőlem- de a férfi, a társ - az a célom, az hiányzik. Azt hittem hogy révbeértem - minden megvolt.

Igazi 21. századi nővé kell vállnom - az a menő ? ... milyen példát tudnék mutatni a gyerekeimnek - olyan kis nyomi lettem

63. Bártfai Andrea (válaszként erre: 60. - Orion1111)
2013. nov. 21. 16:00

Hát nekem nem kellene, az tutenkámen! És 44 évvel ezelőtt sem kellett volna!

Amikor randiznék vele amolyan "intim" módon, elhánynám magam, ha arra gondolnék, hogy az a "bizonyos" milyen illatos "erdőben" járt, s nekem kell szagolnom?!

És ha "bárkit" megkap az "ilyen" férfi, - nem félnék, hogy összeszed valamit és rám ragasztja?!


Ki a fene akar örökös félelemben élni?!?! Ma, amikor egy gyógyíthatatlan betegség jobban terjed, mint egy influenza?!


Dehát gusztus dolga...

62. nbandus (válaszként erre: 60. - Orion1111)
2013. nov. 21. 15:29
Te még nagyon-nagyon szerelmes vagy ebbe az emberbe...:(
61. Orion1111 (válaszként erre: 45. - 39dbe380da)
2013. nov. 21. 15:21

Hát remélem igazad van!

Csak ennél szebb már sosem leszek mint ma ! :(

60. Orion1111 (válaszként erre: 31. - Bártfai Andrea)
2013. nov. 21. 15:19
Hát szerintem mindenkinek ... az a fajta aki hozzászokottt a munkához, nem penye, szorgalmas. Gondoskodó, friss - habár koravén gondolatai vannak - felnézek rá. Jó a hangja az illata és istenem , még piszkosan is jóképű, van valami mosoly a szája körül bármikor megszólal - elhiszem hogy bárkit megkap az ilyen férfi. Bárkit.
59. ca728c0145 (válaszként erre: 58. - Nbandus)
2013. nov. 21. 15:01
Így igaz!
58. nbandus (válaszként erre: 57. - Ca728c0145)
2013. nov. 21. 14:59
Én a nekem intézett hozzászólásaidra reagáltam. Amúgy ha az én hozzászólásomat agresszívnak láttad, akkor neked vannak szövegértési problémáid. Vagy csak szimplán elbeszélünk egymás mellett. Mindenesetre ez a fórum nem rólunk szól, úgyhogy lényegtelen.
57. ca728c0145 (válaszként erre: 56. - Nbandus)
2013. nov. 21. 14:35

Ha Orionnak írt hozzászólásaim (2,8) szerinted a kételyei erősítését jelentik, akkor neked nagyon komoly szövegértési problémáid vannak.

Az, hogy azzal nem értettem egyet, ahogy te segítetted, már más lapra tartozik.

Csak az agresszív kioktatásodat szerettem volna enyhíteni, sikertelenül ... :D


Sok sikert mindenkinek, neki, neked, nekem ... hát nem??

56. nbandus (válaszként erre: 55. - Ca728c0145)
2013. nov. 21. 14:19

Ezzel egyetértek, de a Te hozzászólásaid inkább a kételyeit erősítik, mint a továbblépését segítik, szerintem. Ha neki A TÁRSA (direkt írtam nagybetűvel)lett volna ez a srác, akkor az kölcsönös lett volna,és most nem lenne egyedül. Mert szerintem a kölcsönös szerelem lehet csak igazi szerelem. De ez az én véleményem.


Mindenesetre kívánom Orion, hogy találd meg a helyed, kezdj új, önálló életet, és lépj túl a múlton egy "szebb" jövő érdekében.

55. ca728c0145 (válaszként erre: 52. - Nbandus)
2013. nov. 21. 14:14
Talán pont azért nyitotta a fórumot, hogy segítségében legyen (nem mindent megoldóként, de a véleményekkel) a túllépésen.
54. ca728c0145 (válaszként erre: 51. - 4fbd4b2862)
2013. nov. 21. 14:12
Minden relatív, kinek, mi a szerencse:D
53. nbandus (válaszként erre: 51. - 4fbd4b2862)
2013. nov. 21. 14:07
Egyetértek. ;)
2013. nov. 21. 14:07
És az exét sem szidtam, mert nem írt róla rosszat, csak annyit mondtam, hogy az elmúlt fél évben úgy tűnik a srác túltette magát a fórumindítón, és szerintem neki is ezt kéne tennie, mert ha ennyi idő alatt nem jött rá a pasira a hiányérzet, ezután se fog előreláthatólag.
51. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 49. - Ca728c0145)
2013. nov. 21. 14:05
Na,de a palija nem ezt érezte..Még szerencse,hogy ebből nem lett házasság.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook