Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Keserű ízt érzek a számban. Mi lehet a problém? fórum

Keserű ízt érzek a számban. Mi lehet a problém? (beszélgetős fórum)

9. Rosszfiú (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 8. 00:57
Na ez a kioldja a tömést ez funny. Az ízlelő bimbókra van rossz hatással és érzékeny vagy a klórhexidinre.
okt. 6. 22:48
Ha valahol szuvasodik, amire nem látsz rá, az is okozhat ilyen problémát. Ha sokáig kezeletlen, magától darabokra fog törni. A menthetetlen fogakat minél előbb ki kell húzni, még azokat is, amikről tudod hogy elkerülhetetlen lesz a húzás. Jobb előbb letudni, mert később csak macera lesz vele. Az orvos meg tudja mondani, melyik az a fog, amit idővel úgyis el kell távolítani. A fogászati röntgen még biztosabb képet tud adni, mert ott a gyökerek is látszanak.
okt. 6. 17:28

Köszönöm szépen a válaszokat. Holnap felhívok egy magánorvost olyat helybe tud panoráma rögtgent csinálni. Ma egész nap hátul a szájpadlásomnál éreztem. Elképzelni nem tudom mi lehet az.

Vettem cserszömörcés szájvizet hátha valamit használ. Olyan hogy ha a nyelvemmel enyhén megnyomom a szajpadlásomat oldalt, nagyon rossz érzés és keserű. Remélem csak annyi hogy tényleg a gyökér van begyulladva, nem valami komoly.

okt. 6. 08:36
Addig öblögethetnél kis zsálya teával.
5. Alnisa (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 6. 08:33
Lehet begyulladt a gyökere, azt így nem fogod látni. hívd fel a dokit mit mond. Egy röntgen nem fog ártani!
4. Channa* (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 5. 19:13

Akkor ötletem sincs.

Nekem nem volt ilyen, amikor ezt használtam.

De abba is hagytam a sárgulás miatt. 3 hét kellett, hogy újra fehérek legyenek a fogaim....

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Channa*)
okt. 5. 18:52

Egy picit besárgult némelyik. De a hatsó tömött fogamra nem látok rá teljesen.

Epém rendben van. Mint mondtam csak jobb oldalon fent érzem ezt az ízt, nagyon rossz érzés.

Hiába mosok fogat, ugyanaz.

okt. 5. 18:45

Nem sárgult be a fogad a corsodyltől?

Epéd milyen? Attól inkább lehet keserűíz...

okt. 5. 18:29

Sziasztok! Kb 1,5 hétig használtam a Corsodylt az ínyemre, azzal öblögettem.

Pár napja a jobb oldalon a számba keserű ízt érzek. Ott ahol a tömött fogam van. Nincs fájdalom, se duzzanat, csak az a szörnyű íz. Ha eszek, utána egy kis ideig nem érzem. Utána megint előjön.

Nem tudok elmenni fogorvoshoz, csak a jövőhéten.

Valakinek volt már ilyen érzése? Lehetséges, hogy Corsodyl elkezdte kioldani a fogamból a tömést és azt érzem? Vagy egész más baj lehet? Nincs rossz fogam egyébként.

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2022, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook