Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Keresek egy NAKSOL nevű (volt) készitményt, ki tudja hol lehet kapni? fórum

Keresek egy NAKSOL nevű (volt) készitményt, ki tudja hol lehet kapni? (tudásbázis kérdés)

13. 53dfddad18 (válaszként erre: 12. - Mari20)
2011. jún. 6. 10:34
Hogy erre az orvostudomány még nem jött rá...!!! :O
12. Mari20
2011. jún. 6. 08:04

Képzeljétek el kaptan egy mail-t


mert ezzel foglalkoztam...( gondolatban )

és jött a válasz:


ide teszem, és megirom azt is hogy

ki próbáltam.


szombaton milánói makarónit főztem, és

(nem vagyok szőke, de úgy viselkedtem)


le akartam az újjamal törölni a lábos széléről a paradicsomot... ( miért?)


nagyon megégettem az újjam, és beledugtam azonnal a liszt-be úgy ahogy irták, lesz ami lesz....


és láss csodát 20 perc mulva már nem fájt... mosogattam, tettem vettem és időnként megnéztem, de semmi nyoma....


és ime a cikk:


Éppen kukoricát főztem, és a villát beleszúrtam a forró vízbe, hogy


"megnézzem, hogy kész a kukorica,  a villával nem találtam el,

és a kezem be csúszott a forró vízbe."

Egy barátom, aki Vietnamban volt katona, pont akkor lépett be házamba, mikor ordítottam a fájdalomtól.


  Kérdezte, hol van sima liszt?  

Mikor odaadtam,egyenesen beledugta kezemet, és azt mondta hogy tartsam ott 10 percig, amit meg is csináltam.

                                             

"   Mesélte, hogy Vietnamban egy férfi meggyulladt, és a nagy pánikban  egy zsák lisztet ráöntöttek. 

Nem csak eloltotta a tüzet, de egy hólyag  se keletkezett bőrén"

Tehát,  ott tartottam kezemet a lisztben 10 percig, és mikor kihúztam, se hólyag, se pirosodás, se fájdalom nem volt


Most, ezért a hűtőben tartok egy csomag lisztet, mert a hideg liszt sokkal hatékonyabb az égésre, mint a szoba hőmérsékletű


 Csoda, ha engem kérdezel.  Egyszer a nyelvemet égettem meg, lisztet szórtam rá, és 10 perc múlva semmi fájdalmat nem éreztem.  Ha megégeted magad, ne tegyed folyó víz alá,  csak használd a zacskó lisztet.   Sokkal hatékonyabb


                                              .

11. Zsú1965 (válaszként erre: 10. - 53dfddad18)
2011. máj. 26. 13:11
Ha már láttál többégett beteget (és én azóta láttam), az elég, hidd el. Nem mindegy, hogy mi marad utána...
10. 53dfddad18 (válaszként erre: 9. - Zsú1965)
2011. máj. 26. 12:27
Ezt úgy lenne jó látni, hogy mindkét lábát le kéne forrázni, majd az egyiket a szerrel, másikat hideg vízzel kezelni, és utána összehasonlítani a két eredményt.
9. Zsú1965 (válaszként erre: 7. - 53dfddad18)
2011. máj. 26. 08:09
Nem kell gyengíteni, de teszik:(( Az eredeti recept, amit a naki bácsi készített, sokkal hatékonyabb volt, láttam az oszt.társam leforrázott lábán. Mondjuk ez több mint 25 évvel ezelőtt volt, és Nakhoz viszonylag közel laktunk.
8. syria (válaszként erre: 2. - Syria)
2011. máj. 26. 07:40

Helyesbítek: a Naxolt már nem is fogják gyártani valami EU-s szabvány miatt, és az Irix licencét is eladta a gödöllői gyár egy kft-nek.

De ők legalább gyártják.

7. 53dfddad18 (válaszként erre: 5. - Zsú1965)
2011. máj. 25. 17:22
Mit jelent az hogy gyengített? Miért kell gyengíteni?
6. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Zsú1965)
2011. máj. 25. 12:31
viszont kapható :)
2011. máj. 25. 12:12
Az irix a "gyengített" változata a Naxolnak
2011. máj. 25. 11:47
ugyanolyan jó az oxycort és az irix is
2011. máj. 25. 10:25

Ennek a hirnek nagyon örülük

köszönöm

2011. máj. 25. 10:05

A feltalálója Széles Lajos 1898-ban született Nakon.

Nem vonták ki, hanem állítólag továbbfejlesztik. Bonyolult összetétele miatt a fejlesztés tovább tart.

2011. máj. 25. 09:45

égésre 1000% kiválló termék (volt)

gyógyszertárba lehetett kapni Gödöllön gyártották

nyomoztam, de már kivették a gyártásból


keresem a feltalálóját, a más néven való forgalmazóját, a fellelhetőségét.


ez közügy, mert a napleégés, égési sérülések esetén , azonnali befújásával, másnapra eltünik a sérülési nyom.


aki bármit tud irja meg, köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook