Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Keresek olyanokat akik Dr. Fülöp Istvánhoz járnak! fórum

Keresek olyanokat akik Dr. Fülöp Istvánhoz járnak! (beszélgetős fórum)


2011. júl. 1. 10:07
Sziasztok, én csak a neten olvastam a honlapját, milyen orvos dr. Fülöp? Én vidéki vagyok de ha megéri szívesen mennek hozza, így nagyon szimpatikusnak tűnik. Aki járt mar hozza, mese jen kérem. Koszi
2011. márc. 9. 12:41

Sziasztok!

Mi hozzá járunk.

Volt egy lombikunk még a Nyírős korszakban, abból született a kisfiam. Most a fagyibabákért megyünk vissza, megvannak a vizsgálatok már csak 23-án egy záró megbeszélés és utána hajrá. Szóval áprilisban visszakapom őket ha minden jól megy.

Ha kérdezni szeretnétek valamit szívesen válaszolok ha tudok.

2. Kakuszika (válaszként erre: 1. - Rózsa111)
2011. márc. 7. 16:08

Szia!


Mi március 25-én megyünk hozzá először!Te azóta már voltál nála?mi még soha nem, és nagyon izgulok, hogy milyen!Szeretnék egy komplett meddőségi kivizsgálást, 4,5 éve várunk a csodára! A férjemmel van gond, herevisszér tágulata volt, műtötték egy éve, de féléves kontrollon nem javultak az eredményei, most újra vizsgálat, hátha, és akkor nálma is megkezdjük :(

2011. febr. 2. 06:39
Keresek olyan párokat akik a Doktor úrhoz járnak!Beszélgessünk!Átsegítsük egymást a nehéz helyzeteken!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook