Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Keserű ízt érzek a számban. Mi lehet a problém? fórum

Keserű ízt érzek a számban. Mi lehet a problém? (beszélgetős fórum)

9. Rosszfiú (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 8. 00:57
Na ez a kioldja a tömést ez funny. Az ízlelő bimbókra van rossz hatással és érzékeny vagy a klórhexidinre.
2022. okt. 6. 22:48
Ha valahol szuvasodik, amire nem látsz rá, az is okozhat ilyen problémát. Ha sokáig kezeletlen, magától darabokra fog törni. A menthetetlen fogakat minél előbb ki kell húzni, még azokat is, amikről tudod hogy elkerülhetetlen lesz a húzás. Jobb előbb letudni, mert később csak macera lesz vele. Az orvos meg tudja mondani, melyik az a fog, amit idővel úgyis el kell távolítani. A fogászati röntgen még biztosabb képet tud adni, mert ott a gyökerek is látszanak.
2022. okt. 6. 17:28

Köszönöm szépen a válaszokat. Holnap felhívok egy magánorvost olyat helybe tud panoráma rögtgent csinálni. Ma egész nap hátul a szájpadlásomnál éreztem. Elképzelni nem tudom mi lehet az.

Vettem cserszömörcés szájvizet hátha valamit használ. Olyan hogy ha a nyelvemmel enyhén megnyomom a szajpadlásomat oldalt, nagyon rossz érzés és keserű. Remélem csak annyi hogy tényleg a gyökér van begyulladva, nem valami komoly.

2022. okt. 6. 08:36
Addig öblögethetnél kis zsálya teával.
5. Alnisa (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 6. 08:33
Lehet begyulladt a gyökere, azt így nem fogod látni. hívd fel a dokit mit mond. Egy röntgen nem fog ártani!
4. Channa* (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 5. 19:13

Akkor ötletem sincs.


Nekem nem volt ilyen, amikor ezt használtam.

De abba is hagytam a sárgulás miatt. 3 hét kellett, hogy újra fehérek legyenek a fogaim....

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Channa*)
2022. okt. 5. 18:52

Egy picit besárgult némelyik. De a hatsó tömött fogamra nem látok rá teljesen.

Epém rendben van. Mint mondtam csak jobb oldalon fent érzem ezt az ízt, nagyon rossz érzés.

Hiába mosok fogat, ugyanaz.

2022. okt. 5. 18:45

Nem sárgult be a fogad a corsodyltől?


Epéd milyen? Attól inkább lehet keserűíz...

2022. okt. 5. 18:29

Sziasztok! Kb 1,5 hétig használtam a Corsodylt az ínyemre, azzal öblögettem.

Pár napja a jobb oldalon a számba keserű ízt érzek. Ott ahol a tömött fogam van. Nincs fájdalom, se duzzanat, csak az a szörnyű íz. Ha eszek, utána egy kis ideig nem érzem. Utána megint előjön.

Nem tudok elmenni fogorvoshoz, csak a jövőhéten.

Valakinek volt már ilyen érzése? Lehetséges, hogy Corsodyl elkezdte kioldani a fogamból a tömést és azt érzem? Vagy egész más baj lehet? Nincs rossz fogam egyébként.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook